Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 42 622
  • 756
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 937
Предаването стана напрягащо още миналата година. Гледам го от дъжд на вятър. Жалко, че го съсипаха така.

# 151
  • София
  • Мнения: 27 181
И тук масовата липса на елементарна обща култура и знания на ниво до 5 класа лъснаха. Да не останат по-назад от двойките в Един за друг... Но това е масово ниво и друг път съм го казвал. Уви...
Браво на Стефани!

Аз бях сигурен, че няма да има изгонен. Нямаше как при първата истински успешна вечерна резервация този сезон да има изгонен. Някак си не се връзваше с тона на сезона и как шеф Ангелов все чакаше този момент и ги гълчеше яко. Много добре го отигра шефа в края, със сигурност доста зрители са изтръпнали, хаха. Simple Smile

# 152
  • Мнения: 2 425
На мен ми изглеждаше от интрото, че причината за скандала между Митко и Нинов е заради отношение на Нинов към Симона. Може и да бъркам, но не вярвям да има бой, поредния монтаж на интро, за да провлекат интереса.
Не проумяха, че масово хората сме там, за да гледаме готвене, а не бой и крясъци.

# 153
  • Мнения: 3 066
Щом е извънредна новина , значи  има физическа намеса. Винаги е било така ако някой налита на бой.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 13:38 от itshristina

# 154
  • София
  • Мнения: 12 409
Значи Нинов е ошамарил Митето ли? Митко, ако тръгне да бие Нинов, докато се натутка да вдигне ръка. Такава флегма е.

# 155
  • Мнения: 2 425
Мисля си, че шеф Светла им казва нещо от сорта на “има извънредна ситуация, трябва да отидете в общежитието и да намерите еди какво си” или нещо в този ред на мисли ще е, изключено ми се вижда физическа конфронтация.

# 156
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Някой може ли много накратко да ми разкаже какво се случи снощи /ако нещо се е случило/, защото аз наистина ги изключих и заспах.

# 157
  • Мнения: 2 499
Интересното е, че всички (поне според кадрите) бяха в двете кухни освен Нинов и Митко.

# 158
  • Мнения: 2 101
Докато даваха кадрите с коридора, докато Митко и Нинов говореха, се чуваше звук като шамар.

# 159
  • Мнения: 335
Докато даваха кадрите с коридора, докато Митко и Нинов говореха, се чуваше звук като шамар.
Аз го чух като звук от събаряне на някакви предмети. Но то не е проблем при монтажа да си сложат каквото искат като звук.
Димитър се прави на мъж и обижда, но с Нинов са на едни килограми и при едно сбиване не се знае какъв ще е изхода.
Но има и друго. Театърът е заложен в този сезон, другата седмица ще видим каква постановка са измислили за следващия епизод.

# 160
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Тоест, снощи Димитър и Нинов са се сбили, така ли?

# 161
  • Мнения: 335
Тоест, снощи Димитър и Нинов са се сбили, така ли?
Не ми се вярва, но я има вероятността 50:50.
Както с Гатьо и Галин бяха направили монтажа,
може и сега да има нещо подобно. Нали сеир трябва да има. Simple Smile
Не снощи, другата седмица в епизода нещо е станало.
Защото когато звездите бъркаха при змии и плъхове Нинов беше там и гледаше.
След това нещо е станало, но дадоха само реплики и едно "балък" от Димитър към Нинов.
Но може да е монтаж и да е било отправено преди това към друг играч.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 21:50 от OCATA

# 162
  • Мнения: 2 101
Може би, на такова изглежда, но не се знае сценаристите какво са измислили😉

# 163
  • София
  • Мнения: 6 983
Ултрас без да се сбие, какъв ултрас е 🤣 Те затова са го докарали там, не готви добре, даже хич, поне за екшъна да го използват...

# 164
  • Мнения: 86
Ултрас без да се сбие, какъв ултрас е 🤣 Те затова са го докарали там, не готви добре, даже хич, поне за екшъна да го използват...

Всъщност е много кротък. Продукцията се опитва да му наложи, че е ултрас. Даже е симпатичен.

Общи условия

Активация на акаунт