ДВАНАДЕСЕТИ клас - в очакване на ДЗИ

  • 31 764
  • 733
  •   2
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 12 123
Пиро свят - гр.София, жк.Младост 1А, бул.Андрей Сахаров, бл.551 https://bibi.bg/

# 121
  • Мнения: 4 044
Янко Сакъзов, след бившето кино Ленски - сега театър с дълго име Марк...., Джъмбо

# 122
  • Мнения: 6 041
Ох вече съм като някое ехо.., но пак не съм ви чела. Ще наваксам Wink

Може ли да помоля мамите от Бургас да ми споделят магазини за платове, нещо сатенено, лъскаво се търси. Ако се сещат.
Ще скокнем от Созопол до Зодиака утре за едни дунапрениич и калъфи, но ми се иска ако някъде има на едно място повечко магазини за платове за рокли и подобни, да обиколим. Но и един да е, пак е нещо.

Хубава седмица на всички!

Струва ми се че съм виждала магазин преди години на Александровска в горния края край Транспортна къща ама не знам има ли го още. Попитай
 тук https://www.bg-mamma.com/?topic=1644894.135

# 123
  • Мнения: 11 960
Днес получих(ме) много стилна и сърдечна официална писмена покана от ръководството на гимназията към родителите за церемонията по изпращане на абитуриенти след броени дни. Няма да пропусна. И наистина е много зареждащо като емоция.

# 124
  • Varna
  • Мнения: 27
Ох вече съм като някое ехо.., но пак не съм ви чела. Ще наваксам Wink

Може ли да помоля мамите от Бургас да ми споделят магазини за платове, нещо сатенено, лъскаво се търси. Ако се сещат.
Ще скокнем от Созопол до Зодиака утре за едни дунапрениич и калъфи, но ми се иска ако някъде има на едно място повечко магазини за платове за рокли и подобни, да обиколим. Но и един да е, пак е нещо.

Хубава седмица на всички!

Вижте в този магазин   https://platovenadrebno.com/platove/

# 125
  • Мнения: 127
Днес получих(ме) много стилна и сърдечна официална писмена покана от ръководството на гимназията към родителите за церемонията по изпращане на абитуриенти след броени дни. Няма да пропусна. И наистина е много зареждащо като емоция.
Еххх, браво на училището! При нас няма такива покани, а синът ми каза, че е абсурд да присъствам на изпращането. Било много глупаво. Ама и аз като знам колко ми е мъчно, ще има да плача през цялото време. Така че, може би е по-добре да си спестя тази емоция.

# 126
  • Мнения: 4 131
Браво на вашето училище, Светкавица!
В нашето трябва да сме доволни и на това, че ще допускат родители, на някои предишни випуски е било забранено.
Моята не ме е канила, но като я питах, позволи да дойда, само ако обещая да не рева. Понеже не мога да обещая се разбрахме да гледам така, че да не се разбира чий родител съм Simple Smile

Искам да ви питам, има ли промяна в настроението на децата? От няколко дни моята е много омърлушена и апатична. Чак взех да се чудя да не й има нещо и я гоня с Вигантол и Малтофер, че има дефицити да попълва. Ама май не е само от това.

# 127
  • Мнения: 127


Искам да ви питам, има ли промяна в настроението на децата? От няколко дни моята е много омърлушена и апатична. Чак взех да се чудя да не й има нещо и я гоня с Вигантол и Малтофер, че има дефицити да попълва. Ама май не е само от това.
При моя син има- в страхотно настроение е, чак ме изненадва. Снощи като се прибра танцува, смя се. Като го питам не му ли е мъчно, отговаря, че още е рано🙂

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 565
Добро утро сестри по съдба Simple Smile Да се разпиша чак на девета страница, но ме налегна работата, ако има и сестри-счетоводителки, знаят за кво иде реч.
Та, не ме иска на изпращането, но поиска баща си да ги снима, та и аз се присламчих, като имам инструкции да не се виждам много-много, щото явно не е яко цялата рода да се появи.
Бележка за ДЗИ нямаме, но пък имаме костююююм!!! Преди две седмици, в първия магазин, отгоре до долу, от втория опит. Малко досадно беше, но го спретнахме идеално.
Курс по рисуване в УАСГ също нямаме:rage:
RageRage Някой питаше как става-става само с чудодейно обаждане на един-единствен телефон, на който ако са се наредили добре звездите точно по това време, една сърдита лелка те записва. Уви, явно ми куца астрологията и въпреки милото ми отношение, не става и не става. Първи опит-25,03 за априлската вакацния-явно сме закъсняли, места няма! Разбираме от децата, върнали се от курса, че ще има преди изпита, да звъним след 20,04-така им казали на място. Звъня 22,04-места няма...Звъня и набора, и други деца-места няма, да звъним пак след 15,05. Тогава щото места бол...Много се огорчих, щото същевременно места явно има, други по някакъв начин се записаха, но уви аз този начин не го знам. Това ми остави едно леко безпокойство, за самия изпит, за оценяването, опитах се да подготвя набора, че е доста субективно, да не се разочарова. Знаел бил, ама иначе си бил много добър по рисуване...ох. Дано има късмет.
Имаме прием и в Холандия...потвърден с половин клавиатура дет се вика, за всеки случай, но все повече ми се струва, че там няма до отива.
Не остана, не ми е носталгично, защото се боря и със седмокласник, та ще продължавам да боря и МОН, но като видях, че е върнал здравния картон от училището, и се усетих, че идва края на един голям етап. Мисля, че и те го усещат последните месеци.

# 129
  • София
  • Мнения: 3 864
Искам да ви питам, има ли промяна в настроението на децата? От няколко дни моята е много омърлушена и апатична. Чак взех да се чудя да не й има нещо и я гоня с Вигантол и Малтофер, че има дефицити да попълва. Ама май не е само от това.
Ха, точно това и аз щях да питам. Моят е същия. Питам го какво му е, той с полвин уста отговаря, нищо. Днес е един от последните му часове по БЕЛ и са се разбрали да отидат всички. Един такъв омърлушен, мълчи, не му се говори...
adellady, кога е изпращането на СМГ? Моята девойка иска да дойде на изпращането на брат си, което е на 10.05, но не иска да пропусне и това в СМГ. Предходните години е било много забавно и е ако съвпадат, ще жертва това на брат си Laughing
viara_iv, аз питах. Явно с УАСГ ще е игра на нерви записването на курса.

# 130
  • burgas
  • Мнения: 487
Без настроение е и нашият! Вчера се събраха в училище да си вземат декларациите за практиката.Тръгна 2 часа по-рано '"да се видели" .На изпращането не ме иска.Аз съм със смесени чувства дали да ходя.Много ми е "ревливо" ,чак се ядосвам на себе си.Емоциите покрай завършването се комбинираха с хормоналният ми дисбаланс и стана " чудо"Blush

# 131
  • Мнения: 4 131
Емоциите покрай завършването се комбинираха с хормоналният ми дисбаланс и стана " чудо"Blush

Не че е голямо успокоение, но просто да знаете, че не сте сама. Същата работа и у нас.

# 132
  • Мнения: 127
Искам да ви питам, има ли промяна в настроението на децата? От няколко дни моята е много омърлушена и апатична. Чак взех да се чудя да не й има нещо и я гоня с Вигантол и Малтофер, че има дефицити да попълва. Ама май не е само от това.
Ха, точно това и аз щях да питам. Моят е същия. Питам го какво му е, той с полвин уста отговаря, нищо. Днес е един от последните му часове по БЕЛ и са се разбрали да отидат всички. Един такъв омърлушен, мълчи, не му се говори...
adellady, кога е изпращането на СМГ? Моята девойка иска да дойде на изпращането на брат си, което е на 10.05, но не иска да пропусне и това в СМГ. Предходните години е било много забавно и е ако съвпадат, ще жертва това на брат си Laughing
viara_iv, аз питах. Явно с УАСГ ще е игра на нерви записването на курса.

В СМГ е на 10.05. Точно това по-различно изпращане там не харесва на сина ми. Според него било страшно тъпо и голяма излагация.

# 133
  • Мнения: 933
Изобщо не знам какво му е в душичката, защото “се държи” емоционално.
Сега новата битка е да не се пише “есе” на ДЗИ … да прави каквото реши - не мога повече.  Само подавам документите юни месец, че му нямам доверие да не оплеска нещо и съм дотам! Естествено ще го подкрепям, но само морално и финансово.

# 134
  • София
  • Мнения: 1 865
Изпуснала съм новата тема, но с голямо удоволствие я изчетох наведнъж. Работата може да почака....

Нашата госпожица е напрегната. Гледам, че само учи за матурите. Тя не е учила толкова последните пет години взети заедно. Тази година си повиши успеха и мен ме е много яд, че се сети накрая. Защото все още нямаме информация за приемаот KUL и аз много се напрягам. А както приближава и НВО-то, започва да ми се гади.

Вчера поръча рокля за изпращането. Много е свежа и младежка. Не мога да кажа, че е официална, но е много красива. Обувки няма. Сложила си краен срок до неделя да ги купи. А само преди два месеца ми обясни как "тази работа с крайните срокове не работи при мен". Аз вече не се ядосвам. Гледам сеир. И пия бЕло.

Също така още не знае дали да събере приятели и семейство за бала вкъщи или в един любим бар. Ма няма нищо, накрая няма да правим нищо. Аз не се ядосвам. Пия бЕло.

И в тази връзка, нямам никакви претенции за дата и място на среща. Само да има вино.

Общи условия

Активация на акаунт