Сполучливи имитации на маркови парфюми - 55

  • 41 253
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 376
Като споменахте от колко време ползвате Рефан ☺️ от тогава, била съм дете, имаше една Джунгла - това нещо как миришеше, преспокойно пръскаш в стаята и ако има разложен труп няма да разбереш. Отровно траен парфюм и оригинали някои съм ползвала такова чудо не съм срещала.
Интересно изявление...Тази "Джунгла" беше мое парфюмно аз повече от 10 години. И още го обожавам! Имам го в оригинал, имам и най - добрата му имитация - тази на FM. Версията на Рефан е с по- малко карамфил и с повече канела, но също е прекрасна.

П.П. Темата е парфюмна. И ми се струва неуместно точно тук да се споменават обонятелни гадости, разложени трупове, телесни течности и др.

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 07:43 от solar_fields

# 556
  • Мнения: 120
Аз харесвам версията на Рефан, много, даже оригиналът ми е по труден за носене, но са прекрасни всеки сам за себе си никога не оставам без тях. Друга имитация не съм пробвала, но ми стана интересно за FM

# 557
  • София
  • Мнения: 487
Дали някой може да ми каже какви нови парфюми са пуснали Рефан напоследък, че с тези замествания на стари номера,а нови аромати нещо им изгубих дирите???
Иска ми се нещо ново...непознато

# 558
  • Мнения: 30
Здравейте!

ДП А14 (Диор Адикт) някой изпробвал ли е? Доближава ли се до оригинала?

# 559
  • Мнения: 1 376
Аз харесвам версията на Рефан, много, даже оригиналът ми е по труден за носене, но са прекрасни всеки сам за себе си никога не оставам без тях. Друга имитация не съм пробвала, но ми стана интересно за FM
Направо е фантастичен аромата! /оригинала/, да благодарим на Доминик Ропион. Аз го нося само в жегата, тя е неговата стихия. Имитацията на FM е по - стипчива, по - силно се усещат подправките. Този на Рефан е по - мек, по - канелен. И аз като Вас оценявам всички вариации на имитациите. Възприемам ги като един вид ..."фланкери" на "флагмана", така да се каже Wink

# 560
  • Мнения: 4 753
Момичета, кое Нарцисо на Заг е по-сполучливо и трайно. Приноси ми се мускус..

# 561
  • София
  • Мнения: 459
Някой срещал ли е имитация на Rose Kabuki Dior?
И, ако някой го има, би ли споделил мнение за ROSE DES VENTS № 904 от Парфен? Омръзна ми да чета ревюта за мирис на олд лейди, генерик, ретро, когато е намесена роза. Имам чувството, че когато някой не знае какво да каже, директно влиза в това клише...

# 562
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Случайно се озовах пред един малък нефирмен Рефан на Ломско шосе файнъли 🙃
Arabian Tonka / Montale пробвах, голямо бижу е! Не мога да си го представя на жена, обаче, и ако приемете съвета ми, не поръчвайте на сляпо.
Тежък е, изпипан, многопластов и с интересно развитие.
На другата китка пръснах от тяхното Кирке.
Там всичко ми липсва, точно както и при версията на Заг. Le Parfum остават с най-добрия Кирке според мен.

А къде горе-долу на Ломско е този Рефан?

# 563
  • София
  • Мнения: 5 253
А къде горе-долу на Ломско е този Рефан?
Дългия блок с банките още в началото след МС Хан Кубрат. Веднага след него има друг успореден на Ломско блок. Е, в него. В същия блок има магазин за обувки Сиси.

# 564
  • Мнения: 1 877
Похвалете нещо ново от Рефан, моля.
Мъжко или унисекс.

# 565
  • Мнения: 160
Похвалете нещо ново от Рефан, моля.
Мъжко или унисекс.
На Рефан аз много харесвам Тобако ванил  - унисекс е. Обаче е подходящ за хладно време. Hug

# 566
  • София
  • Мнения: 459
Все забравям да споделя, че Lancome La Nuit Trésor Musc Diamant го засякох само в JFenzi и естествено веднага го купих. Добре е направен, нищо гадно не избива след като затихне. Издържа по 4 - 5 часа при мен. И после се усеща, но по - приглушено. Аз бадем не подушвам, но и не държа на него. La nuit в бяло, разкошен е! Simple Smile И бутилчицата му е много кокетна.

# 567
  • София
  • Мнения: 487
Все забравям да споделя, че Lancome La Nuit Trésor Musc Diamant го засякох само в JFenzi и естествено веднага го купих. Добре е направен, нищо гадно не избива след като затихне. Издържа по 4 - 5 часа при мен. И после се усеща, но по - приглушено. Аз бадем не подушвам, но и не държа на него. La nuit в бяло, разкошен е! Simple Smile И бутилчицата му е много кокетна.

И аз си го взех и съм доволна.

# 568
  • Мнения: 2 247
Сицилия на Гиза е едно луксозно унисекс творение,не знам кой парфюм имитира,но с такава мощ се усещат деликатен уд,кожа,цитруси,че около мен се носеше шлейф цял ден в прохладния пролетен ден.Повече мъжки го усещам,за прохладни вечери и сезони въпреки цитруса,невероятен.Повече запомнящ се е от Плажът,направо претендира за присъствие и индивидуалност.

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 11:56 от Calabria

# 569
  • Мнения: 2 013
Сицилия на Гиза.......не знам кой парфюм имитира,.........
Sicilian Leather, от колекцията на Memo Paris Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт