БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 11

  • 15 260
  • 285
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 485
Ме ми се спори , ако мислите , някой шеф няма да ходи на Малдивите , ще дава огромни заплати на служителите , няма какво да кажа .
И на мен не ми се спори, има начин да си плащаш на служителите така, че да няма нужда да правиш благотворителност. Има разни шефове и разни служители. Тук коментираме Бачорски, той и фамилията му сами се навират във фокуса на общественото внимание.

# 16
  • Мнения: 710
Ами то и в групите за работа в София като качат обява и отдолу коментарите са същите.Толкова им дава.Те са си го казвали на интервютата за работа.То е и нормално да пести,че доста маймуни са на клона за изхранване-баща, братя,баба Сийка и компания, Наска, деца,служители , шофьор.Купи цяла сграда, апартаменти и т.н.

# 17
  • Мнения: 1 380
Атанаска имаше едно стори, че е наела дизайнер за обзавеждане на жилище. Май е това, което купи.
Нали щеше да става интериорна дизайнерка....
Жалко, че Емели не ходи често при баща си. Той успява да прави страхотни клипчета с нея. Нещо, което не се получава на Емилия.

# 18
  • Мнения: 5 096
Няма време човека, зает е със снимане на реклами, инфлуенсър го играе напоследък, реклама до реклама.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 19
Да, цял офис сама със снимки от пинтерес обзаведе… Защо така се отказа и сега да “дизайнва”. Иначе тя обича да си приписва чужди заслуги. После няма да се учудя да каже, че тя го е обзавела 🤷🏻♀
Атанаска имаше едно стори, че е наела дизайнер за обзавеждане на жилище. Май е това, което купи.
Нали щеше да става интериорна дизайнерка....
Жалко, че Емели не ходи често при баща си. Той успява да прави страхотни клипчета с нея. Нещо, което не се получава на Емилия.

# 20
  • Мнения: 1 376
diziler, имах в предвид да повторим същите анкети, за да видим дали са се променили резултатите✌️
Но си давам сметка, че сега вече не пишат толкова хора.

# 21
  • София
  • Мнения: 16 036
Малко е дразнещо наистина ако дава минимална заплата на работниците си да парадира че има благотворителни каузи, да си снима непрекъснатите пътувания до екзотични дестинации и т.н.
   
Прието е чистачките в подобни фирми да вземат МРЗ.
Толкова им плащат и за толкова се стараят.
Между тях има и доста мързеливи жени, които са съгласни с дохода.
Има и по-амбициозни, които покрай дейността си намират частни клиенти за почистване на домове и офиси.
Там вече се плаща по-достойно, на час или на ден, по договорка и подмасово.
Пиша от споделено от роднини на ММ, работещи в чистотата.

# 22
  • Мнения: 138
Забравяте,че има не само чистачки в тази фирма 😀 Мениджъри,организатори,отговорник обекти и т.н.  на кой доколкото му е капацитета все пак. Те едва ли са на минималната 😉
П.С. Не вярвам и чистачите да са на минимална има доста млади хора.. Вече тези от ромски произход може и на 4 часа да са, заради помощи
Виждам,че почти търсят позиции за най-долното стъпало чистач, мениджър обява не съм виждала. Освен на Атанаска обявата.

# 23
  • Мнения: 39 312
Големи заплати, щом Аида напусна. Може във фамилията да са обаче.

# 24
  • Мнения: 11 006
МРЗ в момента е 910 или 930 лв (не помня точно), пре...предостатъчно  за 4-часов работен ден почистващия персонал, за хора без образование. Не е нужна квалификация за тази професия. Нужно ли е да обяснявам, че има хора, които с 1-2 висши работят за 1000-1300 лв на 8 часа, в доста от държавните структури. Ако преминат на половин работен ден, ще получават 500-700... ама ценза си го имат и са учили. Докато чистачките - не.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 11:13 от diziler

# 25
  • София
  • Мнения: 6 254
Големи заплати, щом Аида напусна. Може във фамилията да са обаче.
Аз съм напускала работа с добра заплата, не е нещо нечувано и невиждано. Парите добри, обстановката - кофти. Който иска да си седи заради добрата заплата само.

# 26
  • Мнения: 1 380
Според мен Аида напусна заради Атанаска. Тя правеше всичко, Монако си преписваше лаврите.

# 27
  • Мнения: 3 846
Емилия в стори е потвърдила, че има сътресения в личните отношения. Не казва, че са разделени ама то май се подразбира. Явно няма да ги бъде с този Петър.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 19
Емилия и Атанаска по едно и също време ще показват очевидно как им тече обзавеждането на апартаментите. Има някакво не толкова тихо съревнование. А за сътресенията в личния живот на Емилия, показваше още като пишеше (по спомен е от преди около 2 месеца), че няма търпение да го обзаведат и да се нанесат.

# 29
  • Мнения: 3 846
Тук наскоро май някой сподели, че всичко било наред и си живеели заедно. Явно не е така. Те си знаят. Най-хубавото е, че Емилия вече ще има свой апартамент и няма да се налага да се притеснява ако нещо не се получат нещата в личните и връзки. Това да си спокоен, че имаш собствено жилище и къде да отидеш, без да зависиш от друг човек, е безценно.

Общи условия

Активация на акаунт