Искам да уча хомеопатия

  • 8 513
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
искам пак да ми кажеш спокойно

# 16
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 1-во - Хомеопатичните лекарства са без рецепта, сиреч всеки може да си ги купи и самолекува!
 - Да се самолекува, както се самолекуват хората с Билки, Хранителни добавки, Аспирини, Аналгетици и т.н. и т.н.

 - Е, не е ли по-добре да се научи, как е по-ефикасно и полезно да се вземат, да лекуват семейството и децата си?
 - А е полезно, понеже освен другото, хомеопатията е и мощно профилактично Лечебно Изкуство!  Peace

# 17
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Венера
Цитат
...Аз не бих се доверила на такива като теб...

 - Е, аз пък от 9 години не съм вземал нито едно медицинско хапче.  Peace - нали Аптекарите няма да ме преследват за това LOL! Grinning
 - Надявам се и ти да нямаш нещо против?... Peace

 

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 14:12 от Aleksander

# 18
  • Мнения: 17 407
molii, съжалявам за майка ти! Разбирам те, но тонът ти не ми хареса, че чак пък и покана да чакам от теб , за да си напиша мнението. Освен това, няма гаранция, че от теб ше стане хомеопат. Peace

Александър, нищо лично към теб, нито съм съвсем против хомеопатията. Останала съм с впечатлението, че ти си лекар.... Мисля, че ясно съм написала с кое не съм съгласна Peace

# 19
леле сега пък ме изкараха неграмотна еми имам един въпрос защо не направите темичка хаиде да се заяждаме а
хората тук влизат за да си помагат май  
а вие лекарите нямате ли болни за който да се грижите или хора на който да прибирате паричките губите си времето тук

# 20
  • Мнения: 1 883
леле сега пък ме изкараха неграмотна 

Поста ми беше към molii , но явно сте едно и също лице.

# 21
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Венера
Цитат
Александър, нищо лично към теб, нито съм съвсем против хомеопатията. Останала съм с впечатлението, че ти си лекар.... Мисля, че ясно съм написала с кое не съм съгласна
- Така е, но тъй като с Хомеопатия всеки може да се лекува - виж и закованата тема:
 "ПЪРВА ПОМОЩ за деца!Баба каза така!Лекарства - дозировки , странични ефекти! "
 Е, какво лошо че наред с хомеопатията (или "Баба каза така") - ще изучават и 2 години Медицина и то при хабилитирани Професори и Доценти, и ще държат изпити.
 - Нали не се страхуваш от конкуренция, въпреки че конкуренцията е двигател на човешкия прогрес.  Peace

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 14:35 от Aleksander

# 22
моя тон е съобразен с вашия виждам как се включвате в тема към която сте презаредени аз не искам да ставам хомеопат просто съм от тези който вече са изгубили надежда в традиционната медицина и смятам да се насоча към друг вид
мисля че всеки има право да си каже мнението и опита но не и да се налага над другия вие обиждате медицина която е помогнала на доста хора аз също съм съгласна че човек който иска да се занимава с нещо подобно трябва да изучи това което изискват правилата и все пак това е пожелание който избира да им се довери сам си носи кръста

Общи условия

Активация на акаунт