Много алергии

  • 421
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, последните няколко месеца само обикалям по лекари и взех да се обърквам.
От две години имах ужасна кашлица. Когато стигах до големи пристъпи, в спешните отделение ми изписваха кортикостероиди и инхалатор и ми минаваше. Личната ми изписа Рупафин. Алерголозите при които минах тогава ми казаха да спра всичко от списъка. Лошото е,че имам други проблеми, заради които накрая останах на пуешко с краставици. Тръгнах пак по лекари, да търся начин или терапия, с която да намаля поне някои стойности и да спря възвърналата се кашлица. Петък съм отново на лекар, но ми се иска ако има някой в такава ситуация да сподели съвет или хапчета или нещо, което на него му се е отразило добре. Нямам дерматит. Явно имам бронхиална астма. Не ми е много ясно, какво да правя с пчелите. И не си представям никога повече да не вкуся нито едно картофче 😅

# 1
  • Мнения: 232
Намерете си свестен алерголог. А преди това - пулмолог, да Ви изпише лечение за астмата. Особено сега с цъфтежите, без лекарства не е ок.

# 2
  • Мнения: 5 376
+1 за горното мнение.
И носете винаги урбазон в себе си. Като гледам алергията към пчела е животозастрашаваща.

Общи условия

Активация на акаунт