“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №2

  • 38 535
  • 834
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 427
Какво се падна тази седмица от бутона на късмета на участниците? Не успях да догледам предаването тази седмица, а другата се очертава да ходим на живо и искам да знам, какво долу-горе да очаквам. Grin

# 406
  • Мнения: 6 184
Прехвърлям тези снимки от една друга тема  Sunglasses

# 407
  • Мнения: 956
Много добре си изглежда Преслава, при снимки с толкова лошо качество всеки би изглеждал зле..

# 408
  • Мнения: 14 081
Природата да ти даде чар и красота, и ти целенасочено да съсипеш всичко...

# 409
  • Мнения: 974
На мен никак не ми харесва и толкова много перманентни промени във външния вид мисля, че насочват към други проблеми, които изискват различна намеса.

Но в крайна сметка, важното е тя да се харесва и да се чувства добре. Мислите на интернет драскачите не са от значение.

Последна редакция: чт, 28 мар 2024, 19:51 от innasn

# 410
  • София
  • Мнения: 12 411
На пекинез прилича.

# 411
  • Враца
  • Мнения: 2 666
Страшилище..

# 412
  • Мнения: 5 134
А беше много хубава жена...

# 413
  • Мнения: 3 623
Аз пък харесвам Аръчето. Може би заради Младен от Съни Бийч. Искаше ми се той да спечели, обаче Зомбори беше страхотен.
Мария - както винаги ужасна. Не мога да я гледам.
На Християна можеха да не й пускат толкова силно оригинала на Преслава. Не ми хареса накрая как танцьора я обара по корема. Знам, че това е роля, но трябваше да бъде секси, а тя с това коремче и липса на талия - ами не беше подходящо. Просто можеха да го спестят. Иначе не ми хареса изпълнението й.
Ако Пипи дългото чорапче беше застаряваш дядо, щеше да изглежда като Панайот гримиран като Ед Шийрън. Само плитките му липсваха.

# 414
  • София
  • Мнения: 9 926
Да ма мен от това ми дойде в повече... с корема...Close
А на предното как се шегуваха с Хилда, заради ниската оценка към бременната да не получила после и тя... Доста грубо си беше от рачков

# 415
  • Мнения: 7 127
Наско си е Наско.

# 416
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
Наско си пее като себе си.

# 417
  • Мнения: 974
Наско хич не звучи като Шерифович, но пък отново му личи колко се наслаждава на участието си. Отново ми донесе страхотно настроение.

# 418
  • Мнения: 3 551
Не ми хареса Наско. И жена му не ми хареса с нейното "Отлично".

# 419
  • Мнения: 2 163
Е, сега Мара ще ви оправи настроението!

Общи условия

Активация на акаунт