Кандидатстване критерии

  • 467
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте! Тези, които са завършили индустриален дезайн или познават такива, моля да ми помагнат. Каква тачна се изисква? Търсих, но не намирам снимков материал, а пък курса е 300лв😁. Знам, че не са много, но нямам особена възможност. Та има ли изобщо влезли без курса? Аз си мислех да направя с акварел и молив няколко ресунки а може и от глина нещо. С това разполагам Simple Smile а пък в курса пише темперни... и трябва ли задължително натюрморти и цветови композиции както изглежда в курса или може нещо, което пак показва умения на по-разчупено. Примерно картина, която разказва история. Ще ми помогнете ли моля🥺

# 1
# 2
  • Мнения: 7

Благодаря Mama Ru! Само че, въпросът ми беше друг. Искаше ми се да видя пример. Както като се кандидатства за медицина има примерни тестове, така искам да видя нагледно как би трябвало да изглежда моето портфолио. Аз мога да нарисувам фигура, натюрморт или каквото пожелая, но ми се иска да видя нагледно нещо. Или поне да кажете "ами скица на гола жена с въглен, портрет на куче, абстрактна скулптура"- нещо такова.

Да не си изгубя времето Simple Smile, защото имам уменията и смятам, че е нормално да се интересувам от по-специфични изисквания.

Както и да е, най-добре ще е да питам студентите Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 127
Оценяват се уменията по рисуване, пространственото мислене, цветовата чувствителност, познанията за композиция и способността на кандидатите за работа с различни материали и изразни средства.

Творбите трябва да са изпълнени с класически техники.

Ми, то това е отговорът. В общи линии, потърси задания от учебници или откъдето и да е. Искат техники, цветознание и познаване на материалите, не кой знае какво въобръжение и алтернативност.

# 4
  • Мнения: 18 998
Здравейте! Тези, които са завършили индустриален дезайн или познават такива, моля да ми помагнат. Каква тачна се изисква? Търсих, но не намирам снимков материал, а пък курса е 300лв😁. Знам, че не са много, но нямам особена възможност. Та има ли изобщо влезли без курса? Аз си мислех да направя с акварел и молив няколко ресунки а може и от глина нещо. С това разполагам Simple Smile а пък в курса пише темперни... и трябва ли задължително натюрморти и цветови композиции както изглежда в курса или може нещо, което пак показва умения на по-разчупено. Примерно картина, която разказва история. Ще ми помогнете ли моля🥺

На изпита ще имаш точно определено задание и това трябва да правиш. Ако в условието е темперни бои, а ти не работиш с такива, ще те дисквалифицират. Творчество, но в рамките на заданието.

Много несериозно ми изглежда това "нямам бои, нямам еди-какво си". Купи си. Отиваш в книжарницата на Шипка 6, книжарницата на УАСГ или друга подобна книжарница, и си взимаш каквото ти е необходимо.

Общи условия

Активация на акаунт