Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 90

  • 54 593
  • 675
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 525


Днешните придобивки от снощния купон. Без пилинга на ДМ. Той свърши и го подновявам. Сега имам и талон за 2 лева

# 601
  • Мнения: 2 494
Балеа имат нова лятна серия, но не знам дали я има при нас:

# 602
  • Deutschland
  • Мнения: 5 437
Аз висях днес пред ДМ, но издържах, не влязох. Бях зверски уморена и забравих какво ми трябва. Да, ама минах през Алди и си купих крем за лице на Lacura, чийто кремове ги правели по рецептата на кремовете La mer, както и душ пяна, имитация на Ритуалс. Имам Ритуалс в оригинал, но аромата им е прекалено тежък, дори и за мен, която е луда фенка на ароматите. Ще видим този как ще е.

# 603
  • Мнения: 2 494
Има 15% намаление в сайта на Лили:

# 604
  • Мнения: 393
Дали това намаление в Лили обхваща и вече намалени артикули?

# 605
  • Мнения: 2 494
Мисля, че е само за ненамалени продукти, обикновено е така с кодовете в сайта на Лили.

Нова серия продукти на Балеа, но не се знае дали ги има в България:

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 18:41 от Janice_

# 606
  • Мнения: 1 615
Изглежда интересно, с лосионите им за тяло съм се отказала да имам нещо общо, но душ пяната бих пробвала.

# 607
  • Мнения: 2 494
Джули, по същия начин съм и аз. Имаха една душ пяна миналата година лимитка,  мисля с горски плодове, но докато се наканя да я купя беше свършила.

# 608
  • Мнения: 1 615
На мен любимото ми нещо на Балеа им е гела за бръснене. Винаги се запасявам и за зимата, че ги спират.

В Нотино е заредена пролетната колекция на Катрис, нападайте 😂
Аз си поръчах маската за устни, само тя ми е интересна.

# 609
  • Мнения: 5 107
Аз от лили си поръчах маската за устни и стик ружа в розово. Много ми харесват и двете.

# 610
  • Мнения: 393
Аз от лили си поръчах маската за устни и стик ружа в розово. Много ми харесват и двете.

Заинтригувахте ме. Може ли линк към тях?

# 611
  • Мнения: 5 107
Изчерпаха се още в деня на пускането им.  Seeking flowers е серията, потърсете я в нотино.

# 612
  • София
  • Мнения: 22 813
Днес в ДМ видях само тези дезедоранти на Балеа:

# 613
  • Deutschland
  • Мнения: 5 437
Този Summer paradise е страхотен. Ухае на кокос и на кожа е много траен.

# 614
  • Мнения: 42
В ДМ са пуснали цветни спирали и очни линии - лилава, зелена, кафява и синя. На Golden rose.

Общи условия

Активация на акаунт