Майски бебета 2024г. - Тема 11

  • 14 189
  • 753
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 256
Аз не искам да си помислям колко е близо края… така ме е бъзак, че да видим Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 6 943
Мисля да си взема рол он не дезодорант,че няма да е удачно да умирисвам цялата стая +бебета на парфюм

# 122
  • Варна
  • Мнения: 703
Това с козунаците е обща болка. Преди месец ги сънувах и накарах свекито да ми направи, беше божествен!! Понеже след това ми беше неудобно пак да я карам вече буквално през ден си купувам от Кауфланд и на закуска го омитам почти целия 😄😃

# 123
  • Мнения: 89
Аууу, сърца нямате, 2 страници назад за козунаци говорите 😂 И като няма къде в 19 ч. (Тогава четох) и изпратих ММ за кроасан, ама хич не е същото. А и бях решила да ги намалям тези сладки и тестени работи, че моето бебе в края на 34г.с. беше близо 2700, а аз голямо бебе съм казала, че не раждам Simple Smile

# 124
  • Мнения: 495
Значии ще ги сънувам. Заръчах на ММ да отиде сутринта до пекарната и дано има.

# 125
  • Мнения: 6 943
Ох не мога да заспя.....

# 126
  • Мнения: 729
Ох не мога да заспя.....
... нощ поредна 😀
Напоследък си лягам към 23:00 и "заспивам" след 02:00, ако изобщо успея

# 127
  • Мнения: 495
Аз пък съм будна от 4, защото ММ гонеше комар 🤣

# 128
  • Мнения: 228
Присъединявам се към вас, освен че корема ми тежи да спя, малкия тук там си подритва и кучето дращи по вратата Joy

# 129
  • Мнения: 656
Аз ставах към 5 да пишкам и от тогава ровя в телефона Grinning Протриват ми се бедрата между краката и имам ужасни рани Confused Мажа с крем здраве,има ефект,но докато не почна да се изпотявам там.Щипе и боли.В Интернет пише да се слага бебешка пудра да не се изпотява мястото.Та после ще ходя да купя.

# 130
  • Мнения: 202
Дени, пробвай и бепантен да видиш дали ще ти повлияе добре. Него много го препоръчват за подсичане и за бебчета, така че тъкмо ще му направиш една тренировка на сухо Simple Smile

# 131
  • Мнения: 656
Може,ще пробвам ако не стане с пудра. Frowning1

# 132
  • Мнения: 6 943
Въртях се....станах,писах тук със сигурност мина 00часа....после кога заспах нз и до 6 откъртих....🫥
И комарите ли почнаха вече.....

# 133
  • Мнения: 785
Mims1900, добре дошла отново, радвам се, че всичко вече е наред при вас с момата! Two Hearts

Не ми се ядеше досега козунак, но заради вас днес ще тичам до някоя пекарна със сигурност. Joy Миналата година за пръв път се престраших да правя домашен и въпреки съмненията на майка ми и свекито, всъщност ми се получи на конци и беше мнооого вкусен. Smiley Това беше рецептата, по която го правих и тази година мисля отново да опитам, но няма да чакам празниците, тъй като термина ми е в началото на май.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 10:38 от zoya.

# 134
  • София
  • Мнения: 854
zoya., рецептата не се отваря.

Yana.KS, не пише работно време на 106 кабинет, но от опит - работят до към 14:30-15:00. След това изчезват. За по-сигурно иди по обяд, ще са там.

Ходих днес да си пусна, надявам се, последните кръвни за тая бременност. Дупчиха ме на три места докато потече. Аз си знам, че вените са ми тънки, ама все пак... Чудно ми почва деня!

Общи условия

Активация на акаунт