Домакини 89/ Безгрижно лято ни зове

  • 8 239
  • 242
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 286
Добър и позитивен дъждовен ден! Моя предишен не завърши многл добре, но идвам да ви видя вас! Как сте мили момичета?

# 196
  • Мнения: 3 841
Малкото новини, които получавам са много обезпокоителни. В болница е и текат изследвания за кофти диагнози. Не й казват много, да не кажа нищо, но сигурно и самите лекари засега нямат кой знае колко информация.
Куфарът е стегнат и чакам само да видя кога ще си летя за БГ… С предстоящите празнични дни в БГ едва ли нещо кой знае какво ще се случи като резултат, но имам много възможности да летя буквално от днес за днес.
Не пускайте още палците!

# 197
  • Мнения: 286
Стискаме силно Смърфиии Heart

# 198
  • Мнения: 8 818
Смърфи , силно препоръчвам консулт с болницата в Панагюрище, ако става дума за гадното с три букви.
 Може само с изследванията като начало.

# 199
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Смърфи, не пускам палците Hug

# 200
  • Мнения: 3 841
Марулетка, благодаря ти за напътствията! Тепърва ще се уточнява какво е, след това се прибирам и поемам нещата.
Когато ММ пое това назначение знаехме, че имаме две двойки възрастни родители, които всеки момент може да зазлеят, но от 4-мата майка ми беше най-малко подозрителната. Както казваме, едно телефонно обаждане и животът се обръща на 180 градуса. Играхме го този мач преди две години с баща ми, надявам се и този да го спечелим.

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 6 594
Смърфи,ако мога нещо да помогна от Бс?
Помня с татко ти какъв кошмар беше.Дано е малкия дявол!

# 202
  • Мнения: 39 417
Продължавам с палците, Смърфи!

# 203
  • Мнения: 286
При мен резултата от ПКК е добър, но казаха че имам работеща инфекция. От там явно са надути лимфните възли.
Разсада ми прогресивно нещо го яде в земята. Краставица не остана. Joy

# 204
  • Мнения: 8 818
Смърф, трудно е , когато сме до тях, а представям си далече.Но живот, не може да го спрете, а и всеки си има начертан път. И при нас свекърва ми беше по-надеждната, но за два месеца се стопи и си отиде.А свекъра е свежарка и "Ич му не е", както казват по този край.

# 205
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Добро утро!

Горска катеричка, важното е, че в изследванията няма нищо притеснително, на разсада майната му
Смърфи, и този мач ще спечелите, сигурна съм Hug
Грейна малко слънце при нас, дано се задържи

# 206
  • Мнения: 286
[Ма ко, много мила и добричка си!

# 207
  • Мнения: 8 818
ДрастЕЕЕЕ! Смърфи, стискам палци!
   Маки
, ще се задържи слънцето, аз домати ще досаждам,краставици, имам да пръскам.....А шезлонгите и басейна също ме чакат.

# 208
  • Мнения: 39 417
А, добър ви ден.
Като се разговорихте за градинарстване и се сетих какви бяха обедните новини след градушката от вчера. Мъка, мъка.

# 209
  • Мнения: 286
При нас много дъжд се изсипа и тревата расте скорострелно

Общи условия

Активация на акаунт