Отговори
# 660
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Да му се счупи клавиатурата/моливът на Гюнгер, на оператора да му се счупят всички обективи и камери, а на Бурджу - мониторите, дето гледа, докато режисира, когато успее да стигне до сета или да се вреди от Шнура. На ОГМ - да им паднат всички рейтинги...

На АфРам пожелавам търпение и да им излъчват заснетите сцени 🧿🧿🧿🧿🧿

# 661
  • Мнения: 15 391
Да му се счупи клавиатурата/моливът на Гюнгер, на оператора да му се счупят всички обективи и камери, а на Бурджу - мониторите, дето гледа, докато режисира, когато успее да стигне до сета или да се вреди от Шнура. На ОГМ - да им паднат всички рейтинги...

На АфРам пожелавам търпение и да им излъчват заснетите сцени 🧿🧿🧿🧿🧿

Дано! Дано! Дано!

Ренко 💋💋💋

# 662
  • Мнения: 785
Да му се счупи клавиатурата/моливът на Гюнгер, на оператора да му се счупят всички обективи и камери, а на Бурджу - мониторите, дето гледа, докато режисира, когато успее да стигне до сета или да се вреди от Шнура. На ОГМ - да им паднат всички рейтинги...

На АфРам пожелавам търпение и да им излъчват заснетите сцени 🧿🧿🧿🧿🧿


Hands Thumbsup  

Дано  и по-бързо да стане

# 663
  • Мнения: 796
Тя Бурджу и без това много много не ги гледа мониторите 😂 ако ги гледаше щеше да види, че актьорите не са в кадър. 🤣

Аз си чакам епизода 2 седмици, приятно фрагманче, да видим, ще ми хареса ли драмата им.
Те в Туитър хем се молеха да сложат пак същата песен (същата като точно преди една година), а пък сега да са недоволни, много несериозно от тяхна страна.
Дано само да не е нелогично свързан и накъсан епизода утре, както редовно им се получава от известно време.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 23:29 от bellie_ellie

# 664
  • Мнения: 67
Скрит текст:
Акън ще бъде застрелян.

# 665
  • София
  • Мнения: 1 758
Вярно ли се оплакват от песента, 10 дена се молеха да я пусне, анкети правиха.
Ами поне нямаше извращения в този фраг. Каквото такова, утре на линия, ясно е, че краят ще е най-интересен.
Според една девойка в Х, Гюнгер е върнал сериала, където го оставил, но паралелно, разбира се Joy

# 666
  • Мнения: 8 417
Добър вечер !  Kissing Heart
Трейлъра не е лош и най-важното не е чак толкова  страховит като предния.Този път ни спестиха  лелята от ада и нейния безхарактерен и може би не много добре психически  син . Angry
Аз нямам търпение за епизода и се надявам в края му Ферит да намери припадналата Сейран  ,че поне до някъде да му приключат мъките  на милото момиче .Hands Pray

# 667
  • Мнения: 234
Аз пък ще кажаа СТРАХОТНА ИГРА !! Всички са ТОП актьори, не знам за режисурата и за сценария, не разбирам от такива неща и за това няма да коментирам! Но подбора на актьори е великолепен ! Това е единствения сериал, който ме е карал да изживявам всичкоо буквално, и смях, и плач, и страх, абе всичко, само и единствено заради актьорите !
Нямам търпение за епизода утре ! Ще се насладя на макс на играта им ...
Аз от трейлърите изживях нещата пък да не говорим за епизода...
Велики са !!! 🫶


И мисля, че спойлера, за който се говореше, че Суна ще знае къде е Сейран ще се окаже лъжа. Не знам, видимо страда за сестра си и не изглежда да направи тази мизерия. Дано е така !! 🤞

# 668
  • Мнения: 346
Здравейте момичета!Да си призная фраговете не ме плашат чак толкова защото знам,че в крайна сметка всичко ще свърши благополучно.Друго ме притеснява.Чета доста коментари относно фраговете и за мое учудване масово се смята,че са много добри,че епизода ще е бомба и т.н.Притеснява ме вдигането на рейтинга.Ако се случи след този епизод на насилие и ужас,грозни сцени,сценаристите да не залитнат на тази тема и наистина да превърнат сериала в хорър.Колкото и да отричаме насилието,да го заклеймяваме,да се разграничаваме си правя извод,че все пак,то "продава"!Том Круз,не знам някой дали си го спомня от "Ванила скай",но спомене ли се "Мисията невъзможна" сигурно и в третия свят се сещат за него.Всички знаем колко печеливши са екшъните и колко много насилие има в тях.Дори в детските анимационни филми не е спестено насилието и екшъна.Та,напълно е възможно да продължи в този дух и магията от първи сезон да не се върне,въпреки невероятната игра на главните герои.Дано не забравят,че все пак е драма и се придържат към истинската история.

# 669
  • София
  • Мнения: 1 758
Стори от Мерт с порасналият Хари Simple Smile

# 670
  • Мнения: 2 226
Стори от Мерт с порасналият Хари Simple Smile



Оййййй 🥹😍😍😍

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 07:36 от Kirilovaa98

# 671
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Хари е станал голям и красив котарак 🫠🧿🧿🧿

Разнищили са снимката по нощите 🤣 Фандомът няма спирка.

# 672
  • Мнения: 806
Добро утро, момичета и честит петък! 🫶

Сторито на Рамо от снощи е разнищено вече, гланцове, саксии, списания и какво ли още не! 😂

# 673
  • Мнения: 1 056
Добро утро,дами . Честит ни Чапкънов ден 🌹
Хари е станал голям красавец 🐱

# 674
  • Мнения: 691
Във фрага само ме ядосаха Суна и Аби- точно пък сега е време за любовта им ...
Ако Аби ибича Суна , то тя него не! Омъжи се за Кая - ОК, ама при положение, че уж обича Абидин, защо още в първата брачна нощ СЪБУДИ, Кая за секс 😆. Любов ли...,  към Абидин, към самата себе си ?
Може би Берил и Ерсин искат да са си двойка и в сериала- знам ли, може да е ревниво момчето. Хич не ни харесва тяхната линия....

Общи условия

Активация на акаунт