Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 14

  • 7 174
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 888
Варианта е да смениш с друго , ако не ти хареса да запазиш бележката

# 16
  • Мнения: 4 594
Днес бях с една тяхна блузка от много стара колекция. Не е мръднала с нормална дължина, мислиха едно време когато правиха дрехи. Сега с тези чалга мини модели за тийн.. Днес даход близо 600лв в други два магазина, а преди време със сигурност щяха да са за тях.

# 17
  • Мнения: 2 888
То за 600 лв при тях може да си купиш малко неща .
Сега от къде пазаруваш ?
Сега като скочат цените , очаквам да не си купя почти нищо .
Клиентелата си я имат , пари имат , който харесва купува .
Каквото и да направят се купува .
Преди съм правела по сто поръчки на година , погледнах как е било за миналата и съм взела 20 неща някъде .

# 18
  • Мнения: 632
Аз преброих 47 артикула върнати в рамкита на 1 година.Колко съм задържала ми е по-трудно да прелистя.
Направо не вярвах  ,че чак толкова поръчвам и толкова много връщам...

# 19
  • Мнения: 320
И на мен ми стана интересно и проверих за себе си хаха. Аз имам около 30 задържани и 10 върнати поръчки за последната година... Аз имам доста попадения от задържаните.

# 20
  • Мнения: 382
И аз преброих за последната година - 15 поръчани неща имам, от които съм задържала само 6. Тези шест си ги нося много и ги харесвам, но за следващата година се съмнявам да поръчам повече от 1-2 неща. Цените за мен са...айде да не кажа непосилни, но просто на фона на това, че има доста по-приоритетни неща, да похарча толкова пари за дрехи ми се струва меко казано неразумно. В същото време трябва и да си разнообразявам гардероба, не върви да се разхождам като рекламно лице на Алеса. Сега през уикенда тръгнах просто по улиците и си купих няколко неща от физически магазини - много по-евтини са и с тях се харесвам толкова, колкото обикновено се харесвам с дрехите на Алесите. Така че...не че ги бойкотирам, но се налага да купувам все по-рядко от тях.

# 21
  • Мнения: 4 594
Проблема не е само в това, че вече минах 40 и не ми отиват голяма част от дрехите им. Но гледам по публични събирания, заведения и др. как се обличат момичетата и  жените, ами не са Алеси, даже изобщо не може да се разберат какви са дрехите. Виждат се, че са качествени и скъпи, елегантни, но няма никакъв надпис. Аз на Алесса дрехите ги знам на изуст и веднага ги разпознавам.До преди няколко години 90%  от гардероба ми бяха техни, сега ги замених с 4 други магазина, които остават вечно мои, не съм пробвала да продавам както правих с техните Най - много по главната да видя и определено не искам да изглеждам така. Много мои приятелки ги е срам да ги носят. Но пак си зависи от средата в която си.

# 22
  • Мнения: 320
Е то дрехи с надписи ме е срам да нося, независимо от марката. Да не кажа, че някои световни брандове / лога, са ми доста по-натрапчиви, особено на определен тип притежателки. Аз имам две блузи с големи лога само, защото не издържах просто Joy Жените в ежедневието ми, които аз срещам, облечени с Алеса, са си съвсем нормални според мен, но се заглеждам по дрехите, защото сме от една секта хаха.

Последна редакция: пн, 18 мар 2024, 07:31 от *Emerald

# 23
  • Мнения: 1 396
Всичко зависи как си съчетал дадената дреха, аз съм виждала както ужасни визии, така и доста стилно облечени жени с Алеса. Ако някой разпознава дрехите, това означава, че и той самия е ровил в сайта 😂

# 24
  • Мнения: 4 594
На Алеса роклите са им силна страна, наистина са много хубави. Късите им панталони също са много хубави. Лошото е, че въртят едни и същи модели и сменят само платовете.За новата колекция очаквам пак нов шарен принт, който догодина няма да е актуален и от него ушити от банки до яке.
Загубиха много редовни клиенти, които са с тях от самото отваряне и то поради простата причина възраст. Няма как на 30 и 45г да си с една и съща визия. Имам пред мен пример позната жена на близо  50 с идеална фигура, която носи само техните дрехи. В гръб е супер, но когато се обърне лицето и издава годините и просто изглежда като, че ли е тръгнала за магистралата..

# 25
  • Мнения: 320
Ох незнам, и аз съм 40+ ... Още не мога да повярвам ... Много трудно ми беше да приема някои факти, като например какво ще мога да нося и какво не, но ... приех ги и продължавам напред Joy... Дрехите на Алеса в основната си част са за момиченца, и все пак, внимавам много в избора, не само от тях, внимавам за килограмите и тн. С две думи, решила да устискам до последно преди да мина на Дафне хаха.

# 26
  • Мнения: 253
Имат и за след 40 😂,за до 50 годишни стават дрехите им .То 40 е новото 30 вече ,хората на 40 раждат и се омъжват ,вдигна се възрастовия праг на който те бракуват .

# 27
  • Мнения: 2 888
Тениските и пуловерите стават за всякаква възраст , дънките също , панталоните . Кроп топовете за мен стават за плажа само .Grinning

# 28
  • Мнения: 382
Дрехите на Алеса в основната си част са за момиченца, и все пак, внимавам много в избора, не само от тях, внимавам за килограмите и тн. С две думи, решила да устискам до последно преди да мина на Дафне хаха.

Хахахаха, това за Дафне ме разсмя. Според мен имат някои модели и за над 40 години, проблемът е, че са малко и трябва да се подбират. Моделите им, които са къси, изрязани, кроп-топ, бодикон и т.н. чисто теоритично могат да се носят от по-зрели жени, но просто вече ефектът им не е същият, колкото и да са във форма жените (поне в моите очи де). Просто някои модели откровено са за момичешко тяло, едва ли не още в развитие, да са с по-малък бюст, никъде да не опъва и да не прелива. Ето един пример:



Не знам дали самите Мими и Мая го осъзнават или наистина си въобразяват, че правят дрехи за всяка възраст.

# 29
  • Мнения: 253
Абсолютно ,ами и роклите им стават има много от тях които стават за всякаква възраст ,ризите и полите също ,много поли са с дължина до коляното и са подходящи за всякаква възрасти и стилове .Но си поддържат и линия за тийнове .

Последна редакция: ср, 20 мар 2024, 08:33 от Наталия 83

Общи условия

Активация на акаунт