Лазерна епилация и електроепилация – 11

  • 7 710
  • 487
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 805
Днес посетиха Gpoint, на теория всичко добре. Но не ме напуска мисълта как хигиенизират накрайника след посещение? Още повече на интим например. Rolling Eyes
Това си го мисля за всички студиа, именно заради интим! В g point имаше оставена и самобръсначка... надали я сменят, ако се наложи да махнат косъмче от някой клиент.

# 361
  • Мнения: 16 874
Самобръсначката след мен я изхвърлиха, заедно с шпатулите.
Но накрайника с някакъв дезинфектант го забърсаха и повече не видях. Не мога да твърдя със сигурност,  само това видях, може после нещо друго да са правили. Обаче нали съм си психо и тази мисъл не ме напуска от тогава. Явно този тип лазери няма да бъдат моето.

# 362
  • Мнения: 5 805
Самобръсначката след мен я изхвърлиха, заедно с шпатулите.
Но накрайника с някакъв дезинфектант го забърсаха и повече не видях. Не мога да твърдя със сигурност,  само това видях, може после нещо друго да са правили. Обаче нали съм си психо и тази мисъл не ме напуска от тогава. Явно този тип лазери няма да бъдат моето.
Не сте психо, права сте. Това е другата причина да не мога да се престраша още за интим. Този тип лазери? Има такива, които не те докосват ли или се децинфекзират по различен начин ?

# 363
  • Мнения: 3 380
На мен ми казаха ако искам да си нося самобръсначка, имат еднократни, но аз винаги си нося.
За мен няма причина козметичката да не почисти лазера, дори не ми е минавало през ума, това трябва да е напълно сбъркан човек. Колко струва 2-3 капки дезинфектант, че да си го спести?
Същата козметичка ми почиства лицето от години, ползва уреди, там също хигиената трябва да е на ниво, аз мен няма разлика.
Чак се учудвам на такива съмнения, как ходите на гинеколог?

# 364
  • Мнения: 5 805
Гинекологът е лекар, нещата са несравними и в начинът на дезинфекциране на инструменти, който продължава понякога с часове. С капки дезинфектан нищо не става, някои дори не миришат на различно от вода. Те и маникюристките уж почивстват, но колко хора се сдобиха с гъбички.

# 365
  • Мнения: 3 380
Мдааа, очаквах такъв отговор.
Всъщност нещата са доста сравними.
Съвестния човек си върши работата както трябва и на двете места, мърляча си е мърляч навсякъде. Ако гинеколога реши може да си спести качественото почистване на инструментите нищо, че е лекар, даже има сметка да се върнеш пак 😉.
А за маникюристките в повечето случаи проблема е от некачествените материали които използват, много хора изреваха и в домашни условия с лакове от Алиекспрес.

# 366
  • Мнения: 1 347
Аз съм по-склонна да вярвам, че някой лекар няма да спазва хигиена, защото - кой ще му дойде на проверка? В същото време, хубавите студиа съм забелязала, че си спазват всичко.

А за какво ги ползвате самобръсначките? Аз се бръсна в нас, ако съм пропуснала нещо - мирише на пърлено пиле малко и приключваме. Grinning

# 367
  • Мнения: 32 009
Днес посетиха Gpoint, на теория всичко добре. Но не ме напуска мисълта как хигиенизират накрайника след посещение? Още повече на интим например. Rolling Eyes
Това си го мисля за всички студиа, именно заради интим! В g point имаше оставена и самобръсначка... надали я сменят, ако се наложи да махнат косъмче от някой клиент.

Имат един тон самобръсначки.
Сменят ги. Виждала съм като са използвали на мен да я  хвърлят после.
Не знам, виждала съм да мие с препарат накрайника. Че и уреда отстрани.
Вие очаквате и накрайника ли да се сменя?
Но ако не ви харесва, ваше право, сменете с друг лазер.

# 368
  • Мнения: 3 380
Самобръсначката е точно за да не мирише на опърлено, ако си пропуснал нещо козметичката го минава.

# 369
  • Мнения: 32 009
Да, ама и да мине, пак мирише на опърлено понякога.
Аз за интима си пропуснах и 2 месеца не съм ходила. Имах си драми малко.
Другата събота имам час.

# 370
  • Мнения: 1 347
Не ми прави впечатление опърленото, честно казано.

Аз на интим не съм ходила от 4 месеца, положението е добре, но скоро трябва и на интим, и на крака. Май ще ходя направо на александритен този път.

# 371
  • Мнения: 32 009
Ами на мен почнаха да растат.
Нарядко са доста, ама има,  растат си.
6-та процедура.

# 372
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Минавам да кажа, че 2 пъти посещавам Beauty derm на Генерал Колев и съм много доволна от диодният им лазер и самото момиче, което работи с него. Този месец улучих и промоция 150 лв цели крака, интим, мишници. Имат и александрит, който смятам да пробвам за горна устна. Водих и дъщеря ми и има съществена разлика като ефект с лазера, който посещавахме преди.

# 373
  • Мнения: 1 347
Минавам да кажа, че 2 пъти посещавам Beauty derm на Генерал Колев и съм много доволна от диодният им лазер и самото момиче, което работи с него. Този месец улучих и промоция 150 лв цели крака, интим, мишници. Имат и александрит, който смятам да пробвам за горна устна. Водих и дъщеря ми и има съществена разлика като ефект с лазера, който посещавахме преди.
Ще споделиш ли после как е александритният им? От диодния и аз съм доволна.

# 374
  • Мнения: 192
Да ви питам при александритен лазер през колко време се правят процедурите? На едно място по спомен бяха след 30 дни, след 45, 60, два месеца… нещо такова. А сега на друго място ми казаха всеки месец. И още нещо - за бенките ок ли е да се минават? Според дамата - е ок и няма проблем, но аз я помолих да заобикаля моите.

Общи условия

Активация на акаунт