Проблемна кожа на лицето

  • 312
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте, имам следния проблем.
Незнам как да определя каква кожа ми е и какъв крем да използвам. Та кожата по лицето ми се лющи има зачервяване, придружено с акне. Какъв крем бихте ми препоръчали за такъв тип кожа?

# 1
  • SF
  • Мнения: 21 227
С успокояващ ефект и анти акне действие. Доста от варките предлагат такива серии. Акнето с крем може и да не се излекува,, но поне да се успокоява червенината и възпаленията.

# 2
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Задължително дерматолог. Може да имате розацея или друго подобно заболяване и да влошите положението с препоръчани, но неподходящи за вашата кожа мазила.

# 3
  • Мнения: 21
Задължително дерматолог. Може да имате розацея или друго подобно заболяване и да влошите положението с препоръчани, но неподходящи за вашата кожа мазила.

Нямам розацея и други заболявания, ходила съм на дерматог два пъти, кожата ми е чувствителна това е.

# 4
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Не ви ли изписаха някакви кремове тези лекари? Не бих се доверила на форума за нещо подобно. На една може определен продукт да помага, друга да се обезобрази.
Племенникът ми от едно безобидно наглед лосионче за пъпки така пламна, че вече 2 години се лекува от акне.

# 5
  • Мнения: 21
Не ви ли изписаха някакви кремове тези лекари? Не бих се доверила на форума за нещо подобно. На една може определен продукт да помага, друга да се обезобрази.
Племенникът ми от едно безобидно наглед лосионче за пъпки така пламна, че вече 2 години се лекува от акне.

Щом питам, значи се доверям. Не веднъж сем де допитвала, но по друг въпрос и са помагали хората. Крема който ползвах ме ми беше подходящ, повтарям нямам заболяване, а изключително чувствителна кожа.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 104
Това не е чувствителна кожа, а нарушена кожна бариера поради някаква причина, която си има име.
С един крем нещата няма да се оправят, цялата рутина трябва да е съобразена.

Вървете на читав дерматолог и следвайте протокола за оптимален ефект.

# 7
  • Мнения: 21
Това не е чувствителна кожа, а нарушена кожна бариера поради някаква причина, която си има име.
С един крем нещата няма да се оправят, цялата рутина трябва да е съобразена.

Вървете на читав дерматолог и следвайте протокола за оптимален ефект.

Пак повтарям, нямам подобни заболявания или тем подобно, досега да съм намерила лек или да са ми казали лекарите. Аз съм с много  чувствителна кожа, на която не мога да уцеля правилната козметика. Благодаря все пак за съветите, ще открия правилната козметика.

Общи условия

Активация на акаунт