Септемврийчето подритва вече, а пък термина е още надалече!

  • 5 855
  • 315
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 379
Честито момиченце! По - добре е като са с малка разлика да са от един пол. Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 281
Ами аз в началото малко.... ама 🤣 да имаш право и ти до някъде . 🫶

# 182
  • Мнения: 185
За международни имена се сещам: Кристофър, Дейниъл, Джейсън, Деймиън, Саймън, Раян, Матиас, но то е близко до Матео ама колко са редки не знам... /Може и да не ги пиша правилно/

# 183
  • Мнения: 281
Около нас има толкова Матей,Матео, Джейсън,Доминик.  Напоследък доста така ползвани имена за бебчета са .
Марти мисля, че ще си усетиш името като дойде🌷

# 184
  • Мнения: 5 379
Матей има много, но Матео само един познавам. Аз го харесвам отдавна, още каката, ако беше момче щеше да се казва така.
Ами ще го мислим момичета. Все още не сме повярвали, че другото бебе е момче, гледам снимките и грам не ми прилича на момче, на таткото също. Grin Сигурно е наивно от наша страна, ама това е.

# 185
  • Мнения: 682
Остави си малко време да го осъзнаеш и да заживееш с мисълта. Аз  много исках момиче първия път и пуснах сълза на прегледа, мъжа ми чакаше отвън и той искаше още повече момиче. Като му казах, че ще е момче той супер много се зарадва и може би това ми помогна да свикна с мисълта. Много се радвам, че този път ще се сбъдне желанието ни и ще имаме и момиче. А и вчера каза, че не си мъжка майка.. няма как да знаеш, защото не си била. Не се настройвай предварително! Аз също не знам какво да правя с момиче, живот и здраве, мъжа ми още повече.. та ще се подкрепяме тука и ще си даваме насоки!
ИИИИИ ходих на преглед! Всички изглежда наред, отговаря си точно на седмицата и деня, шийката е над 4 см. Много по-спокойно ми е, сега ще си чакам ФМ без филми.

# 186
  • Мнения: 281
Е,това е страхотно . Радвам се за вас🌷
Аз много се радвам още едно момиче първо ми беше шок но мисля,че ще ни е супер . А и с 1,6 разлика ще е супер (надявам се)🤣

# 187
  • Мнения: 5 379
Азалия, да, трябва време да свикнем, така е. Просто се усещам как нищо не ми се пазарува вече и ми е гузно и виновно..

# 188
  • Мнения: 453
Мина и моята втора фетална морфология Simple Smile Потвърдиха ни че чакаме момиче. Като цяло се развива чудесно - 341гр.; шийката ми също се държи добре - 38.6мм.
Единствено ни притесни нещо, което лекаря нарече "отклонение в нормата" - персистираща лява горна куха вена (PLSVC). Обясни че при някой хора просто си е така и не довежда до никакви проблеми. Има обаче някакъв шанс да се окаже предпоставка за различни проблеми със сърцето на по-късен етап. Пратиха ни за консултация със специалист по фетална кардиология. Чакам да излязат часовете на д-р Евтимова в Щерев, понеже там си се следя, и евентуално ще запазя час и при доц Румен Маринов, по препоръка.

# 189
  • Мнения: 19
Джелато, д-р Маринов ти го препоръчвам и аз с 2 ръце. С първата бременност ме бяха наплашили на 3тата ФМ, че има някакъв “дефект” на сърцето. Още същия ден бях при него на преглед. Влязох ревейки, през целия преглед ревах и на излизане ревах, но вече от щастие. Мъжа ми ме чакаше пред кабинета, а аз не можех въздух да си поема и да му кажа, че всичко е наред. Страхотен лекар и човек с главно “Ч”. С най-човешките и бащински думи ми обясни какво има и че това е нормално състояние на сърцето, за етапа на бременността, което се доразвива през първата година от живота на детето. Никога няма да забравя думите му: “Госпожо, поплачете си, и знайте, че имате едно напълно здраво бебе”.
Извика ни на контрола след раждането и всичко си беше наред. Благодарение на него и на репродуктивната ми лекарка все още вярвам, че има и страхотни лекари, които си вършат работата със сърце и душа.

# 190
  • Мнения: 453
Чудесна история, MDA! Много се радвам че всичко при вас е било наред 🤗

# 191
  • Мнения: 43
Здравейте дами, омъжих се! Миналата седмица беше скромната ни сватба. Като по чудо всичко мина по план и не съм имама нервни изблици.
За сметка на това проблема ми с венците се оказа проблем със зъб-мъдрец за вадене. За съжаление не вадели зъби на бременни и сега ще го лекуваме. Аз имам такава фобия и от години сядам на стола само с упойка..не знам как ще се справя.
Относно бебчо-толкова ми е забързано ежедневието, че не знам дали го усещам. Вечер заспивам за секунди и така си чакам следващия преглед за да го видя.
Напомням ви, че от днес в Лидл има дрехи за бременни.

# 192
  • Мнения: 5 379
Честито, потребител! Сладък семеен живот ви пожелавам!

# 193
  • Мнения: 185
Potrebitel, честито за събитието, да Ви е сладък семейния живот. За зъбчето не се притеснявай поне  съвременните упойки са съобразени и са безопасни за бременни. Пък ще го вадиш след като родиш,ако се налага. Flowers Hibiscus

# 194
  • Мнения: 281
Аз имах по план една интервенция за зъбите ,но ще чакам да родя живот и здраве и тогава .

За брака това е страхотно поздравления ❤️

Общи условия

Активация на акаунт