Галено обръщение на Милиса🥰🥰

  • 2 852
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 582
Аз познавам Мелиса и е идеята за име е взета от шампоан Rolling Eyes
Милиса ми звучи като тежък диалект от Източна България, а не искам да обидя никого.

# 16
  • Мнения: 25 623
Името е Мелиса и идва от латинското име на маточината. Международно име, у нас празнува имен ден на Цветница и/или на Еньовден.

# 17
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Мили?! Ама Милиса и на мен ми е странно...

# 18
  • София
  • Мнения: 8 649
Името е Мелиса и идва от латинското име на маточината. Международно име, у нас празнува имен ден на Цветница и/или на Еньовден.
Аз знам, че коренът е гръцки от мед. Мелина също е с такъв корен.

# 19
  • Мнения: 1 574
Милиса доколкото знам се среща в страните от бившия Съветски съюз. За България звучи странно, но пък и по-странни има.

# 20
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Мили, Лили, Сиси, Лисе, Мисе, Сасе, Мики, каквото им хрумне в компанията.

# 21
  • София
  • Мнения: 13 164
Няма такова руско име.
Има Милисънт в англоезичните.

# 22
  • Мнения: 1 403
Милиса е неграмотно изписано Мелиса. Ако искате детето ви да носи име с правописна грешка - дерзайте. Галени имена бол. Мелисандра ми звучи определено по-добре от Милиса.

# 23
  • Мнения: 1 372
Мелиса означава „медоносна пчела": https://www.behindthename.com/name/melissa.

# 24
  • Мнения: 183
На мен ми звучи като въпрос "Ми ли са?"
Дайте нещо друго.

# 25
  • Мнения: 12 790
Сигурно имате предвид Мелиса.
https://bgflora.net/families/lamiaceae/melissa/melissa_officinal … _officinalis.html
Това е латинското име на маточината, хубава успокояваща билка.
На галено би могло да бъде например Мила. Мели ми свучи странно, а Лиса, малко като Кума Лиса. Но защо не, ако на вас ви харесват тези галени имена.

# 26
  • Мнения: 1 302
Милиса е неграмотно изписано Мелиса. Ако искате детето ви да носи име с правописна грешка - дерзайте. Галени имена бол. Мелисандра ми звучи определено по-добре от Милиса.

Мелисандра е една от героините в Игра на Тронове, не бих го ползвала 😀 Мелиса ми звучи по-добре.

# 27
  • Мнения: 1 804
Спрете се на нормално име.Галеното само ще си дойде.Понякога детето само си "нарича" име.

# 28
  • Мнения: 111
Може да остане само Мили, Милиса ми звучи като на диалект като пипируда

# 29
  • Мнения: 1 594
Може да е име от Русе.

Общи условия

Активация на акаунт