Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 186 605
  • 992
  •   13
Отговори
# 825
  • Мнения: 4 100
Имаше една сценка на която е прегърнал Валерия откъм гърба, тя е в дълга бледорозова рокля и пусната коса и гледат към водната шир. Мисля, че това не е минало или?

# 826
  • Мнения: 195
Хм, не си спомням това с Валерия...🙄Трябва пак да се види това промо -ако съществува все още

# 827
  • Мнения: 88
Алек накрая в предаването не избира никоя, но в реалният живот с Магдалена са заедно.

# 828
  • Мнения: 4 100
Хм. Доколко е сигурна тая информация?

# 829
  • Мнения: 88
Хм. Доколко е сигурна тая информация?

Ами знам я от братовчед ми, който ще влиза в Игрите.
Каза, че в Игрите ще има едно звездно племе(не са All Star участниците ), Сами Хосни щял да е в това племе. Той се движи долу-горе в тези среди, треньор е по боен спорт.

# 830
  • Мнения: 3 647
Игрите какво общо имат с Ергенът? Или Ергенът ще влиза в Игрите? Заедно с Маги… живот на палатка 😃

# 831
  • София
  • Мнения: 1 463
Аз имам инфо от втора ръка през близка на Надежда, че избира нея, но сега не са заедно.

# 832
  • Мнения: 88
Игрите какво общо имат с Ергенът? Или Ергенът ще влиза в Игрите? Заедно с Маги… живот на палатка 😃

Защо трябва да имат общо, не Ви разбирам логиката? Който участва в Игрите не може да има инфо за ергенът ли?
Имат и масажно студио, доста известни клиенти ходят тям - от Ергенът и Игрите, това повече ли Ви вдъхва доверие? 😀
Иначе всякакви спойлери са само спекулации докато не дойде краят на сезона. Може да лъжа, може и да не лъжа. 😀

# 833
  • Мнения: 3 647
Точно масажно студио или салон изобщо не ми вдъхва доверие 😃 Просто предисторията за Игрите и Сами не ми се върза с Ергенът, че да ме убеди в някаква истинност. Иначе сигурно много хора са в тия среди и си разпространяват и те слухове - къде верни, къде не, къде половинчати…

# 834
  • София
  • Мнения: 1 463
Аа, миналата година основната клюка не дойде ли баш от фризьорката на една от участничките? Според мен салоните са си баш инкубатор на споделяне и клюки.

# 835
  • Мнения: 4 100
Не намирам никаква логика да не я избере пък после да е с нея.

# 836
  • Мнения: 479
На мен ми прави впечатление, че тази година на всички отпаднали участнички като че ли им е все едно как е свършило предаването. Предните години имаше видимо доволни и видимо недоволни от развоя, а тази - пълна апатия. Така че няма да се учудя да не е избрал никоя. Най-малкото ако беше избрал Маги мисля щеше да има някои доста раздразнени.

# 837
  • Мнения: 4 362
И в сезон 1, и в сезон 2, най-сочните клюки дойдоха от козметични салони. За ИВ пък разбрахме от зъболекарски кабинет. Така че поне по този критерий не трябва да изключваме спойлерите.
На мен обаче ми е невероятно да са заедно и честно казано, дори и да се покажат като двойка след предаването, ще гледам на това като кризисен PR. Иначе се случва по този тип предавания, включително и американският Ерген - не се избират вътре, но после намират път един към друг.

# 838
  • Sofia
  • Мнения: 3 795
На мен пък ми е странно да е с Магдалена след финала. Та между тях има галактика разлика. Той малко на хипи го докарва, тя държанка, която е свикнала друг да й плаща масрафа, а тя само да стои и краси! Никак не я виждам "да краси палатката"!

# 839
  • Мнения: 2 878
Алек си има вид на богаташко синче, нищо общо с хипи. Баш лика прилика са си, като типаж

Общи условия

Активация на акаунт