Зъболекар с морал в София

  • 624
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, тъй като имам нужда за поставяне на 3 коронки искам да попитам дали знаете някой свестен стоматолог в софия. Ходих при един доволен съм но не напълно имам чувството че просто прави нещята които са спешни а другите чака да станат по спешни за повече пари или не знам. Видях нета dr rami farmaui, но той не се занимава с каряси, коронки и т.н. Той работи ортодонтия.  Както и да е в неговата клиника има стоматолог. Д-р Марина Даскалова, бих искал да знам, ако някои я е посещавал, понеже из интернет никакви отзиви. Също така, ако имате някой, който да препоръчате. Също така да попитам за мнение  относно Д-р Радослав Таков, ако разбира сте ходили там.

# 1
  • Мнения: 249
Цялото семейство ходим от години при д-р Калин Калев. Много сме доволни. Той също е и хирург.

# 2
  • Мнения: 1
От личен опит (не с поставяне на коронки, но с други процедури) бих препоръчала дентална клиника Ортодент в кв. Лозенец - д-р Узунова и целия екип.

# 3
  • Мнения: 60
Силно мога да препоръчам д-р Цанова (Face ID). Не е евтино, но е изключително внимателна, работи много качествено и до сега от ходене по зъболекари от нея сме най-доволни цялото семейство.

# 4
  • Мнения: 12
Силно мога да препоръчам д-р Цанова (Face ID). Не е евтино, но е изключително внимателна, работи много качествено и до сега от ходене по зъболекари от нея сме най-доволни цялото семейство.

Коронки правили ли сте? Имали ли сте проблем отлепване или да не са сложени като хората, също така имам някои кариеси за премахване. Препоръчаха ми и д-р Емил Клайн. Какво имате предвид, че не е евтино, може ли пример?

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 09:53 от Hasf

# 5
  • Мнения: 60
Най-добре се обадете директно при тях и питайте за цени. Мъжа ми и майка ми правиха корони там, на мен ми е лекувала корени, пулпити, кариеси. До сега оплаквания нямаме.

Общи условия

Активация на акаунт