Какво повече НЯМА да купя - 25

  • 38 829
  • 414
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 835
Потвърждавам за Фрош. Еко таблетките на Лидл също измиват по-зле от обикновените, но поне на дълга програма с повече градуси мога да ги ползвам.

Пак със семената - купих от Кауфланд някакви "моята градина на 5 кв.". Кресон - поникнал е обикновен магданоз. Ще видим билките и подправки против комари и кърлежи изобщо ще поникнат ли, вече десетина дни поливане и слънце и нищо не се е показало.

# 256
  • Мнения: 1 072
Моят кресон е от лидл( имаше някакви комплекти с билки- с пръст и семена) и също прилича на магданоз, но на вкус си е както трябва- леко лют. Даже и цъфна.

# 257
  • Мнения: 1 228
Имам колежка, която казва, че чисти фугите и плочките в банята с таблетка за съдомиална.

# 258
  • Мнения: 1 766
То не е марка на Кауфланд. Има два вида-пълномаслено и нискомаслено. При нас се намира в района на  пресните и растителните млека. Ще потърся снимка.
Допълвам: на "Радиком" е.
Прилагам снимка.

Кое е млякото на Кауфланд? Бях купила преди време българска марка, з жалост не я помня, остана си на спечени буци и приличаше повече на брашно с някаква добавка.

# 259
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 107
Имам колежка, която казва, че чисти фугите и плочките в банята с таблетка за съдомиална.
Ама с каква марка?  Simple Smile
 Във вода ли ги разтваря, как точно?
Сериозна съм, моля за уточнения?

# 260
  • София
  • Мнения: 1 163
Сухото мляко на Радиком си е баш за тази тема. Само Nido е хубаво,но и цената му е хубава. Правила съм течен шоколад и с двете,разликата е огромна.
А за прясното мляко - не ми се мисли какво долнопробно сухо мляко използват за да докарат тази цена.

# 261
  • Deutschland
  • Мнения: 5 529
Еххх, как искам течен, домашен шоколад. Моите деца дори не са и опитвали.
Не знам обаче в немско откъде да намеря сухо мляко. Дали изобщо има 🤔.

# 262
  • Мнения: 10 096
Еххх, как искам течен, домашен шоколад. Моите деца дори не са и опитвали.
Не знам обаче в немско откъде да намеря сухо мляко. Дали изобщо има 🤔.
Преди няколко години от Едека купихме сухо мляко точно за течен шоколад.
Обаче не помня марка и грамаж, но пък се получи добре.

# 263
  • Deutschland
  • Мнения: 5 529
Много благодаря ♥️

# 264
  • Мнения: 9 736
То това мляко Nido доколкото помня е на Nestle, би трябвало да го има и в други държави. Иначе у нас не съм забелязала да има някакво голямо разнообразие от сухи млека. Освен Nido-то, да съм виждала макс 1-2 други вида.

# 265
  • София
  • Мнения: 16 165
Еххх, как искам течен, домашен шоколад. Моите деца дори не са и опитвали.
Не знам обаче в немско откъде да намеря сухо мляко. Дали изобщо има 🤔.
   
От Кауфланд съм купувача сухо мляко в Германия.

# 266
  • Мнения: 161
В магазините за сувенири също се предлагат дървени яйца, декорирани.
Благодаря

Благодаря на всички за идеите.Намерих в магазин за сувенири по Витошка дървени яйца за 3лв.Весел  празник на всички!

# 267
  • Мнения: 252
Сух шампоан Elseve dream long. Абсолютно никакъв ефект не виждам. Подлъгах се по цената, защото беше на промоция. Връщам се обратно към любимия ми сух шампоан - лилавия Batiste.

# 268
  • Мнения: 9 736
Еееее тъкмо такъв си взех Sad

# 269
  • Мнения: 214
Само да вмъкна за сухите шампоани, че са много вредни и изсушават неприятно косата. Същата работа, но без ефекта на изсушаване върши царевичното нишесте. Прави косата много мека и приятна на допир и отлага миенето с дни. Родих се откакто ползвам тази алтернатива на сухия шампоан.

Общи условия

Активация на акаунт