Капките коларгол

  • 330
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Загубих рецептата си за капки коларгол, дали някой я има и може да ми я прати? Отчаяна съм... Много благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 572
Защо да ви я праща? На мен са ми правили без рецепта. А ако нямаш - едва ли ще ти дадат по снимка от телефона на чужда рецепта.

# 2
  • Мнения: 40 931
Всяка аптека, която прави лекарства, я знае. Обаче внимавай, защото са нож с две остриета и много изсушават лигавицата.

# 3
  • София
  • Мнения: 28 579
Много снимки на рецепти иска авторката. При това на капки, за които не трябва рецепта.

# 4
  • Мнения: 19 014
Много снимки на рецепти иска авторката. При това на капки, за които не трябва рецепта.

Не е необичайно. Повечето хора си държат рецептите на едно място - в кутия, портмоне и пр., и лесно може да се изгубят всичките. Търси рецепти сигурно, защото са ѝ дали такива, и си мисли, че ѝ трябват. И на мен за пробиотик и разни витамини примерно са ми писали рецепта, главно, за да не забравя по колко и кога да ги приемам, макар че може и без рецепта. Ако търсеше рецепта за медикамент, който се продава само с рецепта, разбирам, че изглежда съмнително, ама в случая едва ли.

# 5
  • Мнения: 1 147
На мен не са ми давали Коларгол без рецепта. В кои аптеки дават?

# 6
  • Мнения: 581
Забранено им е да ги продават без рецепта от години. Но могат да ти продадат съставките и да ти обяснят как да си ги направиш сама. Аз съм го правила, лесно е. Пробвай в кварталната ви аптека например, ако са отзивчиви.

# 7
  • Мнения: 976
Капките се правят в аптека, оставят се няколко часа и след това се ползват, има от 1, 2 и 3 %. Не се опитвайте сами.

Общи условия

Активация на акаунт