бихте ли родили дете от........?

  • 4 570
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 336
Бихте ли родили дете от човек, който много ви обича, но вие не сте много сигурна дали това е мъжа на живота ви, само и само защото сте достигнали един възрастов праг според самите вас в който трябва да мислите сериозно за деца? ........................

Абсурд.. Naughty  винаги бих  мислила за бебето ми  като дете създадено с  любов...тоест от двама обичащи се хора. Heart Eyes
кой е казал, че не го обича  newsm78

# 46
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Бих родила дете от такъв човек ако вече съм забременяла, но да искаш дете от някой, който твърдиш, че не е твоя човек е малко странно?!
Първо изясни какво искаш за себе си , а после мисли за дете . . .
Хубавото е, че имаш чувства към него, ама създаването на дете не е състезание "Коя по-първа ще роди".
Ако влезеш в среда на амбициозни хора, ще почнеш да мислиш за кариера, така че недей да се влияеш от средата, а от вътрешната ти готовност за дете.
Успех!

# 47
  • Мнения: 1 802
Не бих!  Naughty

# 48
  • Мнения: 182
Направих го. Разведох се . Искх дете за себе си. Получих го. Детето ми обаче има нужда от баща . Мисли умно !

# 49
  • Мнения: 2 556
Ако съм навършила 36-37 години и още не съм открила подходящия мъж, бих си родила дете задължително. Закога да чакам?? Може да го срещна мъжа - мечта на 50 години и как ще родя тогава?

Така разсъждавам сега, защото вече имам деца и идеята да остана без дете, защото не съм срещнала подходящ татко, не ми допада. Да остана без дете не е вариант за мен, независимо от присъстващите или липсващи мъже наоколо.

Към авторката на темата - в твоята ситуация мисля, не бих се навила да родя дете. Бих изчакала поне още 2-3 години  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 674
Бихте ли родили дете от човек, който много ви обича, но вие не сте много сигурна дали това е мъжа на живота ви, само и само защото сте достигнали един възрастов праг според самите вас в който трябва да мислите сериозно за деца? ........................

Абсурд.. Naughty  винаги бих  мислила за бебето ми  като дете създадено с  любов...тоест от двама обичащи се хора. Heart Eyes

кой е казал, че не го обича  newsm78

Бихте ли родили дете от човек, който много ви обича, но вие не сте много сигурна дали това е мъжа на живота ви,само и само защото сте достигнали един възрастов праг според самите вас в който трябва да мислите сериозно за деца?
Кой е казал ли Shocked ами самата авторка.... ако про4ете6 горе....Whistling

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 01:40 от roza66

# 51
  • Мнения: 847
искам дете от него, защото е много добричък, всичко прави за мен, нямам оплаквания, повече от перфектен мъж, че и хубав, но нещо аз май не го обичам така както трябва, може би защото непрекъснато ми търчи по задника, знам ли и аз,кво ми става! Затова и казвам, че ако родя дете от него мога и да го заобичам, така силно както той обича мен, но дори и да не стане и да се разделим един ден ще знам че детето ще има любвеобилен и добър баща!

/позволявам да ми се смеете на изказването ми, но аз просто така си представям нещата/
Няма да ти се смея ,само мисля ,4е си на грешен път!Имайки дете ,няма да заоби4аш по силно бащата.Ще го уважаваш,ще го дариш с оби4,но в мига в който се появи 4овекът ,ще го зарезеш.И нито детето което сте създали заедно,нито нищо ще може да те спре да изживееш любовта си...Не прави тази глупост...според мен...По добре си дай време ...и помисли какво то4но искаш..и тогава вземи най правилното решение... Peace

# 52
  • Мнения: 1 336
Бихте ли родили дете от човек, който много ви обича, но вие не сте много сигурна дали това е мъжа на живота ви, само и само защото сте достигнали един възрастов праг според самите вас в който трябва да мислите сериозно за деца? ........................

Абсурд.. Naughty  винаги бих  мислила за бебето ми  като дете създадено с  любов...тоест от двама обичащи се хора. Heart Eyes

кой е казал, че не го обича  newsm78

Бихте ли родили дете от човек, който много ви обича, но вие не сте много сигурна дали това е мъжа на живота ви,само и само защото сте достигнали един възрастов праг според самите вас в който трябва да мислите сериозно за деца?
Кой е казал ли Shocked ами самата авторка.... ако про4ете6 горе....Whistling
Има моменти в живота когато оценяваме някого или нещо, което сме получавали даром години наред, чак след като го изгубим безвъзвратно... Пипилота не е сигурна дали това е мъжа на живота, но тя не казва че не го обича в нито един от постингите си...

# 53
  • Мнения: 269
Ако нямам финансови грижи и не съм срещнала "любовта на живота", а много искам детенце, бих си родила бебче... Все пак детето има нужда и от баща, но не се знае като има такъв дали ще влезе в тази си роля 100%. при мен не е така-влюбих се, поискахме детенце-имаме го... При всички положения детето е голяма   отговорност и ако не си абсолютно сигурна че го искаш, по-добре не се захващай-със или без мъж! Това  е моето мнение Peace

# 54
  • Мнения: 1 353
Потърси по-подходящ човек, защото все пак не си престаряла

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
ще го "използвам" мъжа за тази цел, пък после времето ще покаже дали ще съм с него...
Мисли за детето си ,не за себе си. То ще е едно от хилядите деца с разведени родители.Мислиш ли .....?!

# 56
  • Мнения: 1 081
Не се пали по темата бебе, без да обичаш, само заради самото бебе, защото първоначалната емоция е едно и тя е до време, но после, когато бебето се появи то ще има нужда и от баща и от майка, които ако се обичат много по-лесно ще го отгледат и ще бъдат много по-предани и добри родители, защото ще го правят заедно и няма да им тежи толкова много.

# 57
  • Мнения: 3 674
Бихте ли родили дете от човек, който много ви обича, но вие не сте много сигурна дали това е мъжа на живота ви, само и само защото сте достигнали един възрастов праг според самите вас в който трябва да мислите сериозно за деца? ........................

Абсурд.. Naughty  винаги бих  мислила за бебето ми  като дете създадено с  любов...тоест от двама обичащи се хора. Heart Eyes

кой е казал, че не го обича  newsm78

Бихте ли родили дете от човек, който много ви обича, но вие не сте много сигурна дали това е мъжа на живота ви,само и само защото сте достигнали един възрастов праг според самите вас в който трябва да мислите сериозно за деца?
Кой е казал ли Shocked ами самата авторка.... ако про4ете6 горе....Whistling
Има моменти в живота когато оценяваме някого или нещо, което сме получавали даром години наред, чак след като го изгубим безвъзвратно... Пипилота не е сигурна дали това е мъжа на живота, но тя не казва че не го обича в нито един от постингите си...
Не може да оби4а6 някого истински ...и в съ6тото време  да има6 съмнение в това дали това е истинския/та...Дори не е нужно Пипилота  да го пи6е дирекно.То се  подразбира от подтектса.
След като моми4ето  имам съмнение....Или оби4а6 безрезервно или не. Разбирам я 4е се двоуми...Не е лесно да се обвърже6 с някой без да има6 истински 4увства.Ако Пипилота го оби4а6е,определено няма6е да е раздвоена....поне така си мисля. Пък и като 4ета няколко постинга преди мен...разбирам 4е идругите мислят така....4е тя не го оби4а.desi_cover  например а и други...сега не ми се рови назад. Не съм единственната която е разбрала какво има впредвид авторката.....

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 22:52 от roza66

# 58
Ако бях жена и трябваше да реша подобно нещо, бих се чувствал пълна глупачка.
Извинете ме, ама егати мисленето което имате над половината съвременни жени - "На мен ми трябва едно дете да си го гледам, мъж не ме интересува..." !!! НЯМАМ ДУМИ!

# 59
  • Мнения: 1 561
НЕ БИХ. СМЯТАМ, ЧЕ СИ МЛАДА И НЕ ВЪЗРАСТТА ТИ Е ПРИЧИНА ДА ИСКАШ ТОЛКОВА ДЕТЕ ОТ НЯКОЙ МЪЖ. АКО НАИСТИНА ИСКАШ ДЕТЕ, НО НЕ СИ СИГУРНА ДАЛИ ТОЙ Е ЧОВЕКЪТ, ПО- ДОБРЕ ИЗЧАКАЙ. АКО ГО НАПРАВИШ САМО ПОРАДИ ТОВА, ЩЕ ПОСТЪПИШ ЕГОИСТИЧНО.
ТОВА ДЕТЕ  ЩЕ БЪДЕ НАИСТИНА ЩАСТЛИВО И ПЪЛНОЦЕННО СЪЩЕСТВО АКО ВИЖДА ДО СЕБЕ СИ ДВАМА РОДИТЕЛИ, КОИТО СЕ ОБИЧАТ.
тОВА РАЗБИРА СЕ НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ НА РАЗВЕДЕНИТЕ РОДИТЕЛИ ДЕЦАТА СА НЕПЪЛНОЦЕННИ ХОРА, НО ВСИЧКИ ЗНАЕМ , ЧЕ ТАКИВА ДЕЦА СА ДОСТА ОЩЕТЕНИ, ЗАРАДИ ПОСТЪПКАТА НА РОДИТЕЛИТЕ СИ.
ТАКА, ЧЕ ИЗЧАКАЙ, НАМЕРИ ЧОВЕКА И ТОГАВА ПРАВИ ДЕЦА.
В ЕВРОПА СЛЕД 34 ГОД СЕ ЗАМИСЛЯТ ЗА ДЕЦА И ДОНЯКЪДЕ СА ПРАВИ.
А ТУК КВО СТАВАР РАНО СЕ ЖЕНЯТ, НЯМА ПАРИ, НЯМА КЪДЕ ДА ЖИВЕЯТ И СЛЕД 1-2 ГОДИНИ СЕ РАЗВЕЖДАТ.ОТ ВСИЧКО ТОВА СТРАДАТ ДЕЦАТА, И ПОСЛЕ СЪЗДАВАНЕТО НА НОВО СЕМЕЙСТВО Е УСЛОЖНЕНО.

Общи условия

Активация на акаунт