Отговори
# 2 325
  • Мнения: 28 772
Маги Смит е жестока, обожавам я заедно с Джуди Денч! Heart
Да благодаря на Веси, вече имам нова червена раница! Hug

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 18:24 от mimi.7299

# 2 326
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Момичета, април сме вече - не е ли време за нова тема. 156 страници??

# 2 327
  • София
  • Мнения: 11 756
Добре,че ви прочетох за цветята и се подсетих,че трябва да купувам и садя.Иначе имам няколко мушката от миналата година,леко пършиви,но оцелели.Изкарала съм ги от миналата седмица на балкона.Но някой трябва да се сеща и да ги полива.
Трябва май окончателно да прибера по-плътните дрехи и да извадя по-тънките.Не е спешно,а и преди уикенда не виждам как ще се случи.
Темите месечни ли са?Пак не съм разбрала.
Ще следя за новата тема,да не взема да я пропусна и да останете без моето присъствие.Laughing

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 19:05 от Ali97

# 2 328
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Ако не е месечна, ще е ограничена до 50 стр. Направо не знам как не са хлопнали кепенците на 160 стр.

# 2 329
  • Бостън
  • Мнения: 13 597
Тази е дефинирана като сезонна Wink

Маги Смит е жестока, обожавам я Heart
С нея шервате страстта към лилави маратонки, оказва се Wink

PS Аз харесвам и първородния и син Тоби, ох, на мама!!!

Последна редакция: чт, 04 апр 2024, 00:02 от Agent Provocateur

# 2 330
  • Мнения: 28 772
Тази е дефинирана като сезонна Wink

Маги Смит е жестока, обожавам я Heart
С нея шервате страстта към лилави маратонки, оказва се Wink

Ха, ха, Агент, обичам те, искрено ме разсмя! Hug
Само да ви покажа шишето ми за вода!


Великолепен! Wink

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 19:42 от mimi.7299

# 2 331
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 951
Аз не пия кафе от началото на годината. Преди пиех по 5-6 на ден. Но не виждам с нещо да ми помага за съня. Проблеми със заспиването вечер нямам, но се будя понякога нощем или рано сутрин и после трудно заспивам или въобще не заспивам. Резултатът е, че следобед съм уморена, кисела и не особено приятна за общуване.

И аз на баби със стил много се радвам. Ето тази ми пълни очите и си я следя в инстаграм.

# 2 332
  • Мнения: 28 772
Аз със спането съм отчаяна...това ми беше основното средство за разкрасяване. Ранното лягане и задължително 8 часа сън. Сега лягам рано, но се събуждам към 6 и няма заспиване! Sad

# 2 333
  • Мнения: 11 018
Купих диуретика, момчето продавач каза днес продавал четвърта опаковка. Явно доста четат от балкона!
Една от причините да не споделям мои и на близките ми снимки, по-лични неща и т.н.

Сутрин пия quattro espresso , след това им губя бройката през деня. Ако съм достатъчно изморена и не е пълнолуние, не ми влияят на съня.

Вчера се сбогувах с моето зелено антидепресантче. Липсва ми и съм му благодарна за всичко.

# 2 334
  • France
  • Мнения: 12 957
Ал Георгиева, имаш страхотна фигура Heart Eyes хубав бюст и тънка талия. Завид.

Много са ти хубави децата, Агент, пу-пу.

# 2 335
  • София
  • Мнения: 11 756
Кафе и аз пия много.Иска ми се да го намаля, ама до там.
Снимки не поствам поради същата причина като на Линофрина.На всичкото отгоре не съм фотогенична.

# 2 336
  • Мнения: 9 790
Аз съм съвсем скучна в последните няколко месеца. Сако, панталон и обикновено топ без ръкави и всичко в сервитьорски комбинации. Няма как да махна “герданчето”, не е разрешено. Кафето е ограничено до 4 двойни, ако работя и едно, когато съм вкъщи.

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 22:16 от G&B

# 2 337
  • Мнения: 39
Кафе пия сутрин едно и на обяд второ. Много рядко да изпия три за деня. Предложете ми някое хубаво кафе за еспресо, все не мога да нацеля, но да не е много силно.
Миналата година изобщо не можех да спя и ползвах мелатонин( от темата се инфлуенснах😀), но вече не пия и ми е по-добре съня.

# 2 338
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Привет, момичета!
Ал, чудна фигура и да не се повтарям много хубава жена си!
Копче, прелест си!
Агент, чудни деца имаш!Помня те от преди много години от фотографската тема, където само четях и се наслаждавах на вашите снимки.
Моите девойки много неща ми причиниха, но косата ми е без един бял косъм от тях и баща им.Само бели коси, петна по лицето и бюст нямам/четете широко усмихнати/.
Макадамия, много са хубави обувките.Със здраве си ги носи.Имам още два нови панталона от М.Дути и с тях спирам.Сакото на Мюглер и роклята, която показах, но те са вече запазени.
Мими, според мен ще се избереш аква-флуида, другите ще са "тежки" за мазната ти кожа.
Нашата верига е ключов клиент на всички големи фирми и талоните, които дават лекарите се комбинират с отстъпките на марките/това за Пиер Фабър/, Биодерма обикновено са с мицеларна вода 100 мл или 10%, Ла рош и Виши са с 10%, Юсерин са със сапун или стик за устни.
Сега Авен слънцезащитните са с  33 процента отстъпка.
За кафето-живея на кафе.Пия около 10-15 на ден, но това е от много години така.Не ми влияе по никакъв начин, не ме ободравя, не ми пречи на съня, но просто ми харесва.
C&B, прелестна си!Виждала съм ти и лицето!
mtz, много ми харесваш и косата ти е страхотна.
С безбожно/за мен/ скъпия шампоан на Сисли, с дайсъна като съм схваната в ръцете е все тази, че ги имам.

# 2 339
  • София
  • Мнения: 4 331
Агент, много красиви деца!

Моят син днес отиде с татко си в Пловдив за малко, от събота не съм го гушкала и за тези 3 дни така голям и променен ми се видя сутринта на изпроводяк. Екзотичен красавец ми е той! Като се върнат ще наваксвам с лиготии.

Пия по 4-5 къси кафета на ден. 3 сутрин, а последното до към 4 следобед. Мога да пия кафе и после да си взема power nap-a без никакъв проблем. Но физическата преумора и алкохолът влияят лошо на нощния сън.

Общи условия

Активация на акаунт