Доктор Станулов - мнения-проблемно забременяване.

  • 267
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте преди време бях пускала статия в този сайт за да ви разкажа моя случай, и да разбера какво е правилното нещо което е редно да направя въз основа на опитни жени, преминали през това което и аз а то е проблемно забременяване и множество изследвания при генеколожка която меко казано несъм доволна. И така след вашите полезни съвети за което съм ви искренно благодарна стигнах до решението че ми трябва репродуктивен специалист, а не генеколог. Имам още едно питане тъй като видях че има статии за това но не са скорошни искам да знам вашето мнение за репродуктивния специалист Доктор Станулов от болница Афродита прочетох положителни мнения за него но искам да съм сигурна че съм на прав път ще съм ви благодарна ако ми кажете своето мнение мили дами. И какво да очаквам от прегледа си при него има ли някакви изследвания който изисква задължително, и какви са те, благодаря ви искренно от сърце.

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Заповядай в тази тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1596010 Докторът е страхотен.И аз имам дете с негова помощ.

Общи условия

Активация на акаунт