Къде в Пловдив??? - 105

  • 8 217
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 475
Благодаря, дами! Май търсех мястото, което duhi_puhi е посочила. Запазвам си го отново! Smile

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 315
Спешно! Simple Smile
От къде мога да купя гирлянди или както се казва хартиената украса, която е в пакет и се разгъва като акордеон. Хартиена, в различни цветове? В Джъмбо няма, а само там съм виждала и купувала? За днес, най-късно утре до обяд трябва да я осигуря за един детски РД.
Пепко, КиК...

# 47
  • под тепетата
  • Мнения: 9 440
Вижте в 101 балона на центъра. Имат телефон, звъннете.

# 48
  • Мнения: 1 611
И в Кауфланд съм виждала такива разтегателни украси.

# 49
  • Мнения: 2 498
За такива не разбрали , като мен, да ви информирам, че от спирката на Младежкия хълм ( стоматологичния факултет) към Смирненски не вървят никакви автобуси. Отново има временна промяна на маршрутите. Така че, който пътува към Смирненски, да се информира откъде минават автобусите

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Смирненски вече ми е Кючук Париж....

# 51
  • Мнения: 4 609
Смирненски вече ми е Кючук Париж....
Ох, по-зле дори. Такова чудо не е било. Управниците тотално оср@ха пейзажа със затварянето на улиците и непуснатия все още Модър-Царевец. Сутрин не мога да изляза с колата от квартала по 30-35 минути. На Пещерско задръстванията са километрични...
Ох, намрънках се, сори за спама Confounded

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
В Южен сме така вече година и половина.
На всичкото отгоре работя на ул. Владая и минавам на сантиметри от всякакви багери. Пред входа на фирмата досега са разкопавали 4 пъти. В този град никой не знае какво прави, а понятието срок е с неизвестно за изпълнителите значение.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583

# 54
  • Мнения: 58
Здравейте ,къде може да има наличен подобен шкаф за пералня?

# 55
  • Мнения: 5
Спешно! Simple Smile
От къде мога да купя гирлянди или както се казва хартиената украса, която е в пакет и се разгъва като акордеон. Хартиена, в различни цветове? В Джъмбо няма, а само там съм виждала и купувала? За днес, най-късно утре до обяд трябва да я осигуря за един детски РД.
Най-големият и зареден парти магазин  е на Брезовско шосе 170 - Night Fiesta (имат и сайт) . Много добри цени и огромно разнообразие. Мисля, че преди "Илиенци" се падаше, отвън изглежда като кашон.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
шкаф за пералня
без много търсене - във Виденов
https://videnov.bg/shkaf-za-peralnya-lino-3
и в Рила
https://rilaonline.com/produkt/%d1%88%d0%ba%d0%b0%d1%84-%d1%81%d … d1%82%d0%b8-6258/
онлайн има всякакви

# 57
  • Мнения: 58
Но са само с поръчка ,търся налична в момента.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Но са само с поръчка ,търся налична в момента.

Отиваш в рила например и те ти казват дали го имат на склад или звънни по телефона и питай.
щом е спешно

# 59
  • Мнения: 10 640
Но са само с поръчка ,търся налична в момента.
Намери си в продавалника, имаше някакви при бързо търсене преди малко... Порови по тия сайтове, има и опаковани нови...

Общи условия

Активация на акаунт