“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема№1

  • 31 299
  • 786
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 092
Най-добрият БГ сериал за мен. Довечера ще е страхотна вечер. Надявам се да е поне толкова добър, колкото първи сезон.

Лошото е, че го дават веднъж седмично и то късно заради други предавания. Иначе ми беше любим сериал преди, дано е също толкова интригуващ. Но толкова разтегнато във времето....

# 31
  • Галифрей
  • Мнения: 4 145
Гледах  го репортажа ооо ще е брутално. Аз съм си супер веднъж седмично така ще имаме повече време да анализираме.

Страхотия е.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 16 190
И да предполагаме,кой какво,що!🤗
Нямам търпение! Цял ден го мисля!😍

# 33
  • София
  • Мнения: 8 122
Еееее не е честно, в Търново да гледат две серии тази вечер.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 5 962
Изглежда обещаващо.
Чудя се дали ще запазят същия саундтрак. Музиката в 1-ви сезон беше много добре подбрана. Всъщност някой знае ли как се казва песента?

Последна редакция: чт, 29 фев 2024, 15:24 от Brin de muguet

# 35
  • España
  • Мнения: 1 215
Чакам да стане вечер !
Сега де загледах във визитките , публикувани във Фейсбук : съдебният лекар ( героинята на Ирмена Ч ) се казва Дора Язова , дали не е сестра на Мия ?

# 36
  • Мнения: 4 576
Още отсега се зачудих дали този път убиецът няма да е жена Joy

Ще ми липсват Христо Петков, Стоян Радев, Валери Йорданов, но от излъчените кадри Димо Алексиев, Асен Блатечки и Мариан Вълев май ще се впишат добре в този сериал Grinning

# 37
  • Мнения: 10 833
Благодаря за темата! Чакам с нетърпение старта.

Димо Алексиев изглежда много добре като ченге. Да видим Вълев ще избяга ли от образа на Куката...

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 16 190
Вълев на снимките е неузнаваем просто!

# 39
  • София
  • Мнения: 8 122
А защо и първият сезон, сега и този, се излъчва година и нещо след заснемането?

# 40
  • София
  • Мнения: 13 736
Scarborough fair е соинтракът. Тук някой ми беше дал линк.

# 41
  • Мнения: 21 478
Изглежда обещаващо.
Чудя дали ще запазят същия саундтрак. Музиката в 1-ви сезон беше много добре подбрана. Всъщност някой знае ли как се казва песента?



Аз май харесвам повече Саймън и Гарфънкъл... но всякак е хубава.

# 42
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Нямам търпение. Дора Язова, тоест резонанс между Асен.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 5 962
И аз съм приятно изненадана от новия актьорски състав.

Благодаря за песничката!

# 44
  • Мнения: 349
Най-добрият БГ сериал за мен. Довечера ще е страхотна вечер. Надявам се да е поне толкова добър, колкото първи сезон.

Лошото е, че го дават веднъж седмично и то късно заради други предавания. Иначе ми беше любим сериал преди, дано е също толкова интригуващ. Но толкова разтегнато във времето....
Аз попринцип гледам сериали, чак когато им излезе целият сезон, защото много се дразня, тъй като се зарибявам. "Игра на тронове го гледах, чак когато излязоха и 7-те сезона и започна да излиза 8-ми. Така го изгледах за 10 дни целият сериал. Но сега дават страшно много неща, тъй като започна сезона на реалитата и сериалите. Затова ще го гледам.

Еееее не е честно, в Търново да гледат две серии тази вечер.
Как така две серии? Я обясни, че ми стана интересно, а и в момента съм в Търново Satisfied

А защо и първият сезон, сега и този, се излъчва година и нещо след заснемането?
Зависи колко му е траела постпродукцията, правата на сериала, договорните отношения с екип, телевизионни права и т.н.. Един филм може да се заснеме и за 30 дни. Обикновено бг продукциите се снимат максимум толкова, защото е доста скъпо. Преди 6 години, когато снимахме един клип на Орлин, за един ден снимки наема на техника (но мисля, че и с оператора, вече не помня добре), струваше 1500 лв. Камерата беше Arri Alexa Mini (TOP-а). Така че снимките са кратки, но после започва обработката и монтажа. Ако снимаш в RAW после имаш цветни корекции, звук и какво ли още не. Спонсори, едно друго. Абе не е толкова просто. Макар да съм присъствал на следната ситуация - днес изпълнителят казва "Веднага трябва да снимаме", на другият ден се създава песента и на следващият снимаме клип. BTW беше поп-фолк клип, ама и песента и клипа ми харесаха как станаха Laughing

Общи условия

Активация на акаунт