Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 17 140
  • 342
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 49
Момичета, някоя да е била при Цветелина? Мисля, че живее в Испания. Има страница във фейсбук. https://www.facebook.com/PredimstvotoNaZnanieto


Да, тук я хвалиха и се свързах с нея, преведохх и пари за гледане, зададох и един въпрос, каза че не се вижда нищо и трябва да направим регресия, за да каже повече и да дадем отговори. Общо взето това е обратната връзка, която мога да дам. Някой може ли да даде координати на някой от варна. Тези при които съм ходила пропуснаха нещо много много важно, никой не го видя това нещо, което ми дойде на главата.
От доста време и следя страницата и метода на работа,работи предимно с регресия и мисля,че е помогнала на много хора,таксата и не много висока,истината е че не смея да се подложа на този метод,макар че дава резултат поне по това което съм чела.Ще се радвам някой друг да сподели мнение за регресията и дали е работил с Цветелина.

# 241
  • Мнения: 1 201
Бихте ли обяснили какво представлява регресията?

# 242
  • Мнения: 40
Момичета, някоя да е била при Цветелина? Мисля, че живее в Испания. Има страница във фейсбук. https://www.facebook.com/PredimstvotoNaZnanieto
Платих за регресия при нея, купих слушалки:satisfied: звъннах минута преди определения час, започна да ме хока, че не могла да отиде до тоалетна, защо звъня толкова рано, току що била приключила с предходния клиент, какъв бил този наплив, какво било това чудо. Високо самочуствие има, регресията беше неуспешна, други са доволни от нея.

# 243
  • Мнения: 49
Момичета, някоя да е била при Цветелина? Мисля, че живее в Испания. Има страница във фейсбук. https://www.facebook.com/PredimstvotoNaZnanieto
Платих за регресия при нея, купих слушалки:satisfied: звъннах минута преди определения час, започна да ме хока, че не могла да отиде до тоалетна, защо звъня толкова рано, току що била приключила с предходния клиент, какъв бил този наплив, какво било това чудо. Високо самочуствие има, регресията беше неуспешна, други са доволни от нея.
Усетих,че е със самочувствие и това също ме възпира да я потърся ,струва ми се,че няма да мога да се отпусна и всичко ще е напразно.

# 244
  • Мнения: 62
Момичета, някоя да е била при Цветелина? Мисля, че живее в Испания. Има страница във фейсбук. https://www.facebook.com/PredimstvotoNaZnanieto
Платих за регресия при нея, купих слушалки:satisfied: звъннах минута преди определения час, започна да ме хока, че не могла да отиде до тоалетна, защо звъня толкова рано, току що била приключила с предходния клиент, какъв бил този наплив, какво било това чудо. Високо самочуствие има, регресията беше неуспешна, други са доволни от нея.
Усетих,че е със самочувствие и това също ме възпира да я потърся ,струва ми се,че няма да мога да се отпусна и всичко ще е напразно.

Ето този пост лично мен ме спира да потърся нейните услуги. Какво е това плюене по други, наричане "вещица", и биене в гърдите, че тя взима много по-малко? Леле, Господи!

"Здравейте приятели!
Ценоразпис за "лечебен сеанс":
1 сеанс цена -1000лв.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНА СЕРИЯ ОТ 15 СЕАНСА  ОБЩО-15 000 лв.
Желаещите да пишат на лични.
Вие сигурно получихте сърцебиене!
НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ,ТОВА НЕ Е ЗА МЕН.
Това е ценоразписа на Еви терапия -Евелина Лютова!
Аплодисменти дами и господа 💸 💸 💸
Моя ценоразпис:
Ясновидство -25€
Регресия или духовното лечение-40€
Групови сеанси-0.00лв.
Подарък регресии
 -0.00 лв.
Подарък ясновидство -0.00 лв.
КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ПРАЗЕН СИ,ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ НЕДОСТИЖИМ СИ!
Да е честито на всички които са имали смелостта да прибегнат до лъжетерапиите на тази зла вещица!
Готова съм да се изправя срещу цялата им армия-ще ги тресе два дни и две нощи без да спира,тези долни измамници!
Мои клиенти ми разказват всичко това.Голяма част от тях са пострадали!
ЩЕ ИЗКОРЕНЯ ПЛЯВАТА ДО КОРЕНА НА КОРЕНИТЕ!"

# 245
  • Мнения: 12
                  А каква е цената,  в сайта не пише?

# 246
  • Мнения: 48
Изпратено с любов и аз съм се допитвала и между другото останах с добри впечатления от нея, скоро даже си гледах което ми беше изпратила и като го изслушах доста неща има които сега ми се случват, гледала ми е преди 7-8 месеца, тогава ми каза че тези неща ще са в рамките на около 4,5 месеца ще се случва, е точно така става както ми каза, само където даде по кратък срок но все пак така се развиват нещата, даже бях забравила за нея, наскоро се сетих че имам запис и си го изслушах

# 247
  • Мнения: 4 063
За Изпратено с любов искам да питам - има ли реална ясновидска дарба? Защото на сайта пише, че е психоложка и е завършила някакви курсове за таро...
Колко струва консултацията с нея?

# 248
  • Мнения: 63
                  А каква е цената,  в сайта не пише?
15лв за 1 въпрос
25лв за три въпроса
35лв за 10 въпроса

# 249
  • Мнения: 48
                  А каква е цената,  в сайта не пише?
15лв за 1 въпрос
25лв за три въпроса
35лв за 10 въпроса
Преди беше 35лв за неограничен брой въпроси, има ли друга опция освен чрез имейл да се свържа с нея

# 250
  • Мнения: 10 727
Виждам, че риболова рърви сериозно и шаранчетата здраво кълват на захранката !
Човек, каквито и проблени да има на главата си трябва да подхожда към решаването им с ясна мисъл! В това число, ако е решил да се допита до ясновидци/врачки/гледачи ... да преценява при кого да отиде. На времето бабите и дядовците по селата пари НЕ вземаха и имаха страх от Бог и Богородица, че ще ги накажат ако вземат пари за хорските страдания. Правете си сметката.

# 251
  • София
  • Мнения: 560
Виждам, че риболова рърви сериозно и шаранчетата здраво кълват на захранката !
Човек, каквито и проблени да има на главата си трябва да подхожда към решаването им с ясна мисъл! В това число, ако е решил да се допита до ясновидци/врачки/гледачи ... да преценява при кого да отиде. На времето бабите и дядовците по селата пари НЕ вземаха и имаха страх от Бог и Богородица, че ще ги накажат ако вземат пари за хорските страдания. Правете си сметката.
+ 1

# 252
  • Мнения: 47
Виждам, че риболова рърви сериозно и шаранчетата здраво кълват на захранката !
Човек, каквито и проблени да има на главата си трябва да подхожда към решаването им с ясна мисъл! В това число, ако е решил да се допита до ясновидци/врачки/гледачи ... да преценява при кого да отиде. На времето бабите и дядовците по селата пари НЕ вземаха и имаха страх от Бог и Богородица, че ще ги накажат ако вземат пари за хорските страдания. Правете си сметката.
+ 1
Така е, всички тук сме шарани. Ама не ни коментирай, че искаме да си помогнем, ако има някакъв начин. Това си е нашият начин.

# 253
  • Мнения: 16
Виждам, че риболова рърви сериозно и шаранчетата здраво кълват на захранката !
Човек, каквито и проблени да има на главата си трябва да подхожда към решаването им с ясна мисъл! В това число, ако е решил да се допита до ясновидци/врачки/гледачи ... да преценява при кого да отиде. На времето бабите и дядовците по селата пари НЕ вземаха и имаха страх от Бог и Богородица, че ще ги накажат ако вземат пари за хорските страдания. Правете си сметката.
Това е най добрия коментар от много време насам.
Напълно подкрепям написаното.

# 254
  • Мнения: 27
На мен дори не ми върна отговор! Жената е заета. Що се касае до регресията - от това, което съм чела би следвало да се извършва контролирано и се прави от специалист. Много бих искала да пробвам, но да не е онлайн. Ако някой знае такъв човек нека сподели.
Що се касае до мнението, че сме шарани - да не дава Господ на никой да ходи и да търси оправия по този начин. Не сме от хубаво тук.

Общи условия

Активация на акаунт