Лазерна епилация и електроепилация – 11

  • 5 976
  • 459
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 135
На мен навсякъде ми казват всеки месец, но съм търсила информация по темата и пишеше, че е окей за лицето всеки месец, но за тялото една идея повече. И на месец съм ходила, и на 45 дни, не ми е направило голямо впечатление да има някакви фрапантни разлики.

Аз имам доста бенки, покриват ми ги с бял молив и не съм имала проблеми. Доколкото знам просто боли ако се закачи бенката, но не ми се е случвало. Само татуировките ми заобикалят.

# 376
  • Мнения: 861
Днес забелязах промяна в цвета и контура на 2 бенки на ръцете. 2 процедури съм направила досега и внимателно ги покриваха с бял молив, но явно все пак има отражение. Мисля да приключвам с лазерната епилация на тази зона, не ми се рискува. Ще правя само подмишници, там нямам бенки.

# 377
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Мен ме викат на 45 дни (за горна устна на 30 принципно, само че и нея правя с останалите зони на по-дългия период, дето го дават за торса), но и тогава тръгва да се появява, каквото е оцеляло. Бенките ги покриват с молив, татуировките заобикалят.

# 378
  • Мнения: 144
Правя си лазарна епилация на интим, вече 4-та процедура и съм адски доволна- още след първата имаше видим ефект, сега вече нямам косъмчета цял месец. След 10-та процедура се очаква траен резултат, но при мен вече след 4-та е WOW. Много е важен какъв е самия лазар.  След това веджъж на 6 м. или година е подържащата процедура.

# 379
  • Мнения: 5 867
Месец нищо не е. Simple Smile Трябва да изчакаш поне 3-4 месеца, за да видиш колко от косъмчетата са унищожени реално.

# 380
  • Мнения: 5 775
Правя си лазарна епилация на интим, вече 4-та процедура и съм адски доволна- още след първата имаше видим ефект, сега вече нямам косъмчета цял месец. След 10-та процедура се очаква траен резултат, но при мен вече след 4-та е WOW. Много е важен какъв е самия лазар.  След това веджъж на 6 м. или година е подържащата процедура.
Къде го правиш в кое студио? И колко боли от 1 до 10?

# 381
  • Мнения: 144
Правя си лазарна епилация на интим, вече 4-та процедура и съм адски доволна- още след първата имаше видим ефект, сега вече нямам косъмчета цял месец. След 10-та процедура се очаква траен резултат, но при мен вече след 4-та е WOW. Много е важен какъв е самия лазар.  След това веджъж на 6 м. или година е подържащата процедура.
Къде го правиш в кое студио? И колко боли от 1 до 10?
в Пловдив. Мол Плаза- Донита. В началото болеше....7, после понамаля до 4-5 Simple Smile

# 382
  • Мнения: 185
За лицето бях на 8 процедури. Никакъв резултат. Чудя се дали да отида при друга козметичка. Че тука се навъдиха много салони. Избор голям,за качество бе се знае

# 383
  • Мнения: 17 987
И аз не разбрах разликата между диоден и александритен. От толкова много четене се омотах, но запомних, че диодният навлиза малко по- дълбоко и изгаря дори в зародиш косъмчетата, александритния не успява да обхване тези. Той пак е препоръчителен за светли косми. Значи за интим и мишници и диодния става....дали е така? На 40 дни ми казаха на мен

# 384
  • Мнения: 1 135
Диодният е по-слаб и отнема повече процедури, съответно, той е и в пъти по-евтин. Лично аз карам 4-5 минавания с диоден и поддържам с александритен. При повечето александритни няма болка. Но, диодният е по-добро решение за летните месеци.

# 385
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Реших аз да експериментирам с пловдивските студиа за лазерна епилация.  За 3та процедура интим отидох в gpoint. Не съм впечатлена
много махленско отношение имаше козметичката. Започнах и подмишници, но в друго студио.

Всяка козметичка казва различни неща 😂 Една казва "Не трябва да боли.', друга 'нормално да има лека болка". И куп други глупости чух. В gpoint-а ме направиха набързо, не повтаряха много по едни и същи места. Въртяха осморки с лазера. Там, където си правих първите 2 процедури отне двойно по-дълго време и многократно се минаваше всяка зона.

# 386
  • Мнения: 5 867
Там, където си правих първите 2 процедури отне двойно по-дълго време и многократно се минаваше всяка зона.

Не би трябвало да се минава по два пъти, камо ли - многократно. С александритен, например, може да се стигне до изгаряне, ако се процедира така. Simple Smile
Козметичката просто трябва да минава внимателно, без да има пропуски. Затова често на по-големите зони се прави разграфяване.

# 387
  • Мнения: 17 987
https://satorilaser.bg/dioden-ili-aleksandriten-lazer/

Ето това съм чела точно. Сега ми попадна, че диодният е ок за начало, после да се преминело съм александритен.

# 388
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Може на мен да ми изглежда като многократно повтаряне на едно и също място, но всъщност да са съседни участъци. Не гледам като ме минават. Вероятно "главата" на лазера е малка и се работи по-нагъсто. Ама го обясних. 😆

Не разбирам защо в 1 студио интим е 40 мин, в друго 20 мин.

# 389
  • Мнения: 17 987
И аз мисля, че повтаряха зоните, така го усещах,  но  и тя каза: "последен път минавам"

Общи условия

Активация на акаунт