"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 30 987
  • 815
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 459
Moon1 Излишен маратон правите,ако бебеправите не се изисква всеки ден секс.
Около дните за овулация,като се пропускат 1-2 дни,качеството на спермата се разрежда при всеки ден секс.
Изчакай си закъснение,няма смисъл от бързане за тестове,успех!
.    Много благодаря за отговора🌸🤗 при нас не е заради бебеправенето,а попринцип.Знам,че е хубаво да няма полов акт няколко дни до ову,но уви…

# 556
  • София
  • Мнения: 1 240
Алексита Ех, така ако ставаше! То няма изминало време необходимо за имплантация, та какво остава за симптоми. Може би е хубаво да се запознаете какво се случва след овулацията.

# 557
  • Мнения: 81
Здравей, първия ми път беше преди 2г и от 1г насам е имало само проникване с пръст. Вчера обаче правих секс и после имах някакво леко зацаване. И се чудя дали е възможно да е от това или не е възможно. Защото пък и ми закъснява няколко дни та се питам от кое ли е

# 558
  • Мнения: 11
Здравейте, аз имам въпрос. Не мога да разбера този месец, колко ми е била дължината на цикъла. Предният месец ми закъсня с 44 дни, заради задържан фоликул. Този месец сме били заедно с мъжа ми само един път на 6-ти април. Последният МЦ беше на 27-ми март, в петък имах положителен тест, един лейди и един шуър писалка. Чертата на шуъра е доста по-ясна на живо и тъмна. Не знам кога да отида на лекар, не знам кога да отчета закъснение. В момента съм в чужбина и чак в понеделник мога да си направя кръвен, но не съм сигурна, че има защо да се тествам. Освен това тази овулация по календар, явно не е вярна, защото пише, че пика е по-късно.





# 559
  • Мнения: 148
Moon1 Излишен маратон правите,ако бебеправите не се изисква всеки ден секс.
Около дните за овулация,като се пропускат 1-2 дни,качеството на спермата се разрежда при всеки ден секс.
Изчакай си закъснение,няма смисъл от бързане за тестове,успех!

Не е задължително всеки ден, но все пак е по-голяма вероятността. А и някои двойки искат всеки ден. Ще дам после линк за изследване, че всеки ден ако се прави секс е най-добре, но разликата между всеки ден и през ден е малка

# 560
  • Мнения: 1 387
Всичко е късмет. Може и всеки ден да правите и да не стане. А може и веднъж да правите и да стане.

# 561
  • Мнения: 432
Zimk02 Вероятността за забременяване е в дните на овулация! Всеки е правил всеки ден секс,ама хайде да бъдем реалисти,понякога се пропуска някой друг ден. Нимфомани рядко се срещат,поне аз не съм срещала,освен в интернет форуми.

Nezabravka_ Може да направиш кръвен след евентуално закъснение.
Виждам чертите,но не искам да ти вдъхвам надежда преди кръвния.

# 562
  • Мнения: 25
Здравейте! С мъжа ми "бебеправим" от 3 месеца, доста къс период. М ми е на 28 дена (3,4 дена, от които е Ц-ла ми).
14-ти ден положителен тест за ОВУ, 37 БТ.
2 дена по-късно БТ ми е 37,3. Та въпроса ми е до кога БТ остава повишена или се повишава повече при наличие на бременност. Колко дена преди следващия Ц мога да разбера дали има налична ранна бременност или Няма. Предварително благодаря 💗 Първа бременност ще ми е, живот и здраве.. ИНТЕРЕСУВАМ се от всеки един детайл за забременяване, износването и т.н. И отделно пия Фолиева киселина и пикозитол!

# 563
  • Мнения: 115
Добро утро. На 20 Април ми дойде -26ден.
Това което забелязах че не е наред е ,че нямам обичайните болки в корема. Другото което е почти не ми върви… на какво ли се дължи според вас? Това нормално ли е ?

# 564
  • София
  • Мнения: 1 240
Може да е хормонален дисбаланс.

# 565
  • Мнения: 118
Здрвейте ,миналата Неделя имах положителен тест за овулация и тогава вечерта имах болка . Днес си направих един Престо тъй като следобед съм на зъболекар. Според вас има ли бременност. След малко ще си пусна и чхг.

# 566
  • Мнения: 25
Здрвейте ,миналата Неделя имах положителен тест за овулация и тогава вечерта имах болка . Днес си направих един Престо тъй като следобед съм на зъболекар. Според вас има ли бременност. След малко ще си пусна и чхг.
Ако не е изпарителна черта, сте бременна! Доста рано е направен теста! Надявам се да е както го желаете?!
На колко дена ви е Ц, ОВУ в кой ден е

# 567
  • Мнения: 118
14 ден от цикъла бях в овулация , минаха 8 дни. Ще видим ,кръвния не лъже .

# 568
  • Мнения: 25
14 ден от цикъла бях в овулация , минаха 8 дни. Ще видим ,кръвния не лъже .
Ще очаквам хубава новина

# 569
  • Мнения: 79
Здрвейте ,миналата Неделя имах положителен тест за овулация и тогава вечерта имах болка . Днес си направих един Престо тъй като следобед съм на зъболекар. Според вас има ли бременност. След малко ще си пусна и чхг.
Според мен е положителен ,пишете след кръвният тест.🍀

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт