Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна

  • 75 811
  • 2 147
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Мнения: 8 783

   Добро утро от плевенската вила. Времето е страхотно!
    Кати е хванала баща ми да люлят куклата, аз пия кафе,щерката работи вече, мама цвърчи около нас.Идилия!

# 1 981
  • Мнения: 5 707
Стиснете едни палчета през следващите 25 мин , плийс! После ще се похваля 🤗🍀!

# 1 982
  • София
  • Мнения: 9 551
Сис, имаш ги ! Чакаме те с добри новини! 🍀

Уми, стискам палци за добри резултати при малкото Уми! 🍀

Щях да се боядисвам , но установих, че съм забравила да си купя боя за коса. 🤦

# 1 983
  • Мнения: 906
Стискам, Сис. Имам нужда от хубави новини.
Приятелка е с трети стадий от гадното. Ей така, от нищото, без оплаквания. Млад, здрав човек, спортист, треньор. Като бити с мокър парцал сме от вчера, само за това мислим. Снощи писах, писах и накрая нещо се бъгна и ме изхвърли.

# 1 984
  • Мнения: 5 707
Пускайте, разминах се 😓!

# 1 985
  • София
  • Мнения: 10 330
ДУ, ду, ду!
Е, Сис, тамън дойдох и аз да стискам.

Я, бананите свършили били, добре дошла, казвам, Сири.

Отчетът за сутринта.

скандал като за третата световна война с недовършения,
две перални (едната с пердета),
една сушилня,
три прозорци (единият с три крила плюс врата) изтъркани екологично с три парцалЯ, две води, полирани с вода с оцет,
кафе изпито,
пране събрано.
Сега се чудя дари да не забравя за останалите прозорци или да се напъна. Прозорците как да е, ама пердета не ми се гладят.
Вчера си запазих час за понеделник за ангиолог, да видим как ще ми се карат, че не съм се преглеждала досега. Rolling Eyes

# 1 986
  • Мнения: 8 783
На село сме и наблюдаваме бтр-и и самолети в учение.
   Стискам палци на всички!

# 1 987
  • Мнения: 7 749
Не зная за вас, но ние днес вече сме на палачинки.
Няма да им смятам калориЙте, то и без това ще изям две максимум. После може и още две, но после.
Слънчево и хладно при нас.
Ще опъвам мата по някое време, привечер събиране на багаж, че от утре се емваме "по ЕвропаТА". Grinning

ПП. Забравих!!!
Сиросче, добре завърнала се! Hug
Хортензия, съжалявам за болната приятелка. Cry
Мистева, да е жив и здрав татко ти, да имате поводи още много коктейлчета да пийвате заедно. Heart Eyes

# 1 988
  • Мнения: 18 472
За сводката - прекрасен слънчев и топъл ден е днес, даже въздухът в София е чист.

Аз тия дни съм на балансирано хранене - балансирам между 2 вида баница за закуска Joy

# 1 989
  • София
  • Мнения: 13 698
Аз се подготвям за диета и по този повод се опитвам да изям всичко налично 🤣.

# 1 990
  • Мнения: 5 707
Моята диета е нещо между тази на Попи и Ре! За момента работи отлично. Изглеждам като Селена Гомес и сестрите Хадид взети всички заедно 🐷

# 1 991
  • France
  • Мнения: 12 572
Аз също съм с почти кг нагоре. Ама последните дни бяха само на джънк и алкохол, така че нищо учудващо.

Хортензия, не знам какво да ти кажа. Аз съм някакво странно състояние на духа от 2 месеца насам... както един човек е тук, с цялото си значение и любов... и няколко часа по-късно просто го няма. Да си носим новите дрехи, да се обичаме и да си го казваме... само това ще кажа.

# 1 992
  • София
  • Мнения: 10 330
Ох, сега видях поста на Хортензия. Редовно не виждам постове, не знам какво става.

Хортензия, стискам палци за жената и се надявам да се пребори. Трети стадий е все пак лечим.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 16:50 от бъръльо-бъръльо

# 1 993
  • Мнения: 2 784
Догоних ви!
Тринки, честита колибка! Много щастливи да сте в нея с ТМ! Успеха обича смелите, а ти сменяш и град и работа, да се развиват нещата така, както искаш!
Мисти, жив и здрав да е баща ти!
Сиросче, много дълга тази диета....
Хортензия, прегръдки! Стискам палци да се пребори приятелката ти с тая гад!
Бър, аз като ходих преди години и какво - даже не иска да ме гледа на доплер. Козметично било, бля, бля и ......лиотон гел да се мажеш...
Започна да се стопля и болките в краката са налице. В един от медицинските центрове идвал добър съдов специалист. Ще си записвам час.
Днес бях с рокЛа с къс ръкав. Нали ме гонят вълните и аз се обличам по-леко, та днес уцелих в десятката. При нас беше 24 градуса!
Снощи бях на родителска, нямам думи за профилите в 11 и 12 клас. Безумно е .... Ще учи иформатика, информационни технологии и английски език, ниво В2 - до тук ок, такава му е паралелката, но безумното е, че четвъртият профилиращ предмет ще е английски и то по-ниско ниво В1!!!! От непрофилиращите ще има 2 часа БЕЛ и може би!!! 1 час математика.
На работа се мъти нещо, имаме си едни чудеса, само глупости сервиварт и проблеми...
Изобщо купона се заформя.
Днес все пак е петък, затова ви казвам наспорт!

# 1 994
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Бърз въпрос, някой поддържа ли връзка с Лейла? Тревожа се, че изчезна.

Общи условия

Активация на акаунт