🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 100 982
  • 2 594
  •   4
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 868
Този парапитек ли беше блъскал/удрял (?) момиче във “Фермата”?
После пак да дойде някой и да напише колко умна е Виктория.

# 31
  • Мнения: 95
Записвам се да следя. Благодаря за новата тема, Еsmee!
Опитах се да гледам подкаста и с Барбара, но ми се видя много скучен...

# 32
# 33
  • Мнения: 151
Един сценарист не би ли трябвало да пише грамотно? На Горджъса 2 страници пост и всяко изречение завършва с удивителна.
Все едно ми се кара през екрана. Ама тя всъщност така си и говори на живо Grinning

# 34
  • Мнения: 3 560
Благодаря за темата Simple Smile
Мен ме терзае какво ще се излага Киара тази седмица. Явно не стои без причина в шоуто и Валерия намекна, че и за нея знаела някакви неща отвън, на което Киара много се сконфузи 😃 Някоя мръсотийка ще да е

# 35
  • Мнения: 1 610
Е, на някои може и да  им повярваме, ама  на Маги дето се чудеше как да нареже една чушка, как пък няма да се вържа.Но не мисля и че тя би твърдяла такова нещо по принцип.

Благодаря за новата тема. Миналият сезон аз бях от отбор "Елена".Не съм следила изявите и след това, предпочитам да си остана с мнението ,което съм си изградила за нея гледайки я в  "Ергена".
И това с рязането на чушка отново е преиграване от страна на Магдалена. Когато е останала без подкрепата на чичко - паричко кой й е рязал чушките? Голяма прницеса се извъди тя!

# 36
  • Мнения: 9 081
Откакто анкетите са леко скрити изобщо не се сещам докато някой не отвори дума. Нищо не зависи от тях, не ни плащат 😆 и не си заслужават полемиката. Камо ли разваляне на настроението. Гласувах, че Валя е още вътре благодарение на продукцията и тяхно е решението тя да пуска такива пошли въдици. Изобщо това момиче изцяло ми е пошло. И поквари и Алек и той има голяма черна точка от мен. Със сигурност му накривих шапката с моята точка. 😁

# 37
  • Мнения: 31 226
Това е отвратително, че ги държат да спят по 4 часа

# 38
  • София
  • Мнения: 6 302
Барбара каза че си е спяла постоянно, другите не спят за да не са подпухнали по синхрони и да не си развалят грима.

# 39
  • Stockholm
  • Мнения: 435
Аз като потребител нямам забележки как се води темата и анкетите. Естествено, че всичко и винаги може да е по-добре, но чак спешна необходимост за подобрения, не мисля че има.

# 40
  • софия
  • Мнения: 1 024
Мерси за темата!

В анкетите не съм гласувала, понеже моите отговори ги няма в нея. Валерия не излъга, а даде неконкретизиращ отговор на малоумен въпрос. Не я изгониха, защото и другите 2 квачки много прекалиха, особено Горджъса с видеото. Алек на трезво си знае че няма какво да прави с Валерия.

Да, анкетите са най-малко ефективен метод за проучване и анализ на общественото настроение. Много по-полезен е пост като горния. Съдържа аргументация и лично отношение.
Съгласна съм за ефективността на анкетите.Hands V
Приятно е да има анкети, но не е задължително. Аз също понякога отговарям, понякога - не. Тук на първи въпрос не гласувах - мнението ми е - Вал подведе момичетата с уклончиви отговори на мен ми хареса, но пък прекали с обясненията, но пък беше предизвикана. Grinning И да,  "другите две квачки прекалиха" Grinning

Всъщност Алек даде "втори шанс" на Вал,  заради обидите към Надя. Hands V
А хейтът по проникващащата тема си го отнася Валерия. Confused
На втория въпрос - "да, всеки има право на втори шанс"

# 41
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Първият въпрос в анкетата трудно го разбрах, но предполагам, под "излъгала" се разбира отговорът "може и да е имало". Тук трябва да се обърне внимание на абсурдната ситуация - рояк жени, които в началото официално казаха, че не искат подробности, но не престанаха да я кълват с въпроси - включително и какво били яли. Както и че всеки отговор на Валерия се изкривяваше и обръщаше срещу нея. Супер неприятни бяха и накрая този неадекватен въпрос с "проникването". Аз също така щях да отговоря на нейно място и въобще нямаше да ги ортазя повече. Чудих се, че им се свърза за поредното изкривяване на думите и използването им за атака срещу нея - как влезе в обяснителен режим. С хора, които нарочно те разбират погрешно, нямаш шанс.
От друга страна, за грозните обиди и поведение няма никакво оправдание и Алек, както очаквах, точно за това й вдигна мерника, а не за изфабрикувания скандал. Учудих се, Горджъса колко акуратно му представи нещата де факто. Очаквах да преувеличи и пред него.

# 42
  • SF
  • Мнения: 21 243
.....Тук трябва да се обърне внимание на абсурдната ситуация - рояк жени, които в началото официално казаха, че не искат подробности, но не престанаха да я кълват с въпроси - включително и какво били яли. Както и че всеки отговор на Валерия се изкривяваше и обръщаше срещу нея. Супер неприятни бяха и накрая този неадекватен въпрос с "проникването". .....

Задаването на въпроси и разказването за срещата е по сценарий. Иначе 90% от момичетата нямаше да споделят нищо - нито тези, които развиват хармонично отношенията си с ергена, нито тези, на които не им се получава.
В определен час всички участнички са наредени в хола на дивана и чакат завръщането на поканената, за да могат да я интервюират, а тя да разказва. Никой не спи, никой не яде, никой не е в банята в този момент. Това е часът на истината - как е било, какво се е случило, какво й е казал, тя как му е отговорила... И участници, и зрители трябва да са наясно какво чувства поканената на лична среща жена. С неохота и с нежелание, но разказ трябва да има.
И в една такава ситуация, Валерия изтърси онази глупост.
А за предисторията на въпроса на Надя, няма как да знаем, но със сигурност е имало контекст и причина той да бъде зададен. Валерия е увъртала и е давала разнопосочни отговори, правейки се на ударена, и тогава Надя задава уточняващия въпрос: имало ли е .... или не е имало.

# 43
  • Мнения: 9 081
Момичетата бяха като попарени и втрещени, защото (не знам дали по договор имат или нямат право на кекс) никой не си е позволил такива волности с Алек. Всички се питат за целувка и това си е като неписано правило и въпрос на възпитание сигурно. Как с човек когото си имал една среща и го виждаш всяка вечер, но в компанията на още 20 човека и изведнъж... си лягаш с него.. Така по скоро неморална излезе Валя, а не тяхната злоба и завист да е толкова голяма за нейното велико преживяване.Затова я заляха с въпроси. И то такива, защото в тази затворена среда най-голямото събитие е да излезеш навън с Алек. И Валя използва момента да се издигне в собствените си очи. Елементарница.

# 44
  • софия
  • Мнения: 1 024
Криската добре че се сети да му разкаже накрая и за обидата към Надя /даже момичето се разплакало в стаята- сега плакало ли не плакало ли, пак няма как да знаем, ама карай.../. Иначе току виж Вал с първа роза на коктейла можеше...Joy
Малко "надграждане" на Мария/Вики етюда Joy Smiling Imp

Общи условия

Активация на акаунт