Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 66 712
  • 2 031
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 1 908
Бля... бях на зъбар... важен зъб сдава багажа и се нервира на света - разбирайте нерв ше морим...та ся съм с люкарство и от онова гадно бяло временно нещо отгоре, около мене смърди на зъболекар, не мога да ям твърдо... поне мога  да пияяя... ми ше карам на кашички и преднозъбо дъвчене кат заек... за Великден не знам дали ше е готов... явно агнешко към 24-ти май ше яяяям...
Палци стискам за всички и болните да оздравяват
Ау, Марулче, квойтуй? Ма мноо добре изглежда?

И от малката пак се оплаквам... на контролна по български - пет, на контролна по математика - пет... що? щото я мързяло да разпише формулите за лице и деленето с опашка да прави и хоп - грешкииии. Ми кат смята надве-натри наум, така ше е...

# 1 786
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 083
правих опити да зачистя куФнята и открих... сушени плодове за ошаф.
сега великденски ще пия чай от ошаф с пръчка канела и капка мед.
нито една от трите съставки не харесвам - поотделно хич, а , заедно още по-малко.
установих, че се самонаказвам. остава да разбера за какво.

още не мога да се оправя с кандидатстването за лятна школа в Импириал колидж. Sad Sad Sad

# 1 787
  • France
  • Мнения: 12 755
Хортензия, милото дете 🥹

И аз днес купих едни дънки, от които нямам нужда. Ама бях толкова горда, че се наврях вътре.
Мързи Hug

Марулета, дай насам малко питие, не са стискай

# 1 788
  • Мнения: 1 908
Гледам Дюн. Реших да видя дали този път са успели да докарат филма както трябва...

# 1 789
  • Мнения: 8 828
Аперол, Мързи!Давам, черпя ви всички , айде! Елате ми на гости!
  Добро утро!Рано станала .Ще ходя на ранно кафе с дружката, през седмицата трудно се организираме да се видим.Към 9 най-късно трябва да се прибера, казах ви,ще чакам лазарки. Малко, даже хич не е малко, ОИ, перални,гладене,да си изчистя фурната, да се готви, да си почина.
    Хубав ден, спокоен ви желая !
Имаме ли именици? Лазаров ден е днес-да са честити и благословени с имената си!

# 1 790
  • София
  • Мнения: 9 576
Добро утро!

Да са честити празнуващите! Коректорът поправя честити на честни. И тъй става. 🙃

Аз съм на работа днес. Сега се настройвам, пия кафе и гушкам котка. Днес обаче чашата с кафе не я държа постоянно. Само когато отпивам я вдигам от масата. Парен каша духа.

Хубав ден на всички!

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 07:43 от Pandachina

# 1 791
  • France
  • Мнения: 12 755
ДобрЮтро и от мен.
Монстърчето е станало вече и води битки с легото. Ако е за училище обаче - не го търси.

# 1 792
  • sf
  • Мнения: 10 180
Привет! Аз съм на работа, но поне само до 12ч. После разходка с куче, пазар и следобедна дрямка.

# 1 793
  • Наблизо
  • Мнения: 6 109
Добро утро,и аз като Фил вече съм на крака.Малкото е будно и майка му задължително и тя.Ама като трябвя да излизаме в 8 за училище,едвам става в 7 и нещо..и после се куми и да яде…

Направих заданието!! Марулка! Днес мъжът ми ще го провери и в понеделник животни здраве ще го пращам.Меркурият се е обърнал..дано имам късмет.

Вчера си мислех,че животът ми се върти около организиранията на пътуванията до България.Стана ми тъжно.А пък онзи ден бях свободна цял ден и нямах с кого да обядвам.
Имам нужда от приятели..

# 1 794
  • тук и там
  • Мнения: 11 578
Добро утро!
 ..Снощи сънувах починала  отдавна приятелка.

Днес малкото ще има представяне в училище -нали ходи веднъж седмично за по час на китара,нещо като извънкласно занимание, на което сме го записали.Та ще свири, а на нас голямо тичане ни предстои (на ММ по-точно)-китара, тенис, бг училище, танци ..Съботата ни е по-натоварена от делниците..

Хубав ден на всички!

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 15:44 от Кайсия

# 1 795
  • Мнения: 8 828
Уф, Кайс! Пуснала си я !
   Прибрах се аз, чакам лазарките.

# 1 796
  • София
  • Мнения: 9 576
Кайс, гуш!

# 1 797
  • Мнения: 7 276
Кайсийка, прегръдка!

Честит празник на празнуващите!
Лека работа на работещите.

Изпих си кафето и, колкото и да не искам, трябва да се гмурна в хаоса в кухнята и да сложа ред. После тръстика. Чакам куриер, имам да взимам пратка от друг куриер. Тези дни попрекалих с харченето на пари, събраха се наведнъж няколко покупки за нас и за домакинството. За обяд вчерашна манджа, за довечера ще умувам после.

# 1 798
  • Наблизо
  • Мнения: 6 109
Кака,гуш..Сбогувала се е,важно й е било че не сте успели да се видите преди..

Аз също сънувах приятелка,с която се скарахме жестоко и не си говори.Аз направих първата крачка в съня ми,не знам какво трябва да значи.

Честит празник на празнуващите!

# 1 799
  • Мнения: 7 820
Добро! Кафепия.
През нощта изживяхме сериозен стрес. По едно време бг телефона на ММ започна да бълва съобщеиня едно през друго. Шашнахме се много и първата ми имсъл беше, че със свеки нещо се е случило. Слава Богу, оказа се някакъв бот по месинджър. Но първоначално мноооого се уплаших.

Имаме уговорка с Тилката и ММ да закусваме днес навън. Тя каза, че ще стане към 9.30-10, та сега я чакаме да се събуди и офейкваме. Пък и спря да вали, и дори има слънце при нас- за пръв път от близо 2 седмици насам.

Общи условия

Активация на акаунт