свекърви4ката яла ли е бой от вас?

  • 10 081
  • 223
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 639
аз знам само един такъв случай /за съм кума на снахата/, та вечерят си мирно и спокойно цялото семейство, снахата се наяжда първа и почва да си играе с малкия на масата / смисъл седът си мирно и спокойно на дивана детето лежи и се смее/, а свекървата в един момент нервирана че не може да си чуе новините става грабва детето и казва че тя не е добра майка. След спор на кой е детето и кой има право да се грижи за него снахата удря свекървата за да си вземе детето. Таткото заема страната на снахата и се развихря уникален скандал.
е сега отново си живеят заедно и си ядът на една маса,  ето това за мен е неприемливо

# 46
  • Мнения: 14 654
разбира се, че не е яла бой от мен.
но ако ми лежиш по потник и спиш!!! вместо да готвиш - хубавичко бих те натупала, за да се научиш на уважение и почит към по-възрастните

# 47
  • Мнения: X
Съчувствам ти, мацка. И да не е посегнала да те удари, щом има наглостта да те буди да им готвиш,   явно е проста.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 352
И да не е посегнала да те удари, щом има наглостта да те буди да им готвиш,   явно е проста.
Мда, търкулнало се гърненцето, намерило си похлупак.

# 49
  • У дома
  • Мнения: 96
Какво ми е направила жената, че да я бия? Много добре си се разбиреме newsm10л .

# 50
  • Мнения: 1 802
От мен е яла бой моята свекърва, ама на думи! Чак съм я разплаквала, но си е заслужавала!  Crazy
Не бих си позволила да я ударя - НИКОГА!  Naughty

# 51
  • Мнения: 1 172
НЕ! Толкова ограничена не мога да бъда, че да прибегна до бой. Каквато и да е ситуацията, винаги има начин да се овладее. Боят не разрешава проблема, само създава нов.

# 52
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
С всеки изминал ден се убеждавам, че света е пълен с кукумицини......А аз дали съм в ред  newsm78 ?

Ако не скачаш на бой на  свекърви4ката, може и да не си  Laughing

# 53
  • в Низината
  • Мнения: 705
НЕ! Толкова ограничена не мога да бъда, че да прибегна до бой. Каквато и да е ситуацията, винаги има начин да се овладее. Боят не разрешава проблема, само създава нов.

Абсолютно съм съгласна!
И моята свекърва си има трески за дялане, но кой ли няма!? Ние се разбираме чудесно - тя е много разбран човек.

# 54
  • Мнения: 4 841
Ако сина ми има неблагоразумието да доведе у дома нафукано, неграмотно и с прекалееееено високо самомнение същество, което да ми се въргаля по диваните, вместо да поработи върху начина си на изразяване и правописа, ще го изхвърля като мръсно коте, колкото и да му е готин потника, и колкото и гланц да си е сложило на розовите устенца  Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 460
 smile3555
оле,майко!е та неможете ли да си решите проблемите цивилизовано ,бе хора ами като първобитните хора.

# 56
  • Мнения: 397
smile3555
оле,майко!е та неможете ли да си решите проблемите цивилизовано ,бе хора ами като първобитните хора.
Явно на сержанта и е толкова акъла. Вижте, относно темата за изневярата  какво е писала:

"да дори са ми изневерявали и аз съм го знаела затова и аз си върнах два пъти даже!"

# 57
  • Мнения: 3 268
ама аз не съм тръгнала да превъзпитавам някакво  50  годи6но животно ,а да се за6титавам!
Сержант Руми,как са ти хормоните напоследък?А сексуалния живот как е?

# 58
  • Мнения: X
Каква свекървичка бе Руми......нали си само на 17  Mr. Green


И, като се събуди к'во - гъза ти отвит и  на него бележка "Пак ще дойда"  Joy

# 59
  • DE
  • Мнения: 521
Ако сина ми има неблагоразумието да доведе у дома нафукано, неграмотно и с прекалееееено високо самомнение същество, което да ми се въргаля по диваните, вместо да поработи върху начина си на изразяване и правописа, ще го изхвърля като мръсно коте, колкото и да му е готин потника, и колкото и гланц да си е сложило на розовите устенца  Joy Joy Joy


Напълно подкрепям!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт