Превръщаме очите ви в изкуство – спечелете ваучер от Iris Studio!

  • 3 672
  • 187
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Ние от Iris Studio заснемаме вашите уникални очи и ги превръщаме в изкуство!

Радваме се, че успяхме да предложим един модерен и луксозен вариант за снимка на очите ви, като ги превръщаме в красива картина, която да декорира дома или офиса ви.

Идеята за Iris Studio – първото студио в България за ирисова фотография, се ражда след запознанството ни с един прекрасен човек в Германия през 2019 г., който от години се занимава с този тип дейност. Разработването на цялостната идея и на Iris Studio като бранд отнема около две години. За нас е изключително важно да заснемем всеки ирис внимателно и с най-добрата и подходяща техника за ирисова фотография. Държим както на качеството на снимките, така и на материалите, които използваме, и най-вече на щастливите клиенти.


Снимките на цветната част от очите (ириса) е сантиментален начин да запазите частичка от погледa на някого завинаги. Знаете ли, че на света има над 7 милиарда души и всеки от тях има своя уникален чифт очи? Точно така! Също както пръстовите отпечатъци, така и всеки ирис е индивидуален и неповторим. Очите са отличителна част от лицата ни, те изразяват нашите мисли и чувства, както и имат важна роля при комуникацията с околните. Един разговор не е истински започнал, преди да се погледнем в очите. Зрението е най-важното ни сетиво, благодарение което получаваме около 80% от информацията за заобикалящия ни свят.

Заповядайте в някое от нашите студиа в гр. София – Serdika Center, гр. Пловдив – ул. „Христо Г. Данов“ 26, а много скоро и във Варна, без да е необходимо да записвате предварително час. В нашите студиа ще ви посрещне млад екип от професионални фотографи и дизайнери, които да ви заснемат или консултират за избора на големина на картината, подходящ ефект за вашите ириси или относно закупването на подаръчен ваучер, с който да зарадвате ваш близък.

Не се колебайте да ни потърсите за повече информация и в социалните мрежи!
FacebookInstagram TikTok

С радост искаме да ви съобщим за стартa на първия конкурс в България от Iris Studio и Serdika Center за най-красивите очи!

🏆 Наградата за 1-во място е 500 лв. + ваучер за 100 лв. за пазаруване в Serdika Center + ваучер за заснемане на един ирис 21х21 см с рамка и ефект.
🏆 За 2-ро място наградата е 300 лв. + ваучер за заснемане на един ирис 21х21 см с рамка и ефект.
🏆 За 3-то място наградата е 100 лв. +  ваучер за заснемане на един ирис 21х21 см с рамка и ефект.

Всички останали участници печелят 10% намаление за услуга в нашето студио.
Конкурсът е отворен до 26 май 2024 г. Повече информация може да откриете >>>ТУК



Включете се в играта ни!
Кажете ни какъв цвят са очите на любимия ви човек и какво най-много харесвате в тях.

На 20 май ще изтеглим трима късметлии, които ще спечелят ваучер за заснемане на един ирис в рамка 21х21 см.

Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 10:06 от Жaклин

# 1
  • Дупница
  • Мнения: 297
Харесвам синьо зелените очи на дъщеря ми.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 369
Сини - което е и любимият ми цвят.

# 3
  • Мнения: 5 289
Пъстри - харесва ми това, че се променят през деня и са винаги различни.

# 4
  • Мнения: 13 603
Зелени са очите на съпруга ми, харесва ги и то много.

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 15:33 от Пролетно цвете

# 5
  • Мнения: 636
Пъстри, като Живота!

# 6
  • Мнения: 354
Пъстрите очи на мъжа до мен! Във всеки момент са различни нюанси!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 291
Кажете ни какъв цвят са очите на любимия ви човек и какво най-много харесвате в тях - това са очите на дъщеря ми - кафяви. Най-много ми харесва да се оглеждам в тях, припознавам и моите.

# 8
  • При децата ми
  • Мнения: 6 125
Това са очите на децата ми - зелени и тъмно кафяви! Прекрасни! Heart

# 9
  • Мнения: 1 178
Очите му са кафяви! 🥺
Харесвам най-много чистотата на погледа му. Искреността,която виждам в тях. ❤️

# 10
  • Мнения: 316
Кафяви очи, които успокояват, а когато е необходимо излъчват респект!

# 11
  • Там...
  • Мнения: 285
Кафяви Heart Ах, любовта, с която ме гледат Heart

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 271
Пъстрите очи на дъщеря ми са прекрасни, когато се "усмихват" Heart

# 13
  • Мнения: 1 998
Кажете ни какъв цвят са очите на любимия ви човек и какво най-много харесвате в тях.
Кафяви и всичко харесвам в тях - топлината, отдадеността му, грижата...всичко ❤️

# 14
  • Мнения: 265
Пъстри са очите и на двамата ми любими, дъщеря ми и съпругът ми.

Общи условия

Активация на акаунт