Неорайхианска психотелесна психотерапия

  • 249
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте,

Интересува ме, има ли хора, които имат наблюдения над неорайхинаските специалисти и дали биха могли да споделят.
Преди време чух, че този вид терапия е по-холистична и по-ефективна и бях при няколко терапевта, но зажалост не се почувствах достатъчно разбрана и не постигнах желания резултат. Та, чудя се, дали просто аз не съм си паснала с терапевтите или изобщо тази парадигма не е от най-работещите.
Ще съм благодарна да чуя мнения и от други хора.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 35
Аз лично от край време не вярвам нито на психолози нито на терапевти. В тяхна полза е ти да си "болен" и ще ти намерят какво ли не само и само да останеш клиент, но това си е моето мнение.

# 2
  • Мнения: 111
Личността на психотерапевта е с предимство пред школата.Това отдавна е известно и доказано от контролирани изследвания.Търсете отзиви от Ваши близки,познати и се доверете на човек,който има и призванието да работи това,а не само школовката.
НеоРайх у нас при Мадлен,Ирина и още куп други студени като излъчване жени....няма как да сте доволна.За мъж достатъчно компетентен дори не съм и чувал.

# 3
  • Мнения: 9 093
Най-добрата ми приятелка учи в Института на Мадлен първа година.
Мога да споделя, че наистина е важен човекът, не школата.
Мадлен е чудесен преподавател, има и други качествени кадри, но за жалост масата обучаващи се са там с неясна цел - повечето за забавление, от скука...Таксите са безумни, порочността ми се струва двустранна в случая.
Мога да препоръчам добър терапевт от Школата - в Стара Загора се намира.
Моята приятелка, от догодина, мисля, че ще бъде най-прекрасният терапевт Simple Smile Все й повтарям, че не й беше нужно да записва това в София, но пък дава ценни знания в някои области, незаменими, бих казала, та донякъде е оправдано.
Не всеки става за терапевт. Затова и не всеки нуждаещ се лесно може да открие терапевт, с когото да се сработи.

Общи условия

Активация на акаунт