Седмокласници 2023/2024 - тема 8 - здрави нерви и дълбоко дишане

  • 32 444
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • Sofia
  • Мнения: 4 397
Ще ги пазим много още от края на май, че един гипс си е 25-30 дни (да не дава Господ Hands Pray) И все пак наличието на резервна дата, когато и да е тя, е глътка въздух. Да не мислим лоши неща, всичко ще е наред с децата!
Наборката се върна от спортен лагер - изумила ги със спане Trollface Използвала всяка свободна от тренировки минута да спи Flushed Явно доста се е уморила. Домашното за школата по мат. е написано на 1/2. Ще видим какво ще свърши днес и утре и може да ѝ дам понеделник почивен. Relaxed
J_M_M, виж колко ни е лесно, като не знаем големият какво иска да кандидатства и къде Laughing

# 766
  • Мнения: 12 044
Моята реши да се учи да пише и с лявата ръка. Не заради НВО, за забавление. Каза, че се е научила вече.
Миналата година братчето на наборката си счупи ръката над китката - с деформация, наместваха под упойка. На десетия ден сложихме от олекотения гипс, който търпи на мокрене. И започна да си ползва ръката пълноценно, въпреки, че беше гипсирана свита в лакътя. Това за всеки случай, има и такъв вариант. Разбира се най-добре е да са живи и здрави и успешно да минат изпитанието НВО, съответно да се класират където искат. И да, хубаво е, че има и резервна дата.

# 767
  • Мнения: 391
Дано всичко да е наред с децата ни и да са здрави. Няма да мислим лоши неща ,че ми настръхва косата.

# 768
  • София
  • Мнения: 1 820
Санака, преди пет години, една седмица след НВО дъщеря ми катастрофира с колело в кола. Пада по лице. Щетите са доста сериозни. А моята първа мисъл е: "Добре, че не се случи преди една седмица!"

# 769
  • Мнения: 275
Попаднаха ми справочните таблици на БГ учебник в електронен вариант. Аз лично не успях да ги издиря всичките по книжарниците. Прикачам ги тук и съм ги изпратила в пощата

# 770
  • Мнения: 1 199
Ние се прибрахме късно снощи от нашата ваканция и като гледам тъкмо навреме за новата тема
Всички деца да са добре и да не се налага да се тревожим допълнително край здравословни проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт