Какви са вашите начини да се свържете с женската си енергия?

  • 8 231
  • 256
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 830
шарените поли докато не ги изпробвам няма да се откажа от идеята. търсих шарени поли в нета и са толкова много ... май ще ходя по магазините да взема една. Но да е наистина хубава. Че ако ще се терапирам да е както трябва.

# 241
  • France
  • Мнения: 12 916
Пробвай ги, наистина правят хубав силует. Зимно време с макси пуловер затъкнат в колан, а лятно време с тишъртка или кроп тор и кожени сандали.

# 242
  • Мнения: 9 941
Пробвайте и танците. И не, не ви пращам в чалготека.

# 243
  • Мнения: 6 830
Точно тези танци няма да са. Нито едно видео не ми допадна от пуснатите от вас . Не става за мен. Но друг вид танци може , може.

# 244
  • France
  • Мнения: 12 916
Латино танците са симпатични. Особено тангото. А и обикновено в тези групи цари разбирателство и приятелски дух.

# 245
  • Мнения: 1 331
Защо не пилатес, примерно? Аз съм зле с танците, то най-ранна възраст нямам никакъв музикален слух и такт, но пък пилатесът ме кара да се чувствам добре и значително по-грациозна и гъвкава.

# 246
  • France
  • Мнения: 12 916
Като цяло всяка физическа активност, която подобрява мускулния тонус е в плюс. Здравото тяло подобрява емоционалното състояние и вдига самочувствието

# 247
  • Мнения: 9 680
A aко не ви бива точно в танците, може да пробвате Зумба или Фит денс. Комбинация от танци и спорт е и няма да обърквате партньора си или другите хора. И обикновена доста хора са начинаещи и неориентирани.
Забавно е, енергизиращо, надъхващо.

# 248
  • France
  • Мнения: 12 916
Аз доскоро точно това тренирах в събота. Трябва пак да се мотивирам. Наистина е фън.

# 249
  • Мнения: X
За танците всичко е много относително и зависи от инструктора. Зумбата е повече като тренировка и групова хореография, да, но включва много танцувални елементи от латино танците - самба, салса, капоейра, меренге, кумбиа, ориенталски танци също. Пак трябва да имаш усет и чувство за ритъм, щото иначе ще "стъпваш по пръстчетата" не само на партньора, ами на цялата група около себе си. Инструктор(к)ите са често бивши или настоящи танцьор(к)и по латиноамерикански танци от малки, които заработват допълнителни пари с кусове по зумба. Да пробва авторката, ако има влечение към танците, нищо не губи.

Последна редакция: нд, 10 мар 2024, 14:36 от Анонимен

# 250
  • Мнения: 20 011
Всичко принудено не е ок.
Танци, фитнес, срещи, сайтове за запознанства.
Това е като да се събудиш и да си кажеш - ооо ама аз съм жена, трябва да си обуя розови гащи.
Щом трябва, а не ти иде отвътре, а се мъчиш да си нещо, което не си. Значи по-скоро не си и няма да бъдеш.

# 251
  • France
  • Мнения: 12 916
А ако се чувстваш добре в кожата си като жена, с каквито и гащи да си пак ще си личи тази вътрешна хармония.

# 252
  • Мнения: 6 830
Ако се чувстваш добре по- скоро ще умееш се докараш без гащите , отколкото да обуеш каквото и да е.

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 00:07 от bella-ciao

# 253
  • Мнения: 107
Всичко принудено не е ок.
Танци, фитнес, срещи, сайтове за запознанства.
Това е като да се събудиш и да си кажеш - ооо ама аз съм жена, трябва да си обуя розови гащи.
Щом трябва, а не ти иде отвътре, а се мъчиш да си нещо, което не си. Значи по-скоро не си и няма да бъдеш.

Ако ми даваха по левче всеки път, когато някой ми е казал, че нещо не мога да бъда, но съм станала, щях да съм милионерка

# 254
  • Мнения: 7 483
Увереността в себе си е ключов момент за успеха и излъчването на една жена..

Общи условия

Активация на акаунт