Сполучливи имитации на маркови парфюми - 55

  • 34 841
  • 616
  •   4
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 917
Очарована съм от парфюмите си. ..Делина я знам,там ясно....Амуажа е страхотен,изискан и много различен🥰...Много интересен аромат е Амбър Хром-сякаш по -наситен и плътен Капител....Но най-голямата ми любов е подаръка,който са ми пратили-Наксос🥰🥰🥰🥰-уникален мъжки секси аромат.... Много добър,много!!!!

# 436
  • Варна
  • Мнения: 227
Аз днес ще взема моите(масла си вземам винаги)
Може ли да споделиш с какво ги разреждаш? Само със спирт или слагаш и пропиленгликол?

# 437
  • Мнения: 1 917
Милка ми е казала на 10 мл масло,20 мл спирт 95° и 2,3 капки глицерин. Нямам забележки относно трайност и шлейф...

# 438
  • Мнения: 2 241
D267 magma exclusive Гиза на кой е реплика?

# 439
  • Мнения: 306
На сайта има файл, в който е описано: https://giza-perfumes.eu/index.php?controller=attachment&id_attachment=24

# 440
# 441
  • Мнения: 2 241
Благодаря ,мили дами!От много време не съм пазарувала от Гиза,ще се коригирам,но наистина е крайно време да се отворят магазини в пловдив,софия…ще има доволни клиенти.

# 442
  • Мнения: 1 917
Някой ,ако има амбиция,може да направи магазин.. Но едва ли Милка ще тръгне да инвестира в обекти,които не може да контролира...Щом е затворила такъв в Бургас...Аз съм си го мислила,но града в който живея не е голям и не знам дали ще ми излезе сметката...Като гледам Мартинез как се подпират,пък те са франчайз....

# 443
  • Мнения: 572
Devotion на Заг е в много добро изпълнение.
Mоже ли да споделите кой номер е?

# 444
  • Мнения: 2 241
Devotion DE 591

# 445
  • Мнения: 572
Благодаря! Много харесах оригинала, но цената не ми допадна.

# 446
  • Мнения: 152
Ето ги и моите бебчета Simple Smile
Поръчах ги вчера от Гиза и тази сутрин бях в Спиди още преди 9, нетърпелива да ги взема  Simple Smile




Намазах си сгъвката на лакътя с маслото Guidance Amouage. На първо четене е страхоооотен. Топъл с мек леееееко карамелен привкус, ядков аромат, малко плодов. За мен ароматът е подходящ за есен или дори за днешния хладен пролетен ден. Усещам, че ще ми стане един от любимците:heart:Heart EyesHeart Мноооооого е як Yum

И от Иво от Заг поръчах няколко, но не съм ги отворила все още. Sweat Smile

Ще споделя отзиви за всички аромати, само да ги тествам.
Намазах другата сгъвка на лакътя с Наксос. На работа съм. Добре, че днес съм сама, тъй като в стаята се смесиха Бланш - Байредо - Мартин Лайън (сутринта преди да тръгна на работа се офъщях стабилно), Гайданс и Наксос Simple Smile  Бой на аромати в студен пролетен ден! Началото на Наксос е свежо и по-мъжко, отколкото дамско. Усещам листа и малко сладост, но свежа такава. Харесва ми мнооооооооого. И този ще се носи често. Bowtie

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 16:54 от Bonbonche

# 447
  • Мнения: 206
Ехаа, може ли да споделите мнение за Метеор и Хром?

# 448
  • Мнения: 739
Ето ги и моите бебчета Simple Smile
Поръчах ги вчера от Гиза и тази сутрин бях в Спиди още преди 9, нетърпелива да ги взема  Simple Smile




Намазах си сгъвката на лакътя с маслото Guidance Amouage. На първо четене е страхоооотен. Топъл с мек леееееко карамелен привкус, ядков аромат, малко плодов. За мен ароматът е подходящ за есен или дори за днешния хладен пролетен ден. Усещам, че ще ми стане един от любимците:heart:Heart EyesHeart Мноооооого е як Yum

И от Иво от Заг поръчах няколко, но не съм ги отворила все още. Sweat Smile
Здравейте
Понеже много много харесвам Гиза ,споделете мнение за всеко едно масло.

# 449
  • Мнения: 872
Може ли някой да ми прати списъците на Зак Зодиак на Иво?
И ако може негов номер за връзка.
Цените какви са при него?
Скоро не съм си купувала от него.
И ако някой знае дали в Ямбол имат Зак Зодиак ,ще съм изключително благодарна! ☺️

Общи условия

Активация на акаунт