Хайде на театър - 11

  • 40 280
  • 644
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 27
Мисля, че Силвия Недкова говори или за Хага, или за Орфей... Ако е за тях - напълно споделям мнението и. Дори бих била по - крайна. Бяха абсолютно нетърпими за мен, а до колкото наблюдавах и за голяма част от публиката, която все пак беше от интелигентни хора, повечето млади.

# 376
  • Мнения: 5 565
Тилде, за жалост говори за "Коварство и любов", което лично за мен е наистина озадачаващо.
Скрит текст:

# 377
  • софия
  • Мнения: 25 615
А сигурни ли сме, че се визира конкретно тази дата?
Това може да е написано във всеки ден назад преди да се пусне текстът.

# 378
  • Мнения: 374
Изглежда точно за този спектакъл се отнася...И аз бях малко скептично настроена като чух за този спектакъл. Асен Шопов е много добър режисьор, ама над 90г.човек да режисира...не знам. А пък като чуя името на Аня Пенчева, съвсем ми се отщява да гледам.

# 379
  • Мнения: 5 565
Явно който го може, си го може и на 90. Simple Smile Иначе и аз бях скептична заради Аня Пенчева и Евгени Будинов, но всички бяха топ. А изказванията, че Павел Иванов ще е новият Стефан Данаилов, вече не ми се струват хиперболизирани. Wink Определено той беше звездата както в К и Л, така и в Двубой. Голям талант има това момче.

# 380
  • Мнения: 27
Явно който го може, си го може и на 90. Simple Smile Иначе и аз бях скептична заради Аня Пенчева и Евгени Будинов, но всички бяха топ. А изказванията, че Павел Иванов ще е новият Стефан Данаилов, вече не ми се струват хиперболизирани. Wink Определено той беше звездата както в К и Л, така и в Двубой. Голям талант има това момче.
Аз до този момент не съм му обръщала много внимание, но не беше ли този млад актьор, който ще играе Гунди във филм за живота му? Коварство и Любов също не съм гледала, но щом толкова всички хвалите защо да не отида? Аз обаче имам усещане, че този Площад Славейков с Недкова в него повече гледат да направят скандалче, и доста често с някаква политическа облага. Признавам - рядко ги чета. Т си мисля, надали ще захапят все пак 90 - годишен режисьор и то дойен в театъра. Асен Шопов има изградено име, наред с Крикор Азарян, Красимир Спасов, Николай Поляков - тези режисьори са олд скуул гвардия.. И зрителите ги обичат, както и артистите. Щото правят традиционен, разбираем и класен театър. Класически.  Спектаклите им се играят десетки години. Та.... не знам дали Недкова ще смее да напада баш тях. Simple Smile Пък тя говори за прехвален спектакъл, а такива са точно Орфеи и Хага.Аз съм си върл театрален фен, всякакви модерни, неординерни спектакли съм харесвала.... ама с тези двата никак не можах да се разбера. Те за публика макар и образована не са направени, а като че ли да обслужват нарцисизма на режисьорите си... и то с претенции. Това много повече ме обиди като зрител, от колкото да попадна на откровенна халтура. А Орфей и Хага са интеректуална такава според скромното ми мнение.

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 21:16 от Tilda.M.

# 381
  • Мнения: 5 565
Явно който го може, си го може и на 90. Simple Smile Иначе и аз бях скептична заради Аня Пенчева и Евгени Будинов, но всички бяха топ. А изказванията, че Павел Иванов ще е новият Стефан Данаилов, вече не ми се струват хиперболизирани. Wink Определено той беше звездата както в К и Л, така и в Двубой. Голям талант има това момче.
Аз до този момент не съм му обръщала много внимание, но не беше ли този млад актьор, който ще играе Гунди във филм за живота му?
Същият.
Иначе според мен точно по причините, които си изброила, не е посмяла да напише името в статията. И самата тя казва, че все големи имена, пък бездарие царяло според нея и няколко стотин души в залата (кога успя с толкова хора да разговаря, идея нямам). Grinning
Много хубаво го каза - класически, разбираем, традиционен театър, точно това е. Пълен антипод на Орфей, което според моите разбирания дори не мога да сложа в категорията театър. Хага още не мога да коментирам, скоро ще я гледам. Чувам разнородни мнения, някои са плакали много, на други не им е допаднало, ще видим аз от кои ще съм. Simple Smile

# 382
  • софия
  • Мнения: 25 615
Това не е ли този от "Татковци"? Стори ми се голямо дърво там, а в интервюта ми прави впечатление на дървен философ.

# 383
  • Мнения: 5 565
Това не е ли този от "Татковци"? Стори ми се голямо дърво там, а в интервюта ми прави впечатление на дървен философ.
Същият. Мислех по подобен начин на база сериала и бях много приятно изненадана колко пламенно се раздава на сцената. Поне това е моето мнение, вие ще напишете вашето, когато го гледате. Simple Smile Според мен има сериозно бъдеще.

# 384
  • Мнения: 11 144
Нали знаете, че в бг сериалите няма драматургична работа с актьорите? Кой колкото може е положението, и по възможност - бързо.

# 385
  • софия
  • Мнения: 25 615
Ти кога ще започнеш да пишеш И за театър?
Много бих искала 🙂

# 386
  • Мнения: 11 144
А не, мисля да го избутам тоя живот без И ТЕ да ми се цупят Simple Smile

# 387
  • софия
  • Мнения: 25 615
ТЕ са същите. Ще ти се цупят двойно 😂
Мисля, че бихме имали страхотни текстове. Притежаваш огромна ерудиция и усет. Помисли.

# 388
  • Мнения: 181
В петък бяхме с дъщеря ми на Зимна прикаказка в театър "Възраждане". Прекрасно представление. За съжаление, залата беше почти празна, а заслужава повече хора да го видят.

# 389
  • Мнения: 50
Тази вечер бях в Армията на "Арсеник и стари дантели". Лека комедия, на моменти скучна обаче.

Общи условия

Активация на акаунт