Професионални серии за коса - Тема 163

  • 7 725
  • 103
  •   2
Отговори
# 75
# 76
  • Някъде там
  • Мнения: 4 830
Сега пробвах него и Spring, но потърсих още инфо и разбрах че май никой код не хваща ел. уредите.
Благодаря
milena15, с този код има 15% отстъпка на всичко, което не е намалено, влизат и уредите за коса.Toзи код е валиден до края на м. април Simple Smile

# 77
  • Мнения: 4 022
Леле, много мерси! Сработи, да. До края на деня ще поръчам 100%. Ще разгледам още нещо да добавя даже.
Благодаря и на ❤️Димяни❤️ за линка към темата с отстъпките!

# 78
  • Мнения: 101
Днес реших да направя тест на продуктите които имам с лентичка лакмус , шампоан Лакме  - алкален, балсам Филипс кингсли - неутрален, термоспрейна Олиосета -кисел, но най ме изуми ампулата новата на Олиосета - алкална 8-9 ph . Нали правилото е накрая да затваряме косъма с кисели продукти , тази ампула ?.... как да я използвам за финиш ?...а толкова много ми хареса и токова много си накупих 😁

# 79
  • Мнения: 177
Момичета, минавам само да кажа, че има намаления в златна рибка днес Simple Smile

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Здравейте, може ли мнение за кремовете за къдрици на Лалга със средна и силна фиксация? И въобще да ми препоръчате такъв, от който сте доволни? На Лакме харесвам като ефект, но не мога да понасям миризмата. Този на Десата не ми допадна въобще. С чуплива коса съм.

# 81
  • Мнения: 31 212
Момичета, минавам само да кажа, че има намаления в златна рибка днес Simple Smile
Супер благодаря!

# 82
  • Мнения: 895
От продуктите на промоция в Златна рибка, кои бихте препоръчали за накъсана и изтощена коса?

# 83
  • Мнения: 49
    Някой ползвал ли е този изсветляващ крем

    # 84
    • Мнения: 1 153
    Metal detox, Redken Extreme lenght, Kerastase Premier, Kerastase Therapist

    От продуктите на промоция в Златна рибка, кои бихте препоръчали за накъсана и изтощена коса?

    # 85
    • Варна
    • Мнения: 7 702
    Днес реших да направя тест на продуктите които имам с лентичка лакмус , шампоан Лакме  - алкален, балсам Филипс кингсли - неутрален, термоспрейна Олиосета -кисел, но най ме изуми ампулата новата на Олиосета - алкална 8-9 ph . Нали правилото е накрая да затваряме косъма с кисели продукти , тази ампула ?.... как да я използвам за финиш ?...а толкова много ми хареса и токова много си накупих 😁

    Ампулата е възстановяваща тъй,че е нормално да е алкална и то доста. Затваряш косъма с финиши. Споменала си термо спрея тъй,че запечатваш с него и толкова Grinning.
    Аз лично я харесвам повече на гол,чист косъм без маска отдолу нищо,че я дават да се ползва в система с филъра.
    Шампоан,ампулата и финиши.

    # 86
    • Мнения: 2 241
    За днес и аз смятам точно този комплект-шампоан,ампула и нектар термик.

    # 87
    • Somewhere far away
    • Мнения: 4 111
    чудя се на тази кърпа. не съм ползвала никога такива, досега винаги с дебела хавлиена кърпа се увивам - та, отзиви?

    https://www.zlatnaribka.com/mikrofibarna-karpa-za-kosa-touch-tre … D0%BE%D1%81%D0%B0

    # 88
    • Бургас
    • Мнения: 2 073
    Дъщеря ми ползва подобна от Декатлон, не е лоша, мека и приятна на допир. Може и с нея и без нея. Аз си продължавам с хавлиена, която увивам....

    # 89
    • Варна
    • Мнения: 7 702
    Имам такава,но я ползвам само за терапии над шапка за баня. Попивам с хавлия и никога не стоя завита с нея.

    Общи условия

    Активация на акаунт