“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №2

  • 38 993
  • 834
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 158
Зомбори си справи страхотно с много сложен женски образ.
Браво на него.
И на мен снощи много  всички ми харесаха за пръв път от началото на сезона.

Иво обаче хич не ми хареса  като поведение с крънкането на жури и участници за точки. Това момче достойнство няма ли. Пълна излагация.

# 391
  • София
  • Мнения: 5 782
То уж е на шега при Аръков, но и на мен ми е прекалено. Като на Рачков лиготиите.

# 392
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 930

Каза, че най-елитният старчески дом в света бил Белият дом

Не знам дали това е по сценарий, но е единствената истина в ефира на всички телевизии от седмици насам.
Дори и за фон не става предаването вече. Един Зомбори само, Аръков се лигави, Елена и тя, Наско се изгуби. В крайното класиране Християна последна, а Мария четвърта. За Панайот - без думи.

# 393
  • Мнения: 1 023
По принуда се налага да гледам част от Капките.
Не знам, не осъзнават ли вече, че издишат на всички фронтове. Като най-дразнещото нещо за мен са водещите или сценарият на водещите. Вчера пак сгафиха с хомофобско изказване преди изпълнението на Рики Мартин. И без това вече нямат какво да покажат, ами и голяма част от хората ще ги намразят. Да не говорим, че Любо в журито би могъл да се почувства кофти от изказването, което направиха. Той много и не им се смее на простотиите, като гледам.

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 16:31 от Мисифу

# 394
  • Мнения: 225
По принуда се налага да гледам част от Капките.
Не знам, не осъзнават ли вече, че издишат на всички фронтове. Като най-дразнещото нещо за мен са водещите или сценарият на водещите. Вчера пак сгафиха с хомофобско изказване преди изпълнението на Рики Мартин. И без това вече нямат какво да покажат, ами и голяма част от хората ще ги намразят. Да не говорим, че Любо в журито би могъл да се почувства кофти от изказването, което направиха. Той много и не им се смее на простотиите, като гледам.

Явно издишването е само в очите на определени хора, след като N-та поредна година е най-рейтинговото предавене по телевизията. Тази година и на всичкото отгоре разпродадоха, повтарям разпродадоха, Арена София за няколко дена само. Нещо което дори световни музикални звезди не могат за такова време.

Да не се окаже само, че хората го гледат повече заради водещите и "сценарият" им. Участниците се менят всяка година, силни-слаби, интересни-безлични, според форумните експерти, ама рейтинга показва едно и също число, който и да изтипосат. И аз не го пускам, за да гледам само лошо караоке, където безчинстват с любимите ми песни..

А това, какво изказване е имало и кой какъв бил ще го оставя без коментар.

# 395
  • Другата България
  • Мнения: 37 582
Не мисля, че разпродаването на билетите за финала е някакъв коректив за това колко се харесва даден продукт на национално ниво. За много хора този финал се отъждествява като символ на някакъв престиж едва ли не - да идем да се покажем, да се снимаме с този и онзи, да утрепем 2-3 часа, и те така.

# 396
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Вие, видяхте ли, че Геро в отслабнал?

# 397
  • Мнения: 2 395
Вие, видяхте ли, че Геро в отслабнал?
Видяхме, та! Костюмите му стоят като откраднати и като на Телетъбис. Главата му се е смалила даже (лицето).

# 398
  • Мнения: 1 616
Капките тази година не може да се доближи до миналата. Самото шоу взе да се изтърква. Затова и Веско Маринов се задържа в него, защото му се коментира пространствено и му е само за втора година, още е свежарка. Останалите редовни муцуни се отегчени да се повтарят, а Любо май е влязъл само за хонорар и уплътняване на график.

# 399
  • Мнения: 1 020
Не знам какъв е рейтинга на Капките, и висок да е, това е защото хората нямат особен избор какво да гледат, а не защото е супер забавно и интересно. Капките отдавна лежат на стара слава, нищо ново. Все по-малко качествени имитатори и повече посредствени. Вече гледам само изпълненията, гласуването, да видя кой печели и бутона, другото го пропускам.
Този сезон шоуто го прави Зомбори, нито веднъж не си е неглижирал задачите до тук. Много му се забавлявах на последния образ. Кейти Пери ряпа да яде. Grinning
Отвъд Кенската си визия, мисля че Аръков може повече. Като Елвис ми допадна, като Рики - не.
Не знам дали Панайот се забавлява с участието си, но на моменти имам чувството, че ще се разпадне на сцената.

# 400
  • София
  • Мнения: 9 940
Леле, това наистина ли е Преслава? Ужасон
зад Джексъна...Драго чая ли беше?
Пп. Като казват - Еди си кой е пял благотворително за кауза Х... наистина ли не взимат грам хонорар?

# 401
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 303
чая беше в публиката. и каза нещо.
най-вероятно взимат хонорар, но след това го даряват.

# 402
  • София
  • Мнения: 9 940
чая беше в публиката. и каза нещо.
най-вероятно взимат хонорар, но след това го даряват.

пак не виждам логиката.

# 403
  • Мнения: 14 126
Обикновено обявяват, че концертът е благотворителен, т.е. парите от продажба на билети ще бъдат дарени. Ама дали и певците пеят без пари..., едва ли всички го правят.

# 404
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 303
ако певеца пее благотворително - прави го.
но тогава няма логика да го прави. Smiley

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт