Защо мълчи?!

  • 3 366
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 195
На мен ми пишеха такива досадни призраци без достойнство, накрая си смених мейла и имам спокойствие. Отначало бях тъпа да им отговарям, и за какво? Скапал си живота, разделил се с поредната, скучно му е, пил алкохол, че да събере смелост, та обикаля да досажда на бивши тръпки. Ай сиктир.

Не отговаря, защото не иска. Има си свой живот и няма нужда от теб. А ти се фокусирай върху своя си.

# 16
  • Мнения: 46 518
Не сте били влюбени, само ти си била. Измислил си е причина още тогава, за да не ти го каже директно. Сега не иска пак да попада в същата ситуация.

# 17
  • Мнения: 1 582
Не става пързалката, поне да беше написала 2-3 години след сватбата или нещо такова.
За след 20 години няма кой да се върже сериозно.

# 18
  • Melmak
  • Мнения: 3 011
Да, да и мармота завиваше шоколада…

Да търсиш някакъв призрак от миналото след 20 години брак?!

Няма да отговори, остави човека намира. Пробвай в сайт за запознанства, ще имаш повече отговори.

# 19
  • Мнения: 1 257
И тука май вървим към "Ключ по желание на автора" Smile Не бъдете лоши. Да спасим темата!
И така, той мълчи, защото в момента организира развода си. Трябва да разкара дъртата вещица до себе си, с която се е взел само от мъка по неосъществената голяма любов с Веселяшка. Освен това договаря подходящ имот на максимум 1 км от Пуерто Плата, за да може като хване принцесата си за ръка и тръгнат към изгрева, да ги чака малка спретна къщурка 200 квадрата, където да изживеят своята приказка. Ходи и поне 5 пъти в седмицата на фитнес, за да свали онези предателски 2 кг, които ще му  попречат да се изправи пред любимата си като Джон Сина на Оскар.
Спокойно, ще се обади. Подготвя се човека, иска този път да е истинско.

# 20
  • Мнения: 1 574
След съседната тема, в която се издирваше жена видяна веднъж в самолет преди 40 години, тази звучи почти нормално Popcorn

# 21
  • София
  • Мнения: 1 668
Защото след 20 години изобщо не го вълнуваш вече. И най - вероятно не му се занимава. Какви приятелства, какви пет лева

# 22
  • Мнения: 752
Мълчи, защото няма нуждата да общува с вас. Просто е. А вие се излагате сериозно. Гледайте си мъжа и децата, защото това сте си избрали, тръпка с този мъж няма да имате, защото ви е минало отдавна времето за нея.

# 23
  • Мнения: 18 300
Скрит текст:
Здравейте!
Бяхме студенти и много се харесахме. Така и не тръгнахме, защото поради разни травми от детството, не можеше да съчетае секс и любов и предпочете да остане сам.
Бяхме влюбени затова не ни се получи приятелството. Никога не сме консумирали, но си бяха едни луди емоции докато пътищата ни не се разделиха след завършването.
След години като се омъжвах, му звъннах да го каня на (тежка) сватба. С какъв акъл?
Гласът му се разтрепера и отказа.
Оттогава ни вопъл, ни стон.
Минаха точно 20г.
Сетих се пак за него, намерих го, писах му.
Исках да се видим. И аз не знам точно защо. Но мисля за приятелство. След 100г брак.
Той отвърна колко е изненадан и че ще пише при първа възможност.
Минаха два месеца в мълчание.
Питам се защо?!
Скрит текст:
Защото не може нито приятелство, нито любов ли, като едно време?!
Защо пък да не може приятелство?
Минаха сто години. Не съм го забравила. Е и?
Мълчанието му е гнетящо.
Защото има достатъчно приятели...
Защото не му трябваш...
Защото е продължил живота си...
Защото е пораснал...

Избери си отговор.
Жена му не дава да общува с теб.

При пробойни в брака, нормалното е развод и тогава нови отношения.

# 24
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
И тука май вървим към "Ключ по желание на автора" Smile Не бъдете лоши. Да спасим темата!
И така, той мълчи, защото в момента организира развода си. Трябва да разкара дъртата вещица до себе си, с която се е взел само от мъка по неосъществената голяма любов с Веселяшка. Освен това договаря подходящ имот на максимум 1 км от Пуерто Плата, за да може като хване принцесата си за ръка и тръгнат към изгрева, да ги чака малка спретна къщурка 200 квадрата, където да изживеят своята приказка. Ходи и поне 5 пъти в седмицата на фитнес, за да свали онези предателски 2 кг, които ще му  попречат да се изправи пред любимата си като Джон Сина на Оскар.
Спокойно, ще се обади. Подготвя се човека, иска този път да е истинско.

Топ отговор!!!!

# 25
  • Мнения: 21 457
Ама как така тоя смее да мълчи?  Жената иска да са приятели, нищо повече.

# 26
  • София
  • Мнения: 13 155
Интересна редакция на първия пост. Мълчала си 20 г., а сега си се сетила. Човекът си има свой живот и няма нужда от скелети в гардероба.

# 27
  • Мнения: 3 323
Ама как така тоя смее да мълчи?  Жената иска да са приятели, нищо повече.

Да, бе даже и авторката си го вярва. Че и се чуди защо не й пише. Представям си жена му да е намерила чата с него и да е станал някакъв невъобразим скандал, но авторката само за себе си и собствените си мераци мисли.

# 28
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
И тука май вървим към "Ключ по желание на автора" Smile Не бъдете лоши. Да спасим темата!
И така, той мълчи, защото в момента организира развода си. Трябва да разкара дъртата вещица до себе си, с която се е взел само от мъка по неосъществената голяма любов с Веселяшка. Освен това договаря подходящ имот на максимум 1 км от Пуерто Плата, за да може като хване принцесата си за ръка и тръгнат към изгрева, да ги чака малка спретна къщурка 200 квадрата, където да изживеят своята приказка. Ходи и поне 5 пъти в седмицата на фитнес, за да свали онези предателски 2 кг, които ще му  попречат да се изправи пред любимата си като Джон Сина на Оскар.
Спокойно, ще се обади. Подготвя се човека, иска този път да е истинско.

Веселяшка, той явно не иска да ти пише, ама ако е гореописаната ситуация, прати координатите на момчето, аз ще му пиша. Пък с теб ще станем първи приятелки, ще ми гостуваш и ще можеш и да си виждаш тръпката. Гле'й каква съм жертвоготовна Smiley

# 29
  • София
  • Мнения: 35 107
Първи пост е наистина драматично преправен.

Авторке, ти си готова вече на изневяра ли? Какво точно искаш от него?

Общи условия

Активация на акаунт