Взаимотношения след раздяла

  • 3 362
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 162
А защо просто не я блокираш? И на мен бившият ми честитеше рождения ден след като ме разкара. За мен не беше окей да биеш шута на някого и после да се правиш на ни лук ял ни лук мирисал.

На това се казва гавра. Знае че другия има още чувства, които ще тлеят доживот, уредил си е неговия с друга и се подиграва. Ако нямаш чувства, няма да ти пука, дали някой ти пише или не. Дори и блок няма да има. Блокирането е последния отчаян опит на жертвата да нарани другия. Безуспешен разбира се, той спи с друга и му е кеф всяка вечер на ....

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 01:09 от dsfds

# 31
  • Мнения: 8 244
Готова/неготова, стига си мислил за нея. Приключило е. Плюс това, какви сериозни връзки на 23г. в наши дни, не се излагай.

Съобщението не означава абсолютно нищо, докато не дойде и не каже в прав текст, че означава нещо.
Означава единствено неуважение към човека , който ти е казал , че не желае такива любезности.
Ами?
И какво като не те уважава, нали сте пролючили.
Само не разбирам, как точно си мислиш че се случва семейството, като ти не можеш да приемеш различията в другият.
Не те уважавала? Искала контакт? Писал щото на'м си какво. А момичето просто ти е честитило празника.

# 32
  • Мнения: 751
Тази жена ви е побъркала направо, върви към патология вече цялата работа. Аз го написах, че сте влюбен сериозно. Защо играете, че не я искате, като дори при нас, непознатите, не може да мине, камо ли при нея. Тормози ви умишлено, защото знае как ще ви повлияе дори с едно нищо и никакво съобщение с поздрав.

# 33
  • Мнения: 1 574
Момичето като срещне още един като автора ще проумее, че някои хора не могат да съществуват, ако не си превръщат живота в мелодрама и ще спре да прави към такива жестове от куртоазия. Засега просто още не го е научила.

# 34
  • Мнения: 3 323
А защо просто не я блокираш? И на мен бившият ми честитеше рождения ден след като ме разкара. За мен не беше окей да биеш шута на някого и после да се правиш на ни лук ял ни лук мирисал.

На това се казва гавра. Знае че другия има още чувства, които ще тлеят доживот, уредил си е неговия с друга и се подиграва.

Не беше точно гавра, просто акъла му беше толкоз. Най-много се активира обаче, когато аз си намерих партньор (ей тогава вече ми писна и го блокнах).
Като късаш, значи край - не да си държиш вратички, ако никоя не ти пусне.
Вероятно и с автора е така. Момата просто не е хванала друг шаран та за това. Да я блокира и толкова.

# 35
  • Мнения: 718
Добре, че се е отървало момичето. Баси истерията за един смс - такива "какво е искал да каже авторът" (в случая авторката) ги нищехме с часове, ама като бяхме на по 13.

Честитила ти е от куртоазия. Ти влагаш много повече в това съобщение, отколкото тя - гаранция.

# 36
  • Мнения: 2 430
Ох, аз сега се върнах да изчета другите теми на автора, за да разбера предисторията... Мале, мале...

# 37
  • Мнения: 1 582
Не съм изчела три страници, но имам бивше гадже австралиец.
Няма мой личен празник до ден днешен и  Нова година да не ми честити, не сме били и една година общо заедно. За протокола - и двамата вече сме семейни от много време и живеем на различни континенти.
Хората му казват “Възпитание“.

# 38
  • Мнения: 1 804
Аз пк смятам,че като си се разделил и то не с добро /какъвто е случая/ няма нужда от такива куртоазии.
Автора да блокира тази жена и да си продължи живота.Но явно още не я е прежалил.

# 39
  • Мнения: 3 323
Аз пк смятам,че като си се разделил и то не с добро /какъвто е случая/ няма нужда от такива куртоазии.
Автора да блокира тази жена и да си продължи живота.Но явно още не я е прежалил.

Е точно за това говорим - грозна раздяла, а не приятелска такава. Не го разбирам и аз това.

# 40
  • Мнения: 14 862
Съжалявам, не мога да го кажа по-културно.
Досърбяло я е, човещинка.
Трябвало е да отговориш и от дума на дума.....
Точно в случая не. Просто е много млада и възпитана. Ще ù мине.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 303
Честитяваме?

# 42
  • Мнения: 922
Това значи, че още имаш чувства към нея. Като видиш или чуеш нещо от нея в сърцето да не чувстваш нищо, да не си задаваш въпроси редно ли е или не.  А в тебе гори човече !
Тогава в такъв случай, блокираш я и край няма да получваш нищо !

# 43
  • Мнения: 31 719
Утре ако го срещне на улицата и го поздрави - пак тема, пак истерия.

# 44
  • Мнения: 7 417
Авторе, хващаш се за сламки.
Нищо не означава един поздрав, а ти придаваш голямо значение на нещо напълно естествено.

Общи условия

Активация на акаунт