БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 11

  • 15 823
  • 297
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 138
Не знам защо се мъчи с този Петър не са на по 20. Или се напасваш с някой или не. Преглъщаш неща,правиш компромиси още повече си с дете. Явно и Емилия не е цвете, уж обзавеждяше стая за детето при Петър.. Това дете да го влачиш насам натам.. Много непостоянна ужасно. Ако пък проблема е в Петър просто да не влачи детето ту при него ту на квартира, не ми се струва здравословна среда изобщо. Тя в желанието си да не е сама изглупява.. Уж да им изкара очите ама 2 месеца не могат да издържат съжителство камо ли години

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 14:01 от Vanilis

# 31
  • Мнения: 320
Емилия с такава гордост и самочувствие разказва за този апартамент,все едно сама го е купила,ремонтира и обзавежда.Много е превзета и лигава.За приятеля и беше ясно,че не са заедно.Тя още след Нова Година изтри някакви общи снимки.

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 13:45 от Emily123

# 32
  • Варна
  • Мнения: 19
И двете с Атанаска са един дол дренки. Самочувствие до небесата с тези “купени” апартаменти. Как да дава по-големи заплати Бачорски като е платил за имотите, а сега и ще ги обзавежда.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 14:45 от Jadebg

# 33
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 205
Може би родителите на Емилия са ѝ помогнали за апартамента, може и да е на кредит, може и Даниел да се е включил, все пак Емели му е дете и е длъжен да ѝ осигури нормални условия на живот. Не виждам нищо лошо в това.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 17:49 от voxxymoxxy

# 34
  • Мнения: 606
Господин Бачорски съм го виждала точно три пъти: първият път в показно видео как подарява автомобил на жена си - с костюм, балони и достатъчно камери да запечатат този “незабравим” момент … кола, бате, пък ако ще и милиони да струва … кола.
Вторият път когато в собствено клипче кара децата си да ядат и ги принуждава по един особено “мил” и възпитателен начин като ги плаши с полиЧая. Третият и последен път когато отново в клипче или лайв (не помня) се държи по един много селски начин към жена си и поощрява момиченцето им на подобно унизително поведение, докато самата майка си мие колата, но явно по неодобрен от него начин.
Бачорски ми е еквивалента на думата “фремдшейминг”. Никога не съм се срамувала така гледайки друг. Събирателен образ на Андрей Едрев и Антония Петрова-Батинкова.
Трябва твърде много да не се уважавам, че да го гледам четвърти път.

# 35
  • Мнения: 1 381
Беше ясно, че не да заедно Емилия и Петър. Той не отиде на рождения и ден. Значи малко след нова година нещо се е случило. Явно сега живее с Емели в неговият апартамент и затова бърза да прави нейният, за да се изнесат.

# 36
  • Мнения: 3 623
Имам спомен, че за 14.02 й беше спретнал изненада - балони, цветя, вечеря… Може тогава да са загладили отношенията, но след това явно пак е имало разрив.

# 37
  • Мнения: 481
Атанаска имаше едно стори, че е наела дизайнер за обзавеждане на жилище. Май е това, което купи.
Нали щеше да става интериорна дизайнерка....
Жалко, че Емели не ходи често при баща си. Той успява да прави страхотни клипчета с нея. Нещо, което не се получава на Емилия.
Даньо по много агресивен за децата начин ги прави тези страхотни клипчета, нищо естествено няма. Гледах го докато снимаше клипче на сина си, който се тръшка на земята в ринг мол. Поне 2пъти снимаше клипа, аз минавах и не ми беше удобно да се спирам и зяпам, но персоналът от съседния магазин бяха излезнали да гледат сеира.

не разбирам що за родител ще снима децата си като са разстроени, нарочно ще ги дразни, за да изкара емоция, че и после ще го качи в интернет за лайкове и да си повиши инфлуенс статистиките.

# 38
  • Мнения: 11 017
не разбирам що за родител ще снима децата си като са разстроени, нарочно ще ги дразни, за да изкара емоция, че и после ще го качи в интернет за лайкове и да си повиши инфлуенс статистиките.
Масово така в интернет тормозят и животните, само и само да събират лайкове. За съжаление.
Скрит текст:
Побъркват ги от тормоз, стани, седни.. куче със слънчеви очила, седнало... котка която се притиска в ъгъла, за да съска .... или последно клипче, което видях във ФБ, беше брутално... 2 котки, явно са ги държали дни наред гладни в една стая и ... камерата включена и заснема клипче как влиза един младеж с някаква чиния с храна, и двете котки скочиха във въздуха и счупиха чинията, започнаха да ядат като обезумели. Коментарите отдолу бяха унищожителни. Човек трябва да е пълен изрод, за да тормози и животни, и деца .. когото и да било, заради някакви скапани лайкове.  
Заради една фотосесия на един Голдън ретривър, която се ползва в банерите на "Нечовешки магазин" написах няколко пъти коментар, отговориха, че "не е пострадало нито едно животно". То това куче снимано седнало, изправено, с облечен пуловер, със слънчеви очила, с шапка, с някакви  украшения за Хелоуин, маски с тикви... някакви конусовидни шапки за рожден ден, с коледни шапки и ботушки на лапите... Тия хора тотално се самозабравят вече.
Колкото повече хора реагират остро и осъждат, толкова по-голяма е вероятността да има някакъв ефект. Не трябва да се мълчи.

# 39
  • Мнения: 785
Интересно, ако Петър е оставил Емилия и детето в апартамента, но не ми се вярва, най-малкото тя ми изглежда с голямо его. В кой квартал е този апартамент? Каза, че се връща към корените си, сигурно техните са живяли в района.

# 40
  • Мнения: 1 381
С апартамента, които е купил Даниел се връща към корените си. Според мен новият апартамент е някъде е центъра.

Бях гледала едно стори на Емилия, беше на гости у Петър и каза, че е къща и е много удобно да слезе на етажа на сестра му, да си вземе рокля.

После се премести при Петър в апартамент. Може да има няколко жилища човека.

# 41
  • Мнения: 8 783
Тя пък ,ако е останала у Петър, а са разделени, направо ще е дъно.
   Вярно, че никой не е застрахован от раздяла с партньор, но ми е жал за Емели .

# 42
  • София
  • Мнения: 16 038
Тя пък ,ако е останала у Петър, а са разделени, направо ще е дъно.
 
 
И защо да е дъно?
А по-добре ли ще е да влачи детето по квартири за няколко месеца?
Ако нейния имот не е готов, още се ремонтира за мене е естествено Петър да я остави да живее в неговия. Той може да отиде временно в къщата на родителите си или където иска. Все пак за сам мъж е по-лесно от жена с малко дете.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 258
Ако е читав мъж е редно така да постъпи.

# 44
  • Мнения: 3 623
Май са си в апартамента му и евала, ако й е позволил да останат докато стане нейният. Като гледах на стори пода е готов, стените май също. Работи се по апартамента. Зависи колко я бавят майстори, но за 2-3 месеца ще е готов.

Общи условия

Активация на акаунт