Лазерна епилация и електроепилация – 11

  • 6 017
  • 460
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 774
А на интима и подмишниците не боли ли много? Мажат ли с нещо обезболязащо преди това?

# 31
  • Мнения: 3 367
Зависи от прага на болка и от степента на която се работи. Ако е по висока се усеща по-скоро парене, маже се с контактен гел не с обезболяващо.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Времетраенето зависи с какъв лазер ви работят.При различните зони по различен начин са ми опадвали косъмчетата.На някои места са били като черни точици , на други почва да расте и пада.

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Няма нищо общо болката между мишниците и интимна. Моят опит е такъв. На интима такава болка, сълзи ми избиваха, спираха на всеки 3 щраквания, слагаше ми студени компреси за облекчаване. На мишници сладка работа, хич не ме е боляло. В моето студио не мажат с нищо обезболяващо предварително, защото има контактен гел( диоден лазер).

# 34
  • Мнения: 39 373
Последния път и мен ме намазаха с лидокаин на интим. Но, Тарти, лазерът е диоден. Защо да не може?

# 35
  • Мнения: 5 018
Аз се мажа с EMLA крем преди посещение, усещам леко парване в интима, нищо сериозно. Лягам, пускам си електронна книга и си почивам. Горещо препоръчвам Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 034
Явно ви пускат на силна степен, аз с моя нисък праг на търпимост не усетих почти нищо, а има ефект определено/ за интима става въпрос/

# 37
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 088
Изобщо не ме е боляло - лазарът е с охлаждаща струйка и се усеща като студен въздух, нямам нито парене, нито болка дори между срамните устни. Ето с такъв ме щракат:

# 38
  • Мнения: 5 774
При мен на мустака ги броих точно 8 косъма, усещах всеки един като пробождане с игла... плюс парене, въпреки въздуха. После веднага нямаше болка, но самото щракане беше гадно. А на интима имам доста повече от 8...и самото място все пак е и по-чувствително, но всеки казва, че има огромен ефект.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Мари, не знам, не казвам, че не може, а че при мен не го правят. Мажат с контактен гел, който не е обезболяващ. И "моят" лазер има някаква охлаждаща струйка, но аз още след първата процедура поисках да ми вдигнат степента. При дъщеря ми не мога да следя това нещо и мисля, че не са й толкова успешни процедурите точно заради степента.

# 40
  • Мнения: 5 867
...и самото място все пак е и по-чувствително, но всеки казва, че има огромен ефект.

Точно обратното е, за съжаление. Интимът е една от най-трудно повлияващите се зони при повечето дами. Както и лицето.

# 41
  • Мнения: 3 367
Така е, както и колене и лакти. Според моята козметичка тези зони се повлияват по трудно заради извивките и неравностите 😃.
Лицето сме коментирали, че се повлиява по бавно, но понеже не правя не съм се интересувала, предполагам, че там се работи и на по-ниска степен.

# 42
  • Мнения: 2 524
Александритен е лазерът, който избрах аз за себе си та никога не са ми слагали контактен гел на нито една зона. Единствено се усеща леко парене, вече и това почти не. В началото се чуваше даже как пукат и изгарят. Grinning

Съгласна съм, че интим и подмишници най-трудно се повлияват. Двойно повече процедури мисля ми трябваха.

# 43
  • Мнения: 892
А колко процедури горе-долу?
На интима предната част не ме боля почти, обаче на перианалната зона направо вих. Добре, че мина бързо.

# 44
  • Мнения: 2 524
Ами на крака преди да започна поддържащите бяха около 6-7, на интим и подмишници (всеки път ги правя заедно, защото по-лесно ги броя) около 10-11 по мои сметки.

Общи условия

Активация на акаунт