КАУФЛАНД - МАРТ 2024 - тема 70

  • 38 730
  • 497
  •   4
Отговори
# 375
  • Мнения: 5 723
То по-евтин има ли?

# 376
  • Мнения: 947
Внимавайте с яйцата. Няколко кутии се опитах да взема ,  бяха със счупени яйца, цялата станах в белтъци.

# 377
  • Мнения: 27 587
Много е неприятно, но се случва доста често да има счупени яйца по кутиите. Аз винаги проверявам. И след едно такова омазване започнах да проверявам още по-предпазливо.🙄

# 378
  • Мнения: 2 962
Някой пробвал ли е да купи нещо късно в неделя от предстоящата от понеделник брошура?

# 379
  • Мнения: 6 730
Някой пробвал ли е да купи нещо късно в неделя от предстоящата от понеделник брошура?

Да, и в събота даже стига да са ги заредили, но можеш да купиш само артикули с обикновен етикет, а не задраскана цена.

Пример


От тази страница може да купиш само кебапчетата, защото нямат ценово намаление.

# 380
  • Мнения: 2 962
marinadp, благодаря!

# 381
  • София
  • Мнения: 22 800
Ябълките Златна превъзходна изобщо не са сладки. Обожавам този сорт ябълки!  Дано да има по-добра партида.

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 21:06 от Amiamo

# 382
  • Мнения: 947
Подарявам. Изтича днес

# 383
  • Мнения: 68 723
Привет, дами.
Моля за мнение за този протектор...наистина да не пропуска течности ми трябва.
Благодаря на отзовалите се предварително Simple Smile

# 384
  • Мнения: 2 519
Ох, аз мисля, че сме точно с такъв. Не мога да кажа за големи течности, беше предпазил матрака от малко зацапване на чаршафа, но ми се вижда "шумен". Изобщооо, чакам да отделя дребното в отделна стая и махам всякакви протектори. Два водонепропускливи съм ползвала, шумни са ми и двата и едвам ги търпя.

Може да се прежаля по-късно с 20-30 мл вода Joy

# 385
  • Мнения: 68 723
Сакън, не ме вкарвай в грях Joy
Само ако е извън матрака, за пране...може проба с чаша вода..инак не давам Grinning
За наематели го търся..
Иначе за вкъщи преди години вдех и върнах един от К, че шумкаше..но не помня какъв беше...

# 386
  • Мнения: 39 412
Мисля, че гумираните протектори не шумят.

# 387
  • Мнения: 68 723
Този с гума ли е?
За него питам аз...

# 388
  • Мнения: 2 519
То и този се води, че не е шумкав и сигурно е пó спрямо други, ама не мога да го търпя. Матракът ни е нов и още си го пазим Joy В един момент,  с тодлър, без тодлър, сигурно ще го махна Joy

Аз не мога да преценя дали е гумиран Rolling Eyes Като го купувах ми се видя нешумкащо покритие...

Има вероятност наемателите също да не могат да го изтърпят и просто да го махнат. Няма гаранция...

# 389
  • Мнения: 68 723
Като искат да плащат за нов матрак, да го махат...
Благодаря, Барбалена....Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт