Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 37 208
  • 559
  •   7
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 520
И моят мъж е с ринопластика- прави я по медицински причини преди 25г. при проф.Ценев- е страхотен нос има и до днес😀 Прави си козметични процедури, вежди оформя, тренира и си поддържа фигурата от младини…. Но на маникюр и педикюр не иска да стъпи🙃При неговата фризьорка има всичко, но отказва категорично. И на мен не позволява да му правя ноктите и си се реже, пили сам😉

По темата: Имам час при д-р Григорова за Скулптра още от март, за края на април- тя ми я предложи за лифтиране на долната част на лицето, без обем. Самата докторка също е със Скулптра. Предложи ми и Нуклеофил софт за под очите. Все още обмислям за Скулптрата, имам време до другата седмица. Разчитам Джаки да споделя как са нещата с нея, за да събера смелост и аз😉

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 17:29 от ellis

# 436
  • Мнения: 2 280
Здравейте, имаме един спор и влизам с въпрос - кое е по-подходящо за пушаческите бръчки (тези над горната устна, познати още като баркод) - ботокс или хиалурон? Според мен за вече изразени бръчки, видими и без мимики, е по-ефикасно хиалурон с ниска плътност (за да не се надува).
 Какво точно се предполага, че ще направи ботокса там? Той няма как да скрие вече видимите бръчки, или?
Ще съм много  благодарна на поне едно мнение Simple Smile
Аз имам минимално количество филър. О,2 общо, доколкото помня. Много отдавна беше и още са напълнени и без миграция.
Ботокс слагах веднъж преди години, после не можех да се усмихна и повече никога там Simple Smile
Благодаря!

# 437
  • Мнения: 22
Здравейте, някой правил ли си е апаратни процедури за стимулиране на различни мускулни групи и премахване на целулит? Виждам, че се предлагат някакви процедури от различни клиники, но се чудя дали има ефект. Благодаря предварително!

# 438
  • Мнения: 30
Днес при Гала в "На кафе" гост беше д-р Трендафилова. Красива жена е с наистина страхотна кожа, особено за 40- годишна. Някак си обаче много й личеше, че има филъри. На ръба е да изглежда "overfilled". Скули, брадичка, бузки - един такъв пухкав ефект. Не ми се вярва , че от три години се поддържа само със Скулптра,  но знам ли.

# 439
  • Мнения: 431
И аз видях Трендафилова при Гала, филърите личат от километри

# 440
  • Мнения: 1 148
Странно, на живо лицето й е доста слабо, иначе с хубава кожа. Но може и аз да не разбирам.

# 441
  • Мнения: 726
Камерата увеличава много. Сигурна съм , че на живо е много по=добре.

# 442
  • Варна
  • Мнения: 3 060
Хаджийска изглежда същата в лице, много набухана с филъри.

# 443
  • Мнения: 12 993
Днес при Гала в "На кафе" гост беше д-р Трендафилова. Красива жена е с наистина страхотна кожа, особено за 40- годишна. Някак си обаче много й личеше, че има филъри. На ръба е да изглежда "overfilled". Скули, брадичка, бузки - един такъв пухкав ефект. Не ми се вярва , че от три години се поддържа само със Скулптра,  но знам ли.

Не съм я гледала, но тя е с дълго и тясно лице, грам не е надута. Това на живо оня ден.
А да ме лъже че е слагала само Скулптра последните 3 г защо и е?

Аз виждам продълговато и тясно лице.


По моите критерии е прекрасна. А колко и е хубава самата текстура на кожата! Нека и аз съм така па кой ще да ме харесва😅😂


Хаджийска е много надута и в тяло, там може би друго има. Познавам този тип надуване на тялото, нещо с хормони е.

# 444
  • Мнения: 2 875
Д-р Трендафилова не изглежда така на живо. Забелязала съм, че и в инстаграм във видеа изглежда overfilled, но на живо няма общо. С фино и издължено лице е. Вероятно просто камерата от тази гледна точка, не и прави услуга.

З-р Хаджийска наистина последните години се промени. Но сякаш не е напълняване, защото тя пази и много режими. Но на живо също не изглежда както на снимки. И тя е фина. При нея вероятно наистина е нещо с хормони. Дано всичко е наред.

# 445
  • Мнения: 9
Някой правил ли е блефаропластика?
На 31 съм и клепачите ми са доста паднали вече. Четох доста за процедурата, но нещо ми страшнее.

Аз си правих преди точно 3 години, въпреки че бях тогава на 35 год. Ако те дразнят много, разбира се че не е рано - да - на дясното око пак почва да увисва полека, но няма да крия, че си струваше на 100% и се чувствам много по-добре. Да не говорим, ме ми се отвориха очите и очната линия не е вече проблем. На мин ми махнаха 11мм. Мярката е, медицински, всичко над 10мм не е глезотия.
Аз съм happy и съм сигурна, че пак ще коригирам след време, просто защото е процедура, в която ти махат нещо излишно, което естествено се получава с годинките.

# 446
  • Мнения: 3 406
А вашите блефафро с каква упойка са правени?
Мен доста ме е страх и сигурно затова отлагам, защото моята док кажа, че ги прави с местна упойка. Хем и се доверявам 100% като хирург ( имам друга операци правена при нея) хем имам чувството че ще припадна от страх преди да съм влезнала...
Не знам дали с два диазепама ще я издържа..

# 447
  • Мнения: 10 629
Еli, с местна упойка. Аз съм много, много страхлива за медицински процедури. При зъболекар не давам да ми слага упойка, само като си помисля за абокат и припадам.
Но бях много мотивирана за операцията, имах пълно доверие на д-р Янкова, а и обслужването в болница Зора беше наистина на изключително високо ниво. От момента на приемане, се държаха с мен като с рохко яйце. (Сравнявам с болница Доверие, където претърпях много по-сериозна операция два месеца по-късно и където вече кракът ми няма да стъпи).
Ако си много нервна, може да поискаш да ти включат нещо допълнително за успокояване.

# 448
  • Мнения: 726
Здравейте, някой правил ли си е апаратни процедури за стимулиране на различни мускулни групи и премахване на целулит? Виждам, че се предлагат някакви процедури от различни клиники, но се чудя дали има ефект. Благодаря предварително!
Намерих стара тема отпреди повече от 10 години, ако може да ви е от полза. 👉  
https://bg-mam.ma/p/541016/18277296
Ето мнение от тук  на водещ дерматолог  
https://bg-mam.ma/p/1582110/47555001
Ето още реклама от звезди https://www.instagram.com/p/C5x0ZObiLJ3/?igsh=MWVoNzM0Z3o5a2UxNg==  
междудругото над главата й виждам много хубав апарат за радиочестота и кавитация.
Може да потърсите на търсачката в Instagram името на апарата EMSlim и да видите реални резултати.

# 449
  • Мнения: 9
А вашите блефафро с каква упойка са правени?
Мен доста ме е страх и сигурно затова отлагам, защото моята док кажа, че ги прави с местна упойка. Хем и се доверявам 100% като хирург ( имам друга операци правена при нея) хем имам чувството че ще припадна от страх преди да съм влезнала...
Не знам дали с два диазепама ще я издържа..

Местна.
Но ако усещаш болка, по време на операцията ти добавят упойка - все пак ако има нещо си в съзнание е казваш, за да се вземат мерки. Сега - аз не съм от бъзлите, но няма да крия, че се притеснявах. Нормално е! Но имаш ли доверие на лекаря, всичко е в главата.
Аз мога само да ти кажа - заслужава си!
И предвид че цялата процедура е около час - няма нужда да мислиш дори за притеснението. То е моментно, а резултата не (толкова) 😙

Общи условия

Активация на акаунт