Пъзели 64

  • 8 821
  • 425
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 889
Ето и американския пъзел, лъскав, хлабава сглобка но картинката е много хубава

# 226
# 227
  • Мнения: 278
Ех, Еве, разкошен е, толкова обичам да редя сгради и прозорчета, а тук цветовете го правят още по-як.

# 228
  • Мнения: 6 911
Еве, много е красив, и с нестандартни части Smiley
Гледам, че са ми заредили и другите кръгли на Равенсбургер в озон Heart Eyes Много ми е любима тази серия, но почти нищо друго интересно не виждам. От друга страна като се замисля те и в амазон не са налични новите, та надали ще стигнат до България скоро. Като ги гледам сега зареждат някои от миналогодишното световно.

Мислих, мислих и май ще пусна утре за състезанието един лайв стрийм в инстаграм. Да се вижда малко по-добре накъде съм, пък и ще си имам запис на реденето. Всъщност малко се колебая дали да не е в ютюб, ще драсна довечера или утре сутринта като го измисля.

# 229
  • Мнения: 2 381
Ох, на мен също са ми любими кръглите пъзели на Ravensburger, но какви са тези цени за 500 части - 22 лв???🫡

# 230
  • Мнения: 108
Ето го и от Джъмбо за 9,99, 1000 части на Trefl. Изтормозиха ме тези малки човечета, които се повтаряха на места и доста объркват. Между другото в Джъмбо имаше и на Мона Лиза пъзел и много пейзажи на цена от 10 лв.
Цветовете са готини, но пък много е хлабав. Тръгна да махам едно парче, то половината пъзел се откача :дд

# 231
  • Мнения: 6 911
Ако не се тръшна от нещо, че ми е доста отпаднало, ще пусна лайв в инстаграм към 8:45. Дано да успея да си наглася камерата, така че да се вижда нещо.

# 232
  • Мнения: 278
Бухтичка, Еве, силно стискам палци на финала днес!!!
Успех момичета! Flowers Four Leaf Clover

# 233
  • Мнения: 4 036
Успех момичета, стискаме палци. Няма да мога да ви гледам, че ще съм в движение, но ще следя групата.

# 234
  • Мнения: 3 386
Успех Бухти и Еви !

# 235
  • София
  • Мнения: 1 889
Благодаря момичета! Чакаме старта Simple Smile

# 236
# 237
  • Мнения: 3 386
Кой е пъзела ? Не виждам ?
Виждам безкрайни сини нюанси

# 238
  • Мнения: 278
Ето това е пъзела, Ели излъчва на живо в инстаграм.



Хич не ми изглежда лесен, особено бухала и пънчето.
Успех!!!

# 239
  • Варна
  • Мнения: 386
Добре, че не е в продажба. Значи имат равен шанс. Виждам доста силна конкуренция тук таме. Ще е интересно състезание.

Общи условия

Активация на акаунт