Аз ли казах нещо грешно?

  • 2 578
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 539
Познавам много хора и хич не са възрастни или нещо подобно, продължават твърдо да държат на кеш.
Онлайн урок - онлайн плащане предварително.

# 31
  • Мнения: 3 125
Има много измами с гифт карти в момента. Така че да, странно и грешно е.
Препоръчвам ви да направите договор, в който пише че заплащането става преди урока.

# 32
  • Washington,USA
  • Мнения: 510
Има много измами с гифт карти в момента. Така че да, странно и грешно е.
Препоръчвам ви да направите договор, в който пише че заплащането става преди урока.

Има измами с всички платежни средства. Знам, защото и мен ме измамиха веднъж преди години.
Просто ще преподавам само но живо.

Благодаря на всички за мненията. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 14 883
Аз бих проучила възможностите за евтин сайт/страница в безплатна платформа, където се позволява заплащане с карта и чак тогава достъп до урока. Щом няма плащане, няма урок. В краен случай може да започнеш урока, като отпуснеш 10-15 мин толеранс и ако в рамките на това време няма плащане - чао.
Това, последното, може да го приложиш и сега.

# 34
  • Мнения: 12 805
Има много измами с гифт карти в момента. Така че да, странно и грешно е.
Препоръчвам ви да направите договор, в който пише че заплащането става преди урока.

Има измами с всички платежни средства. Знам, защото и мен ме измамиха веднъж преди години.
Просто ще преподавам само но живо.

Благодаря на всички за мненията. Simple Smile
Уроци само на живо - плащане само в брой в началото на урока.
Или ако ти станат постоянни клиенти, тогава може в края на урока.
За какво след урока да плащат в банката, това е безумно. Ако искат да е с банков превод, да ти носят в началото на урока подпечатано от банката платежно.
Еййй, някои хора съвсем издребняват, от десет лева голям келепир да не ги платят...
Това с гифт картата и за мен не е сериозно, не е била добра идеята.

# 35
  • Мнения: 1 271
Ти сама си го правиш, аз също имам онлайн уроци, плащам си, преподавателят си е получил парите по сметката и тогава се уговаря часа, какви карти, това е несериозно или само на живо това е още по-ограничаващо,  масово уроците вече са само онлайн. Явно не искаш да те хванат, че даваш уроци и плащания и от там тръгват проблемите ти.

# 36
  • Washington,USA
  • Мнения: 510
Ти сама си го правиш, аз също имам онлайн уроци, плащам си, преподавателят си е получил парите по сметката и тогава се уговаря часа, какви карти, това е несериозно или само на живо това е още по-ограничаващо,  масово уроците вече са само онлайн. Явно не искаш да те хванат, че даваш уроци и плащания и от там тръгват проблемите ти.

Не е така, но добре.

Общи условия

Активация на акаунт