КГБ = Клуб на Готините Баби - 220

  • 19 826
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 421
Леле, какво затишие 🤔
Ха, добър вечер от мен.
Последно ще досаждам с пътуването. Извинявам се на момичета, които няма да пътуват, но трябва да докладвам, надявам се окончателно за сега.
Последно, удовлетвориха желанието за още една единична стая с балкон и резервацията е за: 4 ед. х 49 лв.; 3 ед. х 59 лв.; 1 дв. х 59 лв..
Капарото е внесено. Тази вечер беше шефката и когато я попитах колко парички иска за капаро, тя ми каза - Ами 250-300 лв. Са достатъчни. Служителката се е престарала като е казала, че трябва 50% да се внесат. Та това е за сега, очакват ви Simple Smile
Аз нещо съм настинала май на село, първо кашлях, но днес ме удари синузита. Приложила съм всякакви лечения и се надявам утре да съм кукуряк.
Спокойна вечер на всички 😘 и ми се иска да "видя" и "чуя" как сте момичета? Мамси, КАГ, Мериан....и други които отдавна не сте се обаждали ❤️

# 421
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 063
Кассс, благодаря ти за всичко, както и за моята стая с балкон. Очаквам с нетърпение пътуването до Русе, както и напомням за момичетата от София, които не са ми изпратили информация да да купя билетите. Това лято ми върви на пътувания. Днес получих оферта от приятели и за почивните дни около 24 май, но отказах. Трябва да работя, за да приключа в срок.

# 422
  • София
  • Мнения: 16 117
Тук съм, чета ви.
Днес правих опит за така прехваления козунак в хлебопекарна на Джемма. Като първи опит стана сладък хляб, нито конци, нито е пухкав. То, че ще си купя от Лидл както всяка година е ясно. Но ми беше интересно как се случват нещата. Пл. съответно не реагира ентусиазирано, дори трошичка не пробва.
Мрънлито си я взе мамка и вчера следобяд, сега почиваме и събираме сили за края на седмицата.

# 423
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 063
Айша, аз както всяка година ще правя козунаци да приятели. Освен да се разходите с Пл. до село за да опитате от моите.

# 424
  • София
  • Мнения: 16 117
Пипи, благодаря. Знам ги твоите, вкусни са.
Няма как да се разхождаме - почивните дни гледаме мрънчоците. А и той освен при племето на друго място не ходи.
Аз харесвам от пекарната на  Лидл, скъпия също ги одобрява.
От 2 - 3 г. пускат и едно кръгло нещо - май панетоне пише на етикета. Много е вкусно, с количество течен шоколад - препоръчвам го.
То ние по 1 филийка хапваме - за традицията. Наблягаме на яйцата, мръвките и зелената салата. Е и  питиета за прокарване има.
   
ето го творението. Според Пл. имало нецензурен вид.
Моля, не ми се смейте много.
На Великден Там винаги слагам снимка с лидълски козунак и обирам овациите.
Халбата я ползвам за чай без захар, не съм на бира от обяд.

Последна редакция: вт, 16 апр 2024, 22:57 от Aisha

# 425
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 063
Ние и салати имаме...

# 426
  • София
  • Мнения: 8 424
И аз да се появя в потайна доба. И вече по нощница.
Тези дни ми дойде в повече натоварването, та днес го ударих на почивка. Прибрах се от тръстиката, похапнах и легнах уж за малко. Беше 18.00. Даже не се съблякох. И като съм заспала...Деди прибрал малкото чаве, нахранил четата, разтребил кухнята, а аз се събудих чак в 21.30. До сега четох книга, наобиколих хладилника, не ми се спи. Ще видя овци ли ще броя, кози ли ще броя.
Момичета, нали си бяхме обещали да се срещнем в Китайския на Жолио Кюри. Предлагам ви - 24.април, сряда. Добре ли е в 13.00? Ако отговорът е ДА, да резервирам нашата кръгла маса.
АЙША, на мен ми се получават много добри козунаците в пекарната. Меря си точно продуктите. Ако искаш да ти дам моята рецепта и да опиташ пак. Машината само ги меси. Пека ги във фурната.
КАССС, благодаря за свършената работа. Heart Даже и документ получих. Blush Няма връщане назад, креватите са уредени и предплатени на половина! Simple Smile
ПИПИ, емблематични са твоите козунаци! Нямаш равна.
Градско ЯЖКЕ, за теб е торбата с прегръдките!  HugHugHug А аз ще чакам торба с чепки. Stuck Out Tongue Winking Eye
Много си мисля за БОРЯНА, гората да не хвана...
Другите липсващи, ако не се появят, ще ги издирваме със следово куче.
Някоя питаше къде е КАГ. Нали преди време писа, че ще се разходи до египетските пирамиди и сфинкса. Предполагам, че като се върне, ще се обади, да ни разкаже преживелиците си.
Доспа ми се. Напускам ви, хайде, лека нощ и спокойни сънища!

# 427
  • Мнения: 18 680

 Не ме мисли , Фло , първа писта съм хванала...из градината, вече почти ми харесва ,но това е за дни, после отначало.
 Кат в асансьор съм, нагоре-надолу , но не се предавам.  Много горещо е, някои   вредители ,дето юни излизат вече са тук. Колегата ти се чуди. Той по пръскането и косенето, че и мотиката върти. Без него няма да стане нищо , аз съм девет дена-осем часа , ама пък по детайлите. Чакаме дъжд, нужен е  много.
 Не съм спала днес, не ми се спи, ще позяпам и опитвам пак.

# 428
  • Мнения: 1 046
В три през нощта звъни телефонът.
- Ало! Сигурно спите вече?
- Разбира се, спя.
- Тогава извинете, ще звънна сутринта.

Лекар пита пациент:
- Как сте със съня?
- Лошо, докторе. Вечер си лягам рано, сутрин ставам късно, а следобед се въртя с часове и не мога да заспя.

Лежа си и си броя овцете, ама сън ме не лови и решавам да броя едни хиляда лева. Добре ама не ми излиза пет пъти един лев та се върнах на овцете. Да ама не!
Броя си аз и тъкмо да прибера стадото и последната овца се спира и ме пита с човешки глас:
- Добре де, нас ще ни прибереш, а със ония хиляда лева какво стана?

# 429
  • София
  • Мнения: 8 424
Добро утро, красавици!
На мен не ми се наложи да броя ни овци, ми кози. Заспах много бързо.
Кафето е изпито, започнах деня с усмивка! Тенк ю ТАНУ! Hug
БОРЯНЧИЦЕм радвам ти се! HeartЩом си яхнала моторетката, да не те мислим.
Хайде, спорен ден. А на вън се разхождат бели мечки.

# 430
  • Мнения: 1 210
А на вън се разхождат бели мечки.

Адашке, няма ги още мечките Simple Smile, ама идат, на път са Simple Smile.
Разходихме се вече, та от опит казвам.

Ха добро ви утро и да ви е хубав деня!
Миналата седмица беше шеметна, тази още повече, надявам се до срещата да съм на малко по нормални обороти Simple Smile и да присъствам.
И това ще мине, ама що да е...
Хайде, чаф, аз излитам по лични работи Simple Smile ....

# 431
  • София
  • Мнения: 3 714
Добро утро! Отбелязвам се от метрото! Не ме мислете, добре съм, само дето времето не стига за нищо. На предишната работа пишех оттам, понеже имаше работа на приливи и отливи, но сега са се струпали доста задачки и не остава време.
С внуците ходихме до Музейко, малкия за първи път го водихме, останаха доволни. След това купувахме дрехи, защото при всяка смяна на времето тези от предната година са умалели. Угаждане им, не искат да си тръгват.
Това е при нас, аз чета и ви се радвам за организацията за пътуването.
Прегръдки от мен за всички!
Хубав ден!

# 432
  • София
  • Мнения: 3 468
Добро утро, мили дами!
Моето кафе е  за който не е пил, а  който е пил може да повтори:
Днес доста време ми отне да чета постовете ви! Благодаря ви!
Радвам се, че сте добре и решавате проблемите, но най-вече съм радостна, че сте здрави. Е, напълно здрав човек в "световната медицина" няма, но най-важното е да се чувстваме добре и да забравяме болежките. Скоро чух един дълголетник, който казваше по ТВ: "Най-важното в живота е да правим сянка". Ами да, който прави сянка е изправен и не е прикован  на  леглото  - не е тежко болен. Аз също ви го пожелавам.
Рано, рано за усмивка и размисъл ви предлагам следното: 
Хубав ден и бъдете здрави.

# 433
  • Мнения: 2 156
КАСС, благодаря!
Как планираш да се видим?
В петък си на работа, а почивните
дни, за кое най-напред!
С козунаци не се занимавам,
взимам от 'Моята пекарна'.
Всичко е качествено, цените също.
За празника на трапезата ще
имам агнешко, зелена салата и
сет мезета, ядки.
Обичам луксът, а за мен свободното
време е лукс!
Бъдете здрави!

# 434
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 063
Момичета от Сф. - вече имаме и билетите за отиване и връщане. На човек в двете посоки платих по 52,20 лв. Т.е. по 26,10 в посока. На далавера сме всяка от нас с по 5,80 лв. Нормалната цена е 29 лева.
Ще ги разпечатам и ще ви ги дам като се видим или предпочитате да ви ги изпратя?

Общи условия

Активация на акаунт